ورق 12 میل

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق 12 میل : ورق های فولادی نقش مهمی در صنایع گوناگون دارند.یکی از ورق های فولادی مهم در صنعت، ورق های سیاه هستند. از ورق های سیاه در صنعت های بسیاری استفاده می شود. امروزه در کشور ، کارخانه های زیادی هستند که به تولید ورق های سیاه و دیگر محصولات مشغول هستند. یکی از این کارخانه ها که توانسته ورق های سیاه باکیفیتی به بازار عرضه کند ، کارخانه فولاد 12 میل است. در زیر به این ورق پرداخته شده است. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه 12 میل را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه 12 میل

این ورق مانند همه ورق های دیگر دارای مشخصاتی است. ورق های این کارخانه هم کیفیت خوبی دارند و هم قیمت مناسبی دارند. ورق های سیاه 12 میل مانند خیلی از ورق های دیگر در کشور، مطابق استاندارهایی ساخته می شود و به بازار عرضه می شود. مهم ترین ورق های سیاه 12 میل ورق های ST37 و ST52 می باشد.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کارخانه فولاد 12 میل در حال حاضر بیش از 19 سال است که در حال فعالیت در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی است بنابراین خیال شما از کیفیت محصولات آن( که ورق سیاه یکی از آنهاست) راحت خواهد بود.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه 12 میل

برای خرید این ورق شما می توانید به طور مستقیم به کارخانه این ورق مراجعه کنید و نیاز خود را تامین کنید یا از طریق نمایندگی های فروش این کارخانه ، اقدام به خرید کنید. نمایندگی های فروش به خوبی قیمت روز این ورق را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید ورق سیاه مورد نیاز خود را خریداری کنید. به جز این روش ها، سایت های اینترنتی معتبری وجود دارند که می توان از طریق آنها اقدام به خرید این ورق کرد. در آخر هم که مانند همیشه دلال ها و واسطه ها برای فروش در بازار حضور دارند.

بنابراین کار خرید این ورق به راحتی می تواند از طریق روش های مختلف انجام شود.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه 12 میل

برای آگاهی از قیمت روز این ورق می توان از طریق سایت ها یا تماس با خود کارخانه اقدام کرد. بدون شک سایت ها روشی بسیار آسان هستند. سایت های معتبر متعددی وجود دارند که هر روز قیمت های به روز ورق های سیاه مختلف را درج می کنند. شما می توانید قیمت روز ورق سیاه 12 میل را به راحتی در این سایت ها بفهمید.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز این ورق مانند دیگر ورق های سیاه بر اساس عواملی چون عرضه و تقاضا، قیمت دلار و مواد اولیه و نوع ورق سیاه تعیین می شود. در حال حاضر و در تابستان 1400 ، قیمت بیشتر ورق های سیاه 12 میل کمی کمتر از 100 هزار تومان است(به ازای ابعاد مشخص آن).

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه 12 میل

این ورق مانند همه ورق های سیاه دیگر کشور در صنایع زیادی به کار می روند. این ورق سیاه نیز به دلیل کیفیت خوبش در صنایعی مانند ماشین سازی ، ماشین آلات صنعتی، ساختمان، کشتی سازی،  صنایع کشاورزی و خیلی از صنایع دیگر به کار می رود . یکی از کاربردهای زیاد این ورق در صنعت ساختمان است. این ورق خریداران زیادی دارد و به خوبی در سراسر کشور توزیع می شود.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه 12 میل

فروش این ورق از چند طریق انجام می شود:

1.خود کارخانه : خود کارخانه به خریداران عمده خود در کارخانه ، محصولات را می فروشد . زمانی که به طور مستقیم از کارخانه خرید انجام شود قیمت تمام شده کمتر خواهد بود.

2.نمایندگی های فروش : این کارخانه نمایندگی های فروشی دارد که می توان از انها ورق های سیاه را خریداری کرد. این کار به راحتی از طریق تماس یا وبسایت انها انجام می شود.

3.سایت های معتبر: روش فروش دیگر، سایت های متعدد و معتبری است که در این زمینه فعال هستند و به راحتی می توان از طریق آنها هم قیمت انواع ورق های سیاه را فهمید و هم آنها را سفارش داد.

4.واسطه ها و دلال ها : همیشه در بازار فولاد، افرادی وجود دارند که کار دلالی یا واسطه گری انجام می دهند و کار فروش ورق های سیاه را  پیش می برند. البته خرید از این روش باید در مرتبه آخر لحاظ شود.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه 12 میل

این ورق را می توان از دو لحاظ تقسیم بندی کرد  : استاندارد ساخت و ابعاد .

از لحاظ استاندارد ساخت، این ورق نیز مانند دیگر ورق های کشور  انواع گوناگونی دارند.  S37 و S52 از رایج ترین انواع ورق های سیاه 12 میل است.

شکل دیگری که ورق های سیاه را می توان تقسیم بندی کرد، تقسیم بندی از لحاظ ضخامت است. ورق های سیاه 12 میل دارای ضخامت های متفاوتی مانند 20 ، 25 ، 30 و غیره هستند و در ابعاد گوناگون عرضه می شوند.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های سیاه از مهم ترین محصولات فولادی است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. این ورق یکی از ورق های سیاهی است که در کشور وجود دارد وکیفیت خوبی دارد. کارخانه فولاد 12 میل سالهای زیادی است که در حال تولید این نوع ورق است و این ورق را در ضخامت ها و ابعاد مختلف تولید می کند.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز این ورق را می توان از سایت های معتبر فهمید. این قیمت بر اساس عرضه و تقاضا و قیمت دلار تعیین کرد. شما می توانید برای خرید ورق های سیاه 12 میل از طریق خود کارخانه، نمایندگی های فروش یا سایت های معتبر فروش اقدام کنید.

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

این ورق در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. صنایعی چون ساختمان، ماشین سازی، ماشین الات سنگین و دیگر موارد همگی به ورق های سیاه نیاز دارند و ورق سیاه 12 میل نیز با کیفیت خوب خود نیاز آنها را تامین می کند. ورق های سیاه 12 میل از جمله ورق های خوب موجود در کشور هستند و شما با خیالی آسوده می توانید از انها برای نیازهای مختلف استفاده کنید. این ورق ها با استانداردهای مشخص بین المللی ساخته می شوند و به خوبی هم عرضه می شوند.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست