تیرآهن | قیمت روز تیرآهن

قیمت روز تیرآهن ذوب آهن

تلاش ما در مجموعه آهن بانک ارائه قیمت های دقیق انواع تیرآهن های ذوب آهن می باشد که در لیست زیر می توانید قیمت تیرآهن مورد نظر خود را ملاحضه کنید و پس از ملاحضه قیمت تیرآهن مورد نظر خود به منظور ثبت سفارش با کارشناسان آهن بانک با شماره ۰۳۱۳۲۶۵۶۵۳۴ تماس حاصل فرمایید.

با توجه به نوسانات شدید بازار آهن در صورتی که قصد خرید تیر آهن و یا فروش تیر آهن دارید، مطمئن شدن از قیمت و تایید قیمت آن توسط کارشناسان فروش کاملا الزامی می باشد. هم چنین این امکان را برای شما فراهم کرده یم تا در صفحه هرمحصول نوسانات قیمت آن محصول و قیمت در روز های گذشته را بصورت نموداری مشاهده کنید.نام محصولطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتاریخ بروز رسانی قیمت
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۱۳۵ ۶۸۲,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۳ ۱۲:۱۴:۴۰
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۱۳۵ ۶,۸۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۰۲:۰۳
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۱۳۵ ۶,۹۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۰۴:۳۶
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۱۵۵ ۴۹,۹۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۱۷:۴۷
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۱۵۵ ۷,۶۵۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۲۵:۲۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۱۵۵ ۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۱۶:۲۱
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۱۹۰ ۴۵,۸۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۲۹:۳۲
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۱۹۰ ۸,۷۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۲۹:۳۵
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۱۹۰ ۸,۲۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۲۹:۳۷
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۲۳۰ ۴۷,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۴۳:۵۵
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۲۳۰ ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۴۳:۴۲
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۲۳۰ ۹,۸۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۰:۵۲:۵۷
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۲۷۵ ۵۱,۱۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۳:۰۶
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۲۷۵ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۲:۴۲
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۲۷۵ ۱۳,۳۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۲:۴۱
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۳۲۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۸ ۱۲:۰۸:۴۴
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۳۲۰ ۱۷,۳۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۶-۱۳ ۰۶:۳۵:۴۷
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۳۲۰ ۱۶,۲۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۶-۱۰ ۱۳:۵۹:۱۴
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۳۷۰ ۴۵,۳۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۳ ۱۰:۵۰:۵۳
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۳۷۰ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۸ ۱۲:۵۶:۲۷
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۳۷۰ ۱۷,۲۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۶-۱۰ ۱۴:۵۱:۱۲
تیرآهن۲۷ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۴۳۵ ۴۳,۳۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۳ ۱۰:۵۱:۴۱
تیرآهن۲۷ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۴۳۵ ۲۰,۷۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۱۰:۰۷:۰۲
تیرآهن۲۷ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۴۳۵ ۱۹,۵۰۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۶-۱۰ ۱۳:۴۶:۵۲
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن۱۲ متریکیلوگرمکارخانه۵۰۰ ۵۹,۷۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۱۳ ۱۰:۵۱:۳۴
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن بنگاه اصفهان۱۲ متریشاخهبنگاه اصفهان۵۰۰ ۱۳۹۸-۰۶-۱۰ ۱۳:۴۳:۱۳
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن بنگاه تهران۱۲ متریشاخهبنگاه تهران۵۰۰ ۳۰,۲۵۰,۰۰۰ ۱۳۹۸-۰۷-۲۳ ۱۰:۵۲:۲۵

در هنگام خرید و سفارش تیرآهن به نکات زیر توجه کنید.

  • مشخصات و ویژگی های انواع تیرآهن ها شامل نوع، سایز، تحویل، واحد، قیمت و ….  در جدول محصول قرار داده شده است.
  • با توجه به نوسانات قیمت، با وجود آپدیت منظم قیمت ها در سایت، برای اطمینان از قیمت نهایی محصولات با کارشناسان آهن بانک در تماس باشید.
  • قیمت تیرآهن ها با توجه به محل تحویل که می تواند درب کارخانه، بنگاه اصفهان، بنگاه تهران و … باشد متفاوت می باشد.
  • برای مشاهده نمودار قیمت هرکدام از تیرآهن ها و آرشیو ماهانه به روی نام محصول کلیک کنید.
  • قیمت تیرآهن در صورت سفارش عمده از کارخانه با قیمت نازلتر تحویل میگردد.
  • قیمت تیرآهن برحسب شاخه ۱۲ متری می باشد.
  • عرضه تیرآهن به دو صورت شاخه‌ای و کیلویی صورت می‌پذیرد.
  • پرکاربردترین نوع تیرآهن سایزهای ۱۴، ۱۶ و ۱۸ است.
  • برندهای ذوب آهن، فایکو، آرین، یزد و بناب از مهمترین کارخانه‌های تولید کننده تیرآهن به شمار می‌آیند و  مجموعه آهن بانک در حال حاضر به صورت تخصصی تیرآهن های ذوب آهن را کار می کند
لوگو ذوب آهن اصفهان

تیرآهن های ذوب آهن اصفهان

ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی در خاورمیانه است که در استان اصفهان قرار دارد و لقب مادر صنعت فولاد کشور را دارد. ذوب آهن با ظرفیت ۳  میلیون و ۶۰۰ هزارتن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند و محصولات خود را به بیش از ۲۳ کشور اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می‌شود. همچنین ذوب آهن اصفهان به جزء محصولاتی که برای مصرف ساختمانی تولید می کنند توانسته سهم بسیار بالایی را در ساخت پروژه های عظیمی در کشور را ایفا کند از جمله برج میلاد، نیروگاه هسته‌ای بوشهر، سدهای بزرگ و مترو

شعار تبلیغاتی این شرکت با اطمینان بسازید است و فرآورده های تولیدی آن را با علامت  اختصاری E S C O بر روی بال تیرآهن و بین آج های میلگرد می توان شناسایی نمود.

مشخصات فنی تیرآهن بال نیم پهن موازی(IPE) ذوب آهن

یکی از عمده ترین تولید ذوب اهن انواع فرآورده های فولادی از جمله تیرآهن بال نیم پهن موازی(IPE) و بال پهن موازی (H)،  میلگرد های آجدار و ساده، نبشی و ناودانی بال مساوی، ریل و شمش می باشد ;i در بخش فرآوری های فولادی انواع تیرآهن را در سایز های: تیرآهن ۱۲ – تیرآهن ۱۴ – تیرآهن ۱۶ -تیرآهن ۱۸ – تیرآهن ۲۰ -تیرآهن ۲۲ – تیرآهن ۲۴ – تیرآهن۲۷ – تیرآهن ۳۰ تولید می کند و مجموعه اهن بانک یکی از باسابقه ترین شرکت های پخش تیرآهن ذوب آهن در اصفهان می باشد که توانسته به صورت تخصصی بسیاری از تیرآهن های تولیدی این کارخانه را به مشتریان در سراسر کشور ارائه کند.

تیرآهن های بال نیم پهن موازی با علامت مشخصه I-2  بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و مطابق با استانداردهای DIN1025-5  در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2  درمشخصات فنی،  به شرح زیر می باشند:

نمای مهندسی از تیرآهن های ذوب آهن

با توجه به پیشرفت و توسعه تجارت آهن آلات در تمامی پروژه های عمرانی و ساختمانی و …. و با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها و کارخانه ها شما نیازمندید از قیمت روز تیر آهن آگاه باشید. برای آگاهی از قیمت شاخه آهن ، قیمت انواع تیرآهن و … می توانید روزانه و یا هر ساعت به سایت آهن بانک مراجعه کنید و از قیمت روز تیر آهن آگاه شوید.

لیست قیمت تیر آهن های موجود در بازار ایران در وب سایت آهن بانک قابل مشاهده می باشد و با مراجعه به سایت ما می توانید برای خرید انواع تیرآهن ۱۶ ، تیرآهن ۱۸ ، تیرآهن ۲۰ و … اقدام کنید.
در صورتی که مایل به سفارش عمده آهن آلات از سایت آهن بانک باشید مطمئنا با پایین ترین قیمت محصولات مد نظر خود را از ما تحویل خواهید گرفت.

قیمت روز تیر آهن از کارخانه ذوب آهن در سایت آهن بانک برای شما قابل مشاهده می باشد. مرکز فروش آهن آهن بانک برای خریدی مطمئن و آگاهی از سایز و محل بارگیری اطلاعات دقیق در جداول مربوطه فراهم شده است. طبق بررسی هایی که انجام شده است تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل‌ها در صنعت ساختمان شناخته می‌شود. حجم استفاده از این محصول به اندازه‌ای بالا است که حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن موجب اختلاف زیاد در هزینه اجرا خواهد شد. انتخاب مناسب چنین کالای مهمی تاثیر بسیاری در تعیین موفقیت و شکست پروژه خواهد داشت.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تیرآهن

قیمت روز تیرآهن و هاش

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در قیمت انواع تیرآهن فروش در تناژ بالا می باشد که با خرید تیر آهن در متراژ بالا می توانید با قیمتی مناسب آهن مورد نظر خود را خریداری نمائید.

از جمله موارد دیگری که می تواند بسیار تاثیر گذار در قیمت روز آهن باشد هزینه حمل ونقل ، سوخت، انرژی و تورم جهانی می باشد.

قیمت هاش متاثر از همان عواملی است که قیمت آهن تاثیر می پذیرد. به نوعی میتوان گفت قیمت جهانی سنگ آن و مقدار تقاضا و تولید آن و همچنین قیمت دیگر موارد تشکیل دهنده اهن از مهمترین عوامل است.
عامل دیگری که بر قیمت تیراهن و هاش در داخل ایران تاثیر میگذارد وضعیت بازار مسکن می باشد.بازار مسکن ایران نزدیک به ۱۵ درصد حجم سرمایه در گردش را به خود اختصاص داده و رونق یا رکود آن در میزان تقاضا و عرضه و همچنین قیمت تیراهن و قیمت آهن آلات ساختمانی دیگرتاثیر مستقیم دارد.

وضعیت انواع تیرآهن در بازار ایران

در بازار ایران قیمت های مختلفی بسته به نام و نوع تیراهن ها وجود دارد اگر لیست قیمت تیرآهن ها را بررسی کنیم، قیمت تیراهن ذوب اهن اصفهان تقریبا بالاتر از همه کارخانه ها قرار می گیرد و بعد از آهن قیمت تیرآهن یزد و تیراهن اریان فولاد و سایر تولید کننده ها از جمله تیراهن اشتهارد، تیراهن فایکو، تیراهن ناب تبریز و همچنین تیراهن های ترک که به صورت سبک و سنگین در بازار ایران موجود می باشند. قیمت تیرآهن ها در بازار به صورت شاخه ای اعلام میشود و قیمت هاش ( تیراهن بال پهن) به صورت کیلویی. تیراهن هاش های موجود در بازار ایران بیشتر ترک هستند.در ادامه به معرفی بیشتر تیراهن های موجود در بازار ایران می پردازیم.

تیرآهن IPE و INP به ارتفاع ۸۰–۶۰۰ میلیمتر و تیرآهن IPB به ارتفاع ۱۰۰–۱۰۰۰ میلیمتر تولید می‌شود. کاربرد تیرآهن در ساختمان به صورت های مختلفی از جمله: ستون، خرپا، نعل درگاه، تیر در پوشش سقف‌ها و پل‌ها و… میباشد.

تیرآهن IPE : این تیرآهن معمولی و استاندارد I شکل در ایران وجود دارد. این تیرآهن ها که ضخامت بال آن ثابت است طبق استاندارد اروپا تولید می‌شوند.

تیرآهن INP :  تیرآهن I شکل که ضخامت بال آنها با فاصله گرفتن از جان تیرآهن کاهش می‌یابد که این مطابق با استاندارد کارخانجات روسیه و چین می‌باشد.

تیرآهن IPB :  تیرآهن H یا تیراهن های بال پهن که در آنها طول بال‌ها نسبت به تیرآهن‌های IPE افزایش یافته است.

برای نشان دادن تیرآهن از علامت V و برای نشان دادن سبک وزن بودن تیراهن از علامت L استفاده میشود.

Call Now Button