بررسی عملکرد فولاد آلیاژی در سال ۹۸

بررسی عملکرد فروش آلیاژ

با توجه به بررسی عملکرد فروش آلیاژ که در سه ماهه اول سال منتشر شده است، نشان دهنده آن است که در سال ۹۸، رشد ۱۴۳ در صدی از فروش محصولات حاصل شده است.

فولاد آلیاژی در سه ماه اول سال ۹۸ از فروش محصولات خود ۶۸۵۹ میلیارد ریال در آمد به دست آورده است که با مقایسه این درامد با درامد سال قبل ۱۴۳ برابر رشد داشته است.

فولاد آلیاژی ایران در خرداد ماه شاهد رشد ۳.۸۴ درصدی فروش نسبت به ماه اردیبهشت بوده است. و همچنین فروش این شرکت در مقایسه با خرداد سال قبل رشد قابل توجه ۸۸.۷۲ درصدی نیز داشته است.

فولاد آلیاژی ایران در سه ماه اول سال ۸۹ وزنی بالغ برا ۸۴ هزار تن محصولات آلیاژی، بیشتر از ۳۳ هزار تن محصولات مهندسی و ۲۱۵ تن محصولات تجاری می باشد. که این امر خود بیانگر کم شدن حجم تولید محصولات تجاری و مهندسی در این شرکت می باشد. در عوض شاهد افزایش قابل توجه محصولات آلیاژی می باشیم که جزء سیاست ها و استراتژی های این شرکت می باشد.

فولاد آلیاژِی از از مجموع ۱۱۷ هزار و ۶۹۶ تن محصول تولید شده در سه ماهه اول امسال را ۷۱.۴ درصد را به محصولات آلیاژی اختصاص داده است.

این درحالی می باشد که این شرکت در مدت مشابه پارسال از ۹۰ هزار و ۶۷۷ تن محصول تولید شده که شامل ۲۹ هزار و ۶۶۳ تن مهندسی و صنعتی و ۶۱ هزار تن آلیاژی بوده تنها ۶۷.۳ درصد را به محصولات آلیاژی اختصاص داده بود اما با استراتژی مدیران این شرکت, فولاد آلیاژی به ماهیت اصلی خود که تولید محصولات آلیاژی می باشد نزدیک تر می شود.

فروش این شرکت در بهار ۹۸ نزدیک به ۸۶ هزار تن محصول آلیاژی, ۳۱ هزار و ۷۱۰ تن مهندسی و ۷۱۰ هزار تن تجاری بوده است که در تمامی بخش ها از مدت مشابه سال قبل بالاتر است.

نوشتهٔ پیشین
ترفندهایی برای افزایش قیمت آهن
نوشتهٔ بعدی
تغییر بازار فولاد در اثر توقف عرضه شمش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست