ورق قطعات

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق های سیاه، نوعی ورق بسیار مهم هستند که در صنایع زیادی کاربرد دارد و از آنها برای موارد متعددی استفاده می شود. این ورق دارای سختی های متفاوتی است و از لحاظ کیفیت از ST33 شروع می شود و به ST52 می رسد. هر چقدر که این عدد پایین تر باشد یعنی ورق سیاه نرم تر است و هر چقدر بیشتر باشد یعنی ورق سیاه سخت تر است چون کربن بیشتری در آنها وجود دارد. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه قطعات را در این صفحه مشاهده نمایید.

امروزه در کشور ایران، کارخانه های مختلفی مشغول تولید این ورق ها هستند. یکی از ورق ها، ورق سیاه قطعات است که در زیر به آن پرداخته شده است.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه قطعات

ورق سیاه قطعات، محصول ساخت شرکت نورد و تولید قطعات فولادی است که در سال 1347 تاسیس شد.  این شرکت ، کار خود را با کارخانه ذوب و ریخته گری شروع کرد و در سال 1355 ، کارخانه نورد گرم و تخت ورق فولادی به آن اضافه شد.

از جمله مشخصات ورق سیاه قطعات می توان به کیفیت عالی آن و نیز تنوع در ان اشاره کرد. ورق سیاه قطعات در سایز و ضخامت ها ونیز استانداردها  و گریدهای مختلف به بازار عرضه می شود تا به خوبی نیاز افراد را برآورده سازد.

کارخانه تولید قطعات فولادی توانسته تا به حال افتخارات متعددی را نصیب خود کند. محصولات این کارخانه کیفیت بسیار مناسبی دارند و از این لحاظ قابل اطمینان هستند.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه قطعات

برای خرید ورق سیاه قطعات مانند دیگر ورق های سیاه موجود در کشور می توان از روش های زیر استفاده کرد:

خرید مستقیم از شرکت : افراد می توانند به صورت مستقیم از خود شرکت، ورق سیاه مورد نیازشان را خریداری کنند. در بیشتر موارد خرید از کارخانه از موارد دیگر هزینه کمتری دارد.

خرید از نمایندگی های فروش : این کارخانه دارای نمایندگی های فروش در سطح کشور است که می توان برای خرید از طریق آنها اقدام کرد.

خرید از سایت های معتبر فروش : امروزه سایت های معتبر و خوبی در حال فعالیت در زمینه فروش محصولات و ورق های فولادی هستند. شما می توانید به راحتی از طریق این سایت ها، هم از قیمت به روز ورق ها آگاه شوید و هم در صورت تمایل از انها خرید کنید.

خرید از واسطه ها و دلال ها : واسطه ها و دلال ها همیشه در همه بازارها وجود دارند. شما می توانید در صورت نیاز داشتن از این روش هم برای خرید کردن استفاده کنید .

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه قطعات

قیمت روز ورق سیاه قطعات توسط خود این شرکت مشخص می شود و هر روز در ساعات مشخصی اعلام و بروز می شود. شما می توانید برای دانستن قیمت روز این ورق، به سایت این شرکت یا سایت های دیگر مراجعه کنید. قیمت ورق سیاه قطعات به عوامل زیر بستگی دارد:

قیمت مواد اولیه : هر چقدر که قیمت مواد اولیه برای ساخت ورق سیاه بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. قیمت مواد اولیه به شرایط بازار و قیمت دلار و دیگر چیزها بستگی دارد.

نوع ورق سیاه : برخی از ورق های سیاه گران تر از بقیه هستند. هر چقدر که ضخامت ورق سیاه بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.

عرضه و تقاضا : از دیگر عوامل موثر بر قیمت روز انواع ورق سیاه، عرضه و تقاضا در بازار فولاد و اهن است.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه قطعات

ورق سیاه قطعات مانند همه دیگر ورق های باکیفیت در صنایع زیادی کاربرد دارد. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است :

1.صنعت انتقال نفت و گاز : یکی از مواردی که ورق سیاه کاربرد مهمی دارد برای انتقال نفت و گاز است. ورق های سیاه به دلیل مقاومت و در عین حال انعطاف خوبی که دارند در این صنعت نقش مهمی بازی می کنند.

2.صنعت ساختمان: از ورق های سیاه در ساخت انواع سازه های فلزی استفاده می شود.

3.خودرو سازی : یکی دیگر از صنایعی که ورق سیاه در آن کاربرد دارد، خودروسازی است.

4.کشتی سازی : ورق های سیاه در ساخت کشتی هم کاربرد مهمی دارند.

موارد بالا فقط بخشی از کاربردهای ورق سیاه کاویان بود. این ورق  در موارد بسیار دیگری چون تانکرسازی، ساخت ماشین آلات سنگین و پروفیل های صنعتی کاربرد دارد.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه قطعات

برای فروش ورق سیاه قطعات، هم خود شرکت و هم نمایندگی های فروش و هم واسطه ها مشغول فعالیت هستند. شرکت هم چنین در بورس نیز فعال است و برای همین می توان این محصولات را از طریق بورس هم خریداری کرد.

شما می توانید برای خرید از طریق هر کدام از این روش ها که پیش تر توضیح داده شد عمل کنید.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه قطعات

ورق های سیاه قطعات انواع مختلفی دارند. اگر بر حسب استاندارد و سختی بخواهیم بگوییم ، این ورق ها دارای انواع مختلفی هستند که رایج ترین آن شاید ورق ST37 باشد. از لحاظ ضخامت هم ورق سیاه دارای تنوع زیادی است و در ضخامت ها و ابعاد گوناگون تولید می شود و عرضه می گردد.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های سیاه از مهم ترین محصولات فولادی است که در جاهای زیادی کاربرد دارد. از این ورق ها در خودروسازی، کشتی سازی، انتقال نفت و گاز، ساختمان و موارد بسیار دیگر استفاده می شود. ورق سیاه قطعات یکی از ورق هایی است که بر طبق استانداردهای بین المللی ساخته می شود وکیفیت بسیار خوبی دارد. این ورق در ضخامت ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت این ورق ها هر روز توسط شرکت تولید قطعات فولادی به روز می شود. شما می توانید قیمت بروز این ورق ها را در سایت خود شرکت یا سایت های معتبر دیگر ببینید. برای خرید ورق سیاه قطعات هم روش هایی متنوعی وجود دارد. خرید از خود شرکت، خرید از نمایندگی های فروش، خرید از بورس کالا، خرید از سایت های معتبر و خرید از واسطه ها همگی روش هایی برای خرید و رق سیاه قطعات هستند.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

ورق سیاه قطعات دارای کیفیت بسیار خوبی است و می تواند به خوبی جوابگوی نیازهای مختلف باشد. شرکت سازنده یان ورق، سالهای بسیار زیادی است که در حال تولید ورق سیاه است.

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست