ورق کاویان

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق کاویان : ورق سیاه در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه در ایران، شرکت ها و کارخانه های متعددی به تولید این محصول و ارائه آن در بازار مشغول هستند. یکی از ورق های سیاه بازار، ورق سیاه کاویان می باشد که کیفیت خوبی دارد و بر طبق استاندارد ساخته می شود. در این جا به مشخصات، قیمت ، خرید و دیگر موارد این ورق سیاه پرداخته شده است. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه کاویان را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه کاویان

ورق سیاه کاویان دارای مشخصات زیر است :

1.کیفیت خوب : ورق های سیاه کاویان دارای کیفیت خوبی هستندو برای همین است که خیلی ها دوست دارند از آنها برای مصارف خود استفاده کنند.

2.تولید بر اساس استانداردهای ملی و  بین المللی : ورق های سیاه کاویان، بر طبق استاندارهایی مشخص و قابل قبول ساخته می شوند.

3.تنوع : ورق سیاه کاویان، دارای انواع مختلفی است که هر کدام در جای خود به کار برده می شوند. ورق های سیاه کاویان در ضخامت های مختلف عرضه می شوند.

برای استعلام قیمت تیرآهن 14 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه کاویان

برای خرید ورق سیاه کاویان از روش های مختلفی استفاده می شود. در زیر به این روش ها پرداخته شده است:

خرید مستقیم از کارخانه : شما می توانید اگر خرید عمده ای دارید به صورت مستقیم از خود کارخانه خرید کنید.

خرید از نمایندگی های فروش : ورق سیاه کاویان را می توان از نمایندگی های فروش خریداری کرد. شما می توانید به راحتی از طریق این نمایندگی ها هم قیمت روز ورق سیاه را دریابید و هم ورق سیاه مورد نیاز خود را خریداری کنید.

خرید از سایت های معتبر : امروزه دیگر سایت های معتبر متعددی وجود دارد که شما می توانید از آنها برای خرید ورق سیاه کاویان استفاده کنید. در سایت های معتبر به خوبی هم مشخصات پیداست و هم قیمت را می توانید به راحتی بفهمید و به راحتی ورق سیاه مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید از واسطه ها : در بازار فولاد و اهن کشور، واسطه ها و دلال های زیادی وجود دارند که شما می توانید از طریق آنها دست به خرید ورق های سیاه بزنید. البته باید دقت داشت که واسطه ها معتبر باشند. این روش باید به عنوان آخرین روش در نظر گرفته شود چون با این روش هزینه شما بیشتر خواهد بود.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه کاویان

این که قیمت ورق سیاه کاویان چقدر باشد به عوامل زیر بستگی دارد:

1.نوع ورق سیاه : نوع ورق سیاه یعنی ضخامت و ابعاد و استاندارد ساخت آن روی قیمت ان تاثیر دارد.

2.قیمت مواد اولیه  : قیمت مواد اولیه هر چقدر بالاتر باشد قیمت روز ورق سیاه کاویان هم بالاتر خواهد بود. قیمت مواد اولیه هم به قیمت چیزهایی چون دلار و دیگر مواد بستگی دارد.

شما می توانید این قیمت ها را در سایت خود این کارخانه یا در سایت های دیگر مشاهده کنید. این قیمت هر روز در سایت ها به روز می شوند.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه کاویان

ورق سیاه کاویان مانند دیگر ورق های سیاه موجود در کشور در صنایع و جاهای زیادی کاربرد دارد که در زیر به انها اشاره شده است:

ساخت پروفیل های صنعتی : یکی از جاهای بسیار مهمی که از ورق سیاه کاویان استفاده می شود ، ساخت پروفیل صنعتی است. این ورق ها به دلیل این که می توانند انعطاف خوبی داشته باشند( بر حسب گرید آنان) برای ساخت پروفیل ها بسیار عالی هستند.

مصارف ساختمانی : از دیگر جاهایی که از ورق های سیاه در آن استفاده می شود، ساختمان سازی است. از این ورق ها برای ساخت سازهای فلزی گوناگون استفاده می شود.

خودرو سازی : از دیگر کاربردهای ورق های سیاه کاویان، خودرو سازی است.

انتقال نفت و گاز : از ورق های سیاه کاویان به خوبی برای صنایع نفت و گاز و انتقال آنها استفاده می شود.

کشتی سازی : این ورق ها در ساخت کشتی هم کاربرد دارند.

صنایع سنگین فلزی : ورق های سیاه به دلیل مقاومت خوبی که دارند به خوبی برای ماشین آلات سنگین و صنایع سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

تانکر سازی : این ورق در ساخت تانکرهای فولادی محکم هم کاربرد دارند.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه کاویان

همان طور که پیش تر بیان شد، فروش ورق های سیاه کاویان به روش های گوناگونی به فروش می رسند. شما می توانید این ورق ها را به صورت مستقیم از کارخانه کاویان اهواز خریداری کنید یا این که ان را از نمایندگی های فروش خریداری نمایید. هم چنین سایت های فروش معتبر نیز روش دیگر برای فروش ورق سیاه کاویان است.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مسلما قیمت در کارخانه از همه پایین تر است چون دیگر هزینه های دیگر، شامل آن نمی شود. همواره سعی کنید تا از روش های معتبر برای خرید ورق های سیاه کاویان استفاده کنید.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه کاویان

این ورق بر حسب ضخامت یا استانداردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. صخامت این ورق ها می تواند بازه گستره ای داشته باشد و از چند میلیمتر تا چند صد میلی متر را شامل شود. رایج ترین نوع ورق سیاه کاویان، ورق S37 است که به صورت شیت عرضه می شود.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های سیاه در جاهای زیادی مانند کشتی سازی، ماشین سازی، صنایع سنگین، ساختمان سازی، پروفیل های صنعتی و دیگر موارد به کار می رود. کارخانه کاویان اهواز از جمله کارخانه هایی است که در کشور به تولید این نوع ورق مشغول است. این کارخانه بر طبق استاندارد این ورق ها را تولید می کند و محصولات باکیفیتی را به بازار عرضه می کند.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز انواع ورق های سیاه کاویان، توسط خود این شرکت و بر حسب مولفه هایی مشخص تعیین می شود. شما می توانید قیمت به روز را در سایت های معتبر یا خود سایت این کارخانه مشاهده کنید.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای خرید ورق های سیاه کاویان نیز شما به راحتی می توانید از طریق خود کارخانه، نمایندگی های فروش ، سایت های معتبر و واسطه ها اقدام کنید. این ورق در ضخامت های گوناگون به بازار عرضه می شود و کیفیت مناسبی هم دارد. این ورق ها می توانند به خوبی جوابگوی نیازهای مختلف باشند چون هم تنوع  و هم کیفیت خوبی دارند.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست