ورق فولاد مبارکه

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

همان گونه که می دانید ورق های سیاه توسط مجموعه ها و کارخانه های مختلفی در ایران ساخته می شود. یکی از مطرح ترین کارخانه ها فولاد مبارکه است که ورق های سیاه بسیار باکیفیتی را تولید می کند و به بازار عرضه می کند. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه را در این صفحه مشاهده نمایید.
برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه فولاد مبارکه
این ورق دارای مشخصه های خوب زیادی است که در زیر به آنها اشاره شده است:
کیفیت عالی : فولاد مبارکه به طور کلی محصولات بسیار خوب و باکیفیتی را به بازار عرضه می کند و ورق های سیاه آن نیز از قضیه مستثنی نیستند. شما می توانید بهترین ها ورق های سیاه را از فولاد مبارکه خریداری کنید.
تولید بر اساس استاندارد بین المللی : از دیگر مشخصات ورق های فولاد مبارکه این است که بر اساس استاندارد بین المللی مطرح در جهان ساخته می شود و همین موضوع ضامن کیفیت آن است.
تنوع بالا : این ورق در ضخامت ها و ابعاد گوناگون و متنوع تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند.
برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه فولاد مبارکه
برای خرید این ورق شما می توانید از روش های متعددی استفاده کنید. اولین روش این است که به طور مستقیم از کارخانه فولاد مبارکه خرید کنید.

روش دیگر این است که از طریق سایت های فروش ، این کار را انجام دهید و پس از انتخاب محصول ورق سیاه مورد نظر خود آن را خریداری کنید. در این روش، شما باید از طریق سایت های معتبر دست به خرید بزنید.
روش دیگر خرید ورق فولاد از طریق واسطه ها و دلال هاست که این هم در نوبه خود توسط افراد زیادی انجام می شود.
برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه
قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه توسط خود این کارخانه و بر اساس عوامل مختلفی مانند قیمت دلار ونوسانات بازار و دیگر موارد انجام می شود. این قیمت گذاری به شکلی است که هم سود کارخانه در نظر گرفته شود و هم قیمت برای مصرف کننده مناسب باشد.

قیمت هر ورق سیاه بر اساس ابعاد و ضخامت آن متفاوت از دیگری است. شما برای دیدن قیمت روز انواع ورق فولاد مبارکه می توانید به سایت های معتبری که این قیمت ها را اعلام می کنند سر بزنید یا این که به طور مستقیم از طریق نماینده این کارخانه یعنی شرکت آراد آهن اگاه شوید.
برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

استاندارد ورق سیاه فولاد مبارکه
همان طور که گفته شد ، این ورق بر اساس استاندارد بین المللی تهیه می شود و همین است که باعث می شود کیفیتی خوب و مناسب داشته باشد. فولاد مبارکه به طور کلی ورق های خود را بر اساس استانداردی آلمانی به نام DIN تولید می کند.

برای ورق های سیاه این کارخانه البته استانداردهای مختلفی وجود دارد. دو تا از استاندارهای مطرح برای ورق سیاه 37TS و 52TS است. هر کدام از این استانداردها نشان دهنده ویژگی های خاصی برای ورق سیاه است. این استانداردها می توانند روی قیمت ورق سیاه هم تاثیر بگذارند.
برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه فولاد مبارکه
از این ورق به دلیل کیفیت خوبشان میتوان در صنایعی چون ساختمان سازی، ماشین سازی، صنایع سنگین و تجهیزات کشاورزی و دیگر موارد استفاده کرد. این ورق ها به دلیل مقاومت و در عین حال انعطاف پذیری مناسب در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی این که این ورق کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی دارد و به همین دلیل هم تقاضا برای آن زیاد است.
برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه فولاد مبارکه
فروش این ورق به طور مستقیم از طریق نمایندگی فروش مانند آراد آهن به خوبی انجام می شود. این ورق ها را به راحتی میتوان در بازار پیدا کرد و خریداری نمود.

فروش هم چنین از طریق سایت های فروش معتبر و دلالان نیز انجام می شود و این تصمیم افراد است که از چه طریق دست به خرید بزنند. به هر حال همواره برای خرید سعی کنید راه های مطمئن تر را انتخاب کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید و هزینه زیادتری بابت خرید نپردازید.
انواع ورق سیاه فولاد مبارکه
این ورق در ضخامت و ابعاد مختلفی تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند. اگر بخواهیم ورق های فولاد مبارکه را تقسیم بندی کنیم می توانیم به شکل زیر انجام دهیم:

ورق های سیاه بر اساس ضخامت: ورق های سیاه بر اساس ضخامت در انواع مختلف وجود دارند. شما می توانید ورق های سیاه مختلف از 2 تا 15 میلی متر را از فولاد مبارکه اصفهان داشته باشید. عرض متداول انها معمولا 1500 میلی متر می باشد.

ورق های سیاه بر اساس استاندارد: ورق های سیاه نیز بر اساس استانداردهای مختلفی ساخته می شوند که البته همگی کیفیت خوبی دارند. هر کدام از این استانداردها نشان دهنده ویژگی های متمایزی در یک ورق هستند.
برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری
فولاد مبارکه اصفهان، بدون شک یکی از مطرح ترین کارخانه های کشور است که سالهاست در حال تولید محصولات مختلف است. یکی از محصولات این کارخانه، ورق سیاه است که در صنایع گوناگونی مانند ماشین سازی، کشاورزی، صنعت نفت، صنایع سنگین، ساختمان و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق های سیاه مبارکه کیفیت بسیار خوبی دارند و بر اساس استانداردهای بسیار خوبی ساخته می شوند. این ورق در انواع گوناگون و در ضخامت های گوناگون عرضه می شوند تا نیاز بازار را تامین کنند. شما می توانید به راحتی ورق سیاه مورد نیاز خود را در میان لیست محصولات فولاد مبارکه پیدا کنید. قیمت روز ورق های سیاه فولاد مبارکه بر اساس نوع آن، قیمت دلار و نیاز بازار و دیگر موارد تعیین می شود.

برای خرید ورق های سیاه مبارکه، شما می توانید از نمایندگی های فروش آن اقدام کنید . اگر هم دوست دارید می توانید از سایت های معتبر خریداری کنید و یا این که از طریق واسطه ها اقدام به خرید کنید.

ورق های سیاه مبارکه دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و شما می توانید به خوبی از انها برای نیاز خود استفاده کنید.

فهرست