قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان از جمله  یزرگترین واحد های صنعتی و بزرگترین مجتمع های تولید فولاد در کشور هستند که در شرق شهر مبارکه و در جنوب شهر زرین شهر واقع در استان اصفهان قرار  دارد. شرکت فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۱ بعنوان تنها شرکت ایرانی توانست ۶۵۴ امتیاز کسب کند.

ورق ها بطور کلی به دو صورت رول فرم و شیت فرم تولید می شوند و سپس به بازار عرضه می گردند. در تولید این ورق ها از دو تکنولوژی نورد سرم و نورد گرم استفاه می شود. محصول خروجی حاصل از نورد گرم، ورق سیاه نام دارد. معادل انگلیسی ورق سیاه Black sheet نام دارد. در نورد سرد محصول حاصل ورق روغنی یا Oily sheet نام دارد.

به ورق سرد ورق گم نیز گفته می شود که در دو دسته تولید می شوند که ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی. در تولید این ورق ها از استاندارد های مختلف استفاده می شود.

قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان

وقتی ورقی با تکنولوژی نورد گرم تولید می شود به این معناست که مواد اولیه ای که برای تولید ورق استفاده می شوند در دما های بسیار بالا ذوب می شوند که طی این فرایند ورق ظاهری مات به خود خواهد گرفت و به دلیل رنگ ظاهری آن، اصطلاحا ورق سیاه نامیده می شود.

از ورق های سیاه در صنایع محتلف همچون صنعت ساختمان، خودرو سازی و مخازن خاص استفاده می شود. ورق های سیاه به دو شکل رول فرم و فابریک تولید می شوند.

نکته ای که می بایست در حین خرید ورق سیاه له آن توجه کنید این است که در حالت رول فرم ورق های سیاه متناسب با ضخامت دارای چهار عرض ۱۰۰، ۱۲۵،۱۵۰ و ۲۰۰ سانت را دارا می باشد منتها از نظر طولی با هیچ محدودیتی روبرو نخواهیم بود.

اگر بدنبال آگاهی از قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان هستید ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. کافیست وارد سایت آهن بانک شوید و با کلیلک روی هر محصول از قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان آگاهی پیدا کنید. قیمت محصولات در یک لیست مرتب شده اند که می توانید قیمت های آن ها را نیز مقایسه کنید.

نوشتهٔ پیشین
نحوه تشخیص تیر اهن استاندارد
نوشتهٔ بعدی
فروش اعتباری آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست