تیرآهن ۲۴

در این میان تیرآهن 24 از نوع تیرآهن بال نیم پهن موازی یا IPE است. امروز با کمک آهن بانک می خواهیم درباره ی تیرآهن ۲۴ بیشتر اطلاعات کسب کنیم. تیر آهن 24 بیشترین سازهای مورد استفاده در این بخش فولادی هستند.

تیرآهن 24 درواقع یکی از مهمترین پروفیل های ساخت فولاد هستند و عملکرد اصلی آنها مقاومت در برابر بارهای ناشی از نیروهای برشی و لنگرهای خمشی است.

تیرآهن ۲۴ ، 12 متر ، 370 کیلوگرم ، بر اساس استاندارد IPE یک پرتوی استاندارد I است و طبق استاندارد اروپا تولید می شود و مهمترین ویژگی این نوع تیرها محافظت یکنواخت بالها از ابتدا تا انتها است.

کاربرد تیرآهن 24:

این نوع تیرآهن برای مصارف ساختمانی و پروژه‌های صنعتی به عنوان یکی از پرفروش ‌ترین و پر مصرف ‌ترین نوع تیرآهن در میان صنعت گران و پیمان کاران شناخته شده است.

خرید و فروش تیرآهن 24 :

امروزه با وجود تحریم ها و نوسانات قیمت تیرآهن هم مانند اجناس دیگر بالا و پایین می رود، بنابراین برای بدست آوردن قیمت اصلی بهتر است با کارشناس تماس حاصل فرمایید.

اگر قصد خرید تیرآهن ۲۴ دارید آهن بانک فروشنده تیرآهن 24 کارخانه های ذوب آهن اصفهان می باشد وزن تیرآهن 24 استاندارد شاخه 12 متری 370 کیلوگرم.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن 24:

قیمت آهن و قیمت آن تحت تأثیر همان عواملی است که بر قیمت آهن تأثیر می گذارد و سوخت و انرژی و تورم جهانی از دیگر عوامل هستند.

تمامی این ویژگی ها در تیر آهن ها از قبیل جنس و اندازه و… باعث می شود که در قیمت تیرآهن تاثیر گذار باشد بنابراین اگر تغییراتی در تیرآهن ها از نظر قیمت دیدید تعجب نکنید زیرا این این شرایط را هم باید در نظر بگیرید البته بحث کلاهبرداری ها هم جدا است.

در هر صورت برای خرید هر چیزی بدون تحقیق معنا ندارد باید تحقیق کنید و بهترین ها را برای خود داشته باشید.

البته که آهن بانک مرام و معرفتش در این زمینه ها اثبات شده است زیرا از هرکسی بپرسید حتما آهن بانک را به شما توصیه می کند.

فهرست