تیرآهن ۱۴

دو بال عمود بر قسمت مرکزی تیرآهن 14، اندازه و ارتفاع بال ، ضخامت و عمر بال و طول تیر متغیرهایی هستند که تنوع را به این محصول اضافه می کنند. بنابراین ، تیرهای معمولی با I ، پرتوهای آنها با H ، پرتوهای سبک با IPBA یا HEA و پرتوهای سنگین با IPBV یا HEB علامت گذاری می شوند. هنگام خرید و فروش میله ، وزن آنها محاسبه می شود. اگر محصول مطابق با استانداردهای فعلی تولید شود ، وزن آن از وزن و جدول فولاد نیز مشخص است.

اما معمولاً به دلایل مختلف ، از جمله: عدم رعایت ، وزن محصول بعضی اوقات دقیقاً یکسان است. هیچ جدول وزنی وجود ندارد. با این وجود ، فلزات چگالی متفاوتی دارند و وزن آنها باید با توجه به اندازه و ضخامت محصولات محاسبه شود. از فرمول های خاصی برای محاسبه وزن تیرآهن استفاده می شود، اما در بازار این مقیاس انجام می شود. هن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع آن دارای مشخصات و استانداردهای مختلفی است.

بنابراین آهن بانک برآن شد تا با ارائه ی خدماتی به شما عزیزان بهترین ها را نصیبتان سازد. همچنین ، هش های سبک و سنگین از نظر ضخامت متفاوت هستند و این اختلاف ضخامت باعث تفاوت در وزن شاخه ای به همان اندازه از این دو محصول می شود.

هنگام خرید تیر یا هش، متناسب با کاربردی که می خواهید کالای مناسب را انتخاب کنید محصولات دیگری نیز وجود دارند که به دلیل اهمیت جزئی در بازار ایران از جمله هاش فوق العاده سنگین و تیر INP ذکر نشده اند.

کاربرد تیرآهن 14:

این دسته از تیرآهن ها را می توان پر کاربرد ترین نوع به شمار آورد . دارای کاربرد هایی اعم از خرپا ، نعل و پوشش سقف می باشد . اساسی ترین تیرآهن مورد استفاده در ساختمان ها تیراهن 14 می باشد. تیرآهن 14 در سه وزن 120 کیلویی (سبک)، 130 کیلویی (متوسط) و 140 کیلویی(سنگین) تولید می شود.

قیمت تیرآهن 14:

 تیرآهن 14 ذوب در مقایسه با دیگر برند ها وزن سنگینی دارد بنابراین به طبع مقاومت بالاتر و قیمت بیشتری دارد. سبک بودن وزن تیراهن سبب میشود تا قیمت ارزان تری را داشته باشد.

فهرست