خرید و فروش آهن آلات

خرید و فروش آهن آلات

خرید و فروش آهن آلات، تیرآهن، ورق و …. با قیمت روز در سایت آهن بانک مرکز فروش آهن آنلاین برای شما به نمایش در آمده است. سایت آهن بانک آمادگی خود را در جهت فروش آهن آلات به صورت جزئی و کلی اعلام می کند. مجموعه آهن بانک آماده است تا بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه کند. خرید و فروش آهن آلات توسط آهن بانک با تضمین کیفیت محصول می باشد.

آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات از جمله فروش تیر آهن می باشد. قبل از انجام هر نوع عملیات برای اطلاع دقیق از قیمت آهن آلات با ما تماس بگیرید. بازار فروش آهن آلات بازار پر نوسانی است که نداشتن آگاهی از قیمت های دقیق آهن آلات می تواند باعث متضرر شدن افراد می شود. خرید و فروش آهن آلات دارای شرایط و ضوابط خاصی است که در صورت عدم آشنایی با آن ممکن است سود کمتری برای شما حاصل شود.

آهن بانک برای سهولت در انجام معاملات و به عنوان یک مرجع خرید و فروش آهن آلات راه اندازی شده است. از جمله فعالیت های آهن بانک می توان به تحلیل و بررسی اخبار بازار آهن به صورت روزانه، لحظه ای و دقیق با تضمین قیمت و کیفیت می باشد. با تیم حرفه ای آهن بانک بدنبال کسب رضایت مشتریان عزیز هستیم.

خرید و فروش آهن آلات
برای خرید و فروش آهن حتما به نکات زیر توجه کنید:
 • در مورد محصولی که قصد خریداری آن را دارید تحقیق کنید. باید دقیقا بدانید چه محصول با چه مشخصات و چه کارایی هایی نیاز دارید.
 • مشورت کنید. پس از مشخص کردن محصول مد نظر خود از کارشناسان بازار آهن مشورت بگیرید تا ابهام های احتمالی را رفع و با دقت بیشتری محصول خود را خریداری نمائید. در این مورد حتما کارشناسان آهن بانک راهنمایی های کاربردی در اختیار شما قرار می دهند.
 • ظرفیت بار خود را تعیین کنید. مطمئنا شما به ظرفیت معینی آهن نیاز دارید. قبل از خرید میزان شاخه، کیلو و .. خود را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید کنید.
 • قبل از خرید آهن از بنگاه ها و مراکز مختلف قیمت را استعلام بگیرید چرا که افراد سودجویی وجود دارند که از بی اطلاعی خریداران سوء استفاده می کنند و هزینه بیشتری به خریداران تحمیل می کنند.
 • از مراکز بازرگانی که مجوز دارند خریداری کنید.
 • قبل از هر گونه واریز و یا خرید از کارشناسان فروش پیش فاکتور دریافت کنید. در پیش فاکتور ها ریز مبالغ و هزینه های دقیق ذکر شده است.
 • حتما تاییدیه سفارش خود را به کارشناس اعلام کنید.
 • آدرس دقیق خود را برای کارشناسان ارسال کنید.
 • قبل از تایید  محصول مبلغ را بطور کامل پرداخت نکنید.

شرایط عمومی خرید و فروش آهن آلات

 • ارسال بار به آدرسی که خریدار ارائه می دهد بر عهده فروشنده می باشد.
 • هزینه هایی همچون انبارداری، بارگیری، تخلیه و حمل بار به آدرس اعلامی بر عهده خریدار می باشد.
 • تسویه حساب نهایی با توجه به وزن مشخص شده باسکول صورت خواهد گرفت.
 • با توجه به نوسانات لحظه ای که در بازار آهن وجود دارد و امکان تغییر قیمت ها زیاد می باشد در صورتی که پس از انتخاب قطعی کالای مورد نظر در روند خرید وقفه ای حاصل شود ما تعهدی در قبال تحویل کالا به قیمت اولیه نخواهیم داشت.
 • فاکتور رسمی با توجه به ارزش افزوده صادر خواهد شد.

شرایط خرید آهن

بازار آهن آلات

در بازار آهن آلات اطلاعات نقش بسیار بسزایی در موفقیت شما دارند و داشتن اطلاعات دقیق تر بیش از هر زمانی احساس می شود. به همین علت مجموعه آهن بانک تصمیم گرفته است تا با راه اندازی سایت خود اطلاعات لازم برای داشتن معاملاتی موفق را در اختیار خریداران آهن و یا کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در بازار آهن هستند قرار دهد و به نوبه خود به شفاف سازی این بازار کمکی کرده باشد.

آهن بانک مرکز فروش آهن به دلیل داشتن تجربه زیاد در زمینه آهن و خرید و فروش آهن آلات اشراف کاملی نسبت به نیاز مصرف کنندگان خود دارد و با توجه به تجربه چند ساله ای که در این زمینه دارد می تواند مشاوره ارزنده ای در جهت تامین و تولید آهن آلات مصرفی مشتریان خود باشد.

خرید و فروش آهن آلات

نوشتهٔ پیشین
قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان
نوشتهٔ بعدی
فروش اعتباری آهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست