فروش نمادهای فولادی در بورس کالا

فروش نمادهای فولادی در بورس کالا

بررسی معاملات بورس کالا در روزهای اخیر نشان می دهد که بازار سهام در ادامه روند صعودی خود توانسته است با پیشتازی ، بازدهی ۶/۴ درصدی خود را ادامه دهد .  در این میان بازیگران بازار سهام نیز به معاملات پرحجم خود ادامه دادند و معامله‌گران خرد که در تمامی روزهای هفته اخیر در نقش خریدار ظاهر شده بودند، توانستند رکوردی مناسب را در تغییر مالکیت‌ها به ثبت برسانند.

بازیگران خرد در بورس کالا به روند هیجانی خرید های پر حجم خود ادامه دادند و از این رو توانستند معاملات پر رونقی را صورت دهند به طوری که در این روز حدود ۲۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از سهامداران حقوقی به حقیقی منتقل گردید . علاوه بر نهاده های ساختمانی خرید و فروش های متعددی نیز در میان نماد های فولادی شکل گرفت .

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان با واگذاری ۸ میلیون سهم از سوی شرکت توسعه و مدیریت سرمایه صبا مواجه شد . این مهره حقوقی طی روز اخیر نیز  ۳میلیون و ۷۰۰ هزار سهم فولاد را واگذار کرد.

به گزارش آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشرو اقدام به خرید ۶۰ هزار سهام فولاد امیرکبیرکاشان کرد. علاوه بر موارد نام برده شده فولاد کاوه جنوب کیش نیر خرید سهم از سوی دو سهامدار عمده را تجربه کرد به این صورت که ۲۰۰ هزارسهم آن را شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن و ۵۰ هزار سهم دیگر را شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا خریداری کرد .

در مقابل فولاد سپید فراب کویر با عرضه های سنگین از سوی سهامداران عمده مواجه شد. سهامدار عمده کویر که مالک حدود ۴۵ درصدی سهم است، یک شخص حقیقی بوده که اقدام به فروش ۴۰ میلیون سهم کرد.

نوشتهٔ پیشین
خلاصه روند بازار آهن در روز یکشنبه ۱۵ دی ماه
نوشتهٔ بعدی
قیمت ورق st37 و کاربرد آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست