ورق 2.2 میل

فولاد یکی از صنایع بسیار مهم کشور است و ورق های فولادی از مهم ترین محصولات فولادی هستند که در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های سیاه به این دلیل به این نام خوانده می شوند که مانند ورق های گالوانیزه یا ورق های روغنی براق نیستند. این ورق ها از جمله عمده ترین محصولات کارخانه ها هستند . کارخانه های متعددی در این کشور به تولید این نوع ورق ها می پردازند و آن را به بازار عرضه می کنند. یکی از ورق های سیاه باکیفیت در کشور، ورق سیاه 2.2 میل است که در این جا به آن پرداخته شده است. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه 2.2 میل را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه 2.2 میل

مجتمع 2.2 میل، در سال 1382 در شهرک صنعتی رشت در گیلان تاسیس شد و به خوبی توانسته است محصولاتی باکیفیت را به بازار کشور عرضه کند. این مجتمع ، انواع محصولات فولادی را تولید می کند . یکی از این محصولات فولادی، ورق سیاه است. ورق سیاه یکی از مهم ترین ورق های فولادی است که در صنایع مختلف بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصات ورق سیاه 2.2 میلمی توان به موراد زیر اشاره کرد:
کیفیت مناسب : این ورق ها دارای کیفیت خوب و مناسبی هستند و می توانند به خوبی نیازهای مختلف را برطرف کند.
تنوع خوب : ورق های سیاه گیلان در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه 2.2 میل

برای خرید این ورق ، افراد می توانند از طریق نمایندگی های فروش آن اقدام کنند یا این که به طور مستقیم از خود کارخانه خریداری کنید. برای خری ورق سیاه 2.2 میل، در ابتدا قیمت روز ان را بپرسید. قیمت این ورق ها در سایت های مختلفی درج می شود و به اطلاع افراد می رسد.
حتما سعی کنید از سایت های معتبر خرید انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. روش دیگری هم که برای خرید ورق سیاه 2.2 میلمی توان انجام داد خرید از دلال بازار است.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه 2.2 میل

قیمت روز ورق سیاه 2.2 میل به عواملی بستگی دارد و بر حسب آنها تغییر می کند. این قیمت توسط خود مجتمع 2.2 میلبروزرسانی می شود . این عوامل در زیر آورده شده است:
1.نوع ورق سیاه : هر ورق سیاه با توجه به کاربردو ابعاد ان دارای قیمت متفاوتی است.
2.نرخ دلار: نرخ دلار روی قیمت مواد اولیه تاثیر می گذارد و برای همین است که نرخ دلار می تواند روی قیمت روز ورق سیاه 2.2 میلتاثیر بگذارد.
3.عرضه و تقاضا : ورق هایی که برای آنها تقاضای بیشتری وجود دارد قیمت بالاتری دارند.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

استاندارد ورق سیاه 2.2 میل

ورق های سایه 2.2 میلبر اساس استانداردهایی ساخته می شوند. از استانداردهایی که برای تولید ورق های سیاه 2.2 میلاستفاده می شود می توان به استانداردهای EN ، BS ، DIN و ASTM اشاره کرد.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه 2.2 میل

این ورق در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق ها بر حسب نوعشان در صنایعی مانند ماشین آلات سنگین، صنعت ساختمان ، صنعت ماشین ، ساخت لوله های نفت و گاز و دیگر موارد استفاده می شوند. ورق سیاه 2.2 میلمی تواند به خوبی نیازهای مختلف را برطرف کند و باعث شود تا محصول خوبی در نهایت ایجاد شود.

فروش ورق سیاه 2.2 میل

برای فروش این ورق از چند روش استفاده می شود :
1.فروش مستقیم : در این حالت خود کارخانه به شکل عمده محصولات ورق سیاه خود را به مشتریان می فروشد.
2.فروش از طریق نمایندگی های فروش : روش دیگر فروش، نمایندگی های فروشی است که از طرف کارخانه اقدام به فروش محصولات ورق سیاه می کنند.
3.فروش از سایت های معتبر : سایت های معتبر زیادی وجود دارند که در حال فروش انواع محصولات فولادی هستند. شما می توانید پس از دیدن قیمت های ورق های سیاه 2.2 میل، اقدام به سفارش کنید.
4.واسطه ها : همواره در بازار افرادی وجود دارند که در حال خرید وفروش محصولات هستند. بازار فولاد نیز از این قضیه مستثنی نیست. شما در صورتی که بخواهید می توانید خرید ورق های سیاه 2.2 میلرا از طریق این افراد را خریداری کنید.

برای استعلام قیمتورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه 2.2 میل

این ورق ها انواع مختلفی دارند. اگر از لحاظ استاندارد بخواهیم آنها را تقسیم بندی کنیم برای آنها انواع مختلفی وجود دارد که رایج ترین آنها S37 و S52 است. همان طور که پیش تر گفته شد ورق سیاه 2.2 میل، بر اساس استانداردهای بین المللی مختلفی تولید می شود.
اگر از لحاظ ضخامت و ابعاد هم بخواهیم این ورق را تقسیم بندی کنیم ، باید بگوییم که این ورق انواع مختلفی دارد. این ورق ها مانند دیگر ورق های مطرح کشور در ضخامت ها و ابعاد مختلف به بازار عرضه می شود و نیازهای مختلف را تامین می کند.

نتیجه گیری

2.2 میل، کارخانه است در استان گیلان و شهر رشت که سالهای زیادی است در حال تولید محصولات فولادی است. یکی از انواع محصولاتی که توسط آن تولید می شود، ورق سیاه فولادی است. ورق های سیاه در صنایع زیادی کاربرد دارند و در جاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های سیاه در صنایعی چون ماشین، کشاورزی ، ماشین آلات سنگین، ساختمان ، کشتی سازی و دیگر موارد کاربرد دارند و نیازی جدی به آنها وجود دارد.
ورق های سیاه 2.2 میلکیفیت خوبی دارد و در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. این ورق ها بر اساس استاندارهای بین المللی تولید می شود. برای خرید این ورق ها می توان به طور مستقیم از کارخانه اقدام کرد یا از نمایندگی های فروش آن خرید کرد. هم چنین سایت های معتبر روشی دیگر برای خرید این ورق ها است.
قیمت روز این ورق ها به عوامل مختلفی چون قیمت مواد اولیه و عرضه و تقاضا و توسط خود کارخانه تعیین می گردد. شما می توانید این قیمت را در سایت های معتبر ببینید. یادتان باشد که همواره برای خرید ورق سیاه 2.2 میلاز طریق روش های مطمئن اقدام کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست