ورق اکسین

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق های سیاه، کاربردهای زیادی دارند و در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. در کشور کارخانه های زیادی وجود دارند که در حال ساخت این ورقه ها هستند. یکی از این کارخانه ها که محصولات ورق سیاه بسیار خوبی را تولید می کند و به بازار عرضه می کند،ورق سیاه اکسین است.
ورق سیاه اهواز، یکی از بهترین ورق های سیاه بازار است که مشتریان فراوانی دارد و خیلی ها این ورق را برای نیازهای خود مورد استفاده قرار می دهند. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه اکسین را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید

مشخصات ورق سیاه اکسین

ورق سیاه اهواز، دارای تقاضای زیادی است چون واقعا ورق خوبی است. این ورق سیاه هم کیفیت خوبی دارد و هم در تنوع خوبی به بازار عرضه می شود. کیفیت خوب آن به خاطر تولید ورق بر اساس استانداردهای مناسب و نیز تجربه طولانی مدت است که باعث می شود تا محصولاتی خوب به بازار عرضه شود.
ورق های اکسین در ابعاد و ضخامت های مختلف در بازار عرضه می شوند و نیاز بازار را تامین می کنند.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه اکسین

برای خرید ورق سیاه اهواز می توان روش های متعددی را استفاده کرد. در راحت ترین روش این است که شما از نمایندگی های فروش این کارخانه دست به خرید بزنید. شما می توانید با یک تماس یا رفتن به سایت از قیمت روز ورق سیاه اگاه شوید و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید کنید.
علاوه بر خرید از نمایندگی ها، سایت های معتبر متعددی وجود دارد که شما می توانید از آنها به صورت اینترنتی خرید کنید. این سایت ها خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهند و شما می توانید از آنها به خوبی استفاده کنید. راه دیگر خرید ورق سیاه اکسین در بازار نیز خرید از دلالان و واسطه ها می باشد.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه

قیمت روز انواع ورق سیاه اکسین بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. قیمت گذاری، عرضه و تقاضای بازار و عملکرد بازار همگی در قیمت روز ورق سیاه تاثیر دارند. به طور کلی اما حدود قیمت ها همواره مشخص است. یادتان باشد که بروزترین قیمت ها را از نمایندگی های کارخانه اکسین جویا شوید تا بتوانید بر اساس آن تصمیم بگیرید. قیمت هر ورق سیاه اکسین بر اساس ضخامت و ابعاد ان با بقیه تفاوت دارد و شما باید این را در ذهن خود داشته باشید.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

استاندارد ورق سیاه اکسین

بدون شک، این ورق بر اساس استانداردهای مناسبی تامین می شود. در واقع می توان گفت، ورق هایی مناسب و استاندارد هستند که به خوبی نیاز افراد را برطرف می کنند. مانند دیگر ورق های سیاه کشور، رایج ترین ورق های سیاه اکسین نیز ST37 و ST52 است که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند. علاوه بر این استاندارد که استاندارد تولید است، ورق های سیاه اکسین دارای استاندارهای ملی و بین المللی دیگری نیز هستند که نشان دهنده کیفیت این محصولات می باشد.
ورق سیاه ST37 خاصیت شکل پذیری بسیار خوبی دارد و برای پروفیل های ساختمانی بسیار مناسب است. ورق سیاه ST52 نیز استحکام بسیار مناسبی دارد و جوش پذیری بالایی دارد که آن را برای ساخت دستگاه های صنعتی بسیار مناسب می کند.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه اکسین

ورق های سیاه اهواز به دلیل کیفیتی که دارند در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از این ورق ها به خوبی در صنعت ساختمان، راه سازی ، صنایع سنگین، ماشین سازی ، کشاورزی، لوله سازی، صنعت کشتی و موراد متعدد دیگر استفاده می شود. اتواع ورق های سیاه اکسین بر اساس مشخصاتشان در جاهای مختلف استفاده می شوند و کمک می کنند تا کار جلو برود.

فروش ورق سیاه اکسین

فروش ورق سیاه اکسین به خوبی از طریق نماینده های فروش این کارخانه انجام می شود و شما می توانید به راحتی این محصولات را از این نمایندگی ها خریداری کنید.
ورق سیاه اکسین به خوبی در بازار پیدا می شود. البته باید دقت داشت که محصول را به دقت بررسی کرد چون محصولات تقلبی هم در بازار وجود دارد. یادتان باشد که همواره خرید خود را از جاهای معتبر انجام دهید.
فروش برخی از ورق های سیاه از بقیه بالاتر است. قیمت فروش در کارخانه مطمئنا با قیمت فروش در نمایندگی ها یا در بازار تفاوت دارد.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه اکسین

ورق سیاه اکسین دارای انواع مختلفی است. این ورق ها در ضخامت ها و ابعاد مختلف تولید می شوند و به خوبی در بازار توزیع می شوند. هم چنین همان طور که گفته شد بر اساس استانداردهای مختلف هم تولید می شوند که ST37 و ST52 مهمترین و رایج ترین آنها می باشند.
ورق های سیاه اکسین به دو صورت رول و شیت به بازار ارائه می شوند. پراستفاده ترین ورق سیاه اکسین، ورق سیاه 2 میل( ازلحاظ ضخامت) می باشد. شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای خرید آن از طریق خود کارخانه، نمایندگی ها یا سایت های معتبر اقدام کنید.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

کارخانه فولاد اکسین اهواز ، کارخانه ای است که اکنون بیش از 10 سال است مشغول تولید محصولات مختلف است. ورق های سیاه از جمله محصولات این کارخانه است که کیفیت بسیار خوبی دارند و در کشور شناخته شده هستند.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

این ورق ها در استانداردهای مختلف ساخته می شوند و به بازار عرضه می شوند. شما برای خرید این محصولات می توانید از طریق نمایندگی ها یا سایت های معتبر اقدام کنید. قیمت ورق های سیاه اکسین، مانند محصولات دیگر کارخانه ها به عرضه و تقاضا و قیمت مواد اولیه و نرخ دلار بستگی دارد. شما می توانید قیمت روز این ورق ها را از نمایندگی های آن درک کنید.
ورق های سیاه اکسین در ضخامت ها و ابعاد مختلف به بازار عرضه می شوند. ورق های سیاه اکسین در صنایع گوناگونی چون ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمان و موارد بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
یادتان باشد که برای خرید ورق های سیاه اکسین همواره روش های مطمئن را پیش بگیرید. ورق های سیاه اکسین از بهترین ورق های موجود در بازار ایران هستند که می توانند به خوبی نیازهای افراد مختلف را مرتفع کنند.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست