تیرآهن ۱۶

خرپا به سازه هایی گفته می شود که در ان برای افزایش مقاومت سازه، تیرآهن ها را به صورت زیگزاگی یا مثلثی در کنار هم قرار می دهند. این نوع چینش می تواند تا حد زیادی باعث افزایش مقاومت کلی سازه گردد. ایجاد نعل های گوناگون مورد دیگری است که از تیرآهن های 16 برای ساخت شان استفاده می شود. در قسمت های درگاهی ساختمان، برای این که فشار از درگاه برداشته شده و به طرفین انتقال یابد، از نعل استفاده می شود.

کاربرد تیرآهن 16:

از جمله کاربردهای این سایز نیز می توان به ساخت خرپا ، پوشش سقف و پل لانه زنبوری اشاره نمود.  به طور معمول، در ساختمان هایی که دارای حجم نسبت بالایی هستند، از این تیرآهن ها جهت قرار دادن تیرهای فرعی استفاده می شود. کاربرد دیگر تیرآهن های 16، ساخت خرپا در ساختمان ها و یا سازه های دیگری مانند پل های بزرگ می باشد.

قیمت تیرآهن 16 :

تیرآهن ذوبی سایز ۱۶، از جمله محصولات پر کاربرد و پرطرفدار است که به دلیل قیمت مناسب و طراحی ساده و هوشمندانه، می‌توان از آن در قسمت‌های مختلف صنعت ساختمان سازی استفاده کرد.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن 16

  • مانند هر کلاس دیگر ، نوسانات در بازار نیز بر قیمت مواد تأثیر می گذارد. قیمت میله ها متناسب با قیمت آهن تغییر می کند و این تغییرات تحت تأثیر قیمت جهانی آهن ، تقاضا ، تولید روزانه و غیره ، سوخت و همچنین تورم را نادیده می گیرند.
  • می توانید برای خرید به آهن بانک مراجعه کنید. برای خرید این محصول تحقیق کنید. آهن بانک با ارائه ی خدمات نوین در زمینه ی تیرآهن می تواند منبع مناسبی برای خرید تیرآهن مورد نظر شما باشد.
  • قیمت آهن همیشه در حال تغییر است و تیرآهن 16 به علت کاربرد فراوان همیشه بالا رفتن قیمت را در آن میبینیم.
  • در نتیجه برای خریدی امن و مطمئن پیشنهاد ما به شما آهن بانک است تا بتوانید بهترین خدمات را در خرید کالایی بسیار مرغوب داشته باشید.

اگر مایلید از قیمت تیرآهن 16 مطلع شوید می توانید با کارشناسان آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات  تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیق تری درباره قیمت روز تیرآهن بدست آورید.

از آنجایی که در ایران و در این وضعیت اقتصادی هر روز قیمت های انواع کالا ها تغییر می کند نمی توان قیمت قطعی برای تیرآهن در نظر گرفت برای همین در این سایت می توانید از جدول قیمت های تیرآهن 16 که به صورت لحظه ای با کاهش و افزایش قیمت تغییر می کند کمک بگیرید.

فهرست