ورق سبا

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق سبا : ورق های سیاه یکی از مهم ترین محصولاتی هستند که در صنعت فولاد تولید می شوند. این ورق ها در صنایع گوناگونی به کار می روند و به خاطر همین است که کارخانه های مختلفی در کشور وجود دارند که در حال تولید این ورق ها هستند تا نیاز کشور را به خوبی تامین کنند. یکی از این ورق های سیاه، ورق سیاه سبا است که به آن پرداخته شده است. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه سبا را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه سبا

مجموعه فولاد سبا یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق سیاه کشور است. این مجموعه زیر نظر مجموعه فولاد مبارکه اصفهان فعالیت دارد و محصولات بسیار خوب و باکیفیتی را به بازار عرضه می کند. اگر بخواهیم مشخصات این ورق سیاه را ذکر کنیم باید به دو مورد زیر اشاره کنیم

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

1.کیفیت مناسب : ورق های سیاه فولاد سبا بر طبق استانداردهایی مناسب تولید می شوند در نتیجه کیفیت  خوبی دارند. کارخانه فولاد سبا از تجهیزات بسیار خوب و به روزی برای تولید این ورق ها استفاده می کند.

2.تنوع : این ورق در ضخامت ها و ابعاد مختلف تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند. ورق های سیاه به دو شکل رول و شیت به دست مشتریان می رسد.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه سبا

برای خرید این ورق شما می توانید به راحتی از روش های گوناگون اقدام کنید. قبل از آن که خرید انجام دهید می توانید با یک تماس یا رفتن به سایت های معتبر از قیمت آن آگاه شوید.  برای خرید شما می توانید از روش های زیر اقدام کنید :

1.خرید مستفیم از مجتمع فولاد سبا : شما می توانید به طور مستقیم از خود مجتمع خرید کنید. البته برای این کار،  خرید شما باید عمده باشد.

2.خرید از طریق نمایندگی های فروش : برخی شرکت ها نماینده فروش ورق سیاه سبا هستند و شما می توانید به راحتی از طریق آنها دست به خرید این ورق بزنید.

3.خرید از واسطه ها: در بازار فولاد، شما می توانید به راحتی انواع محصولات را از طریق واسطه ها خریداری کنید. واسطه ها به خوبی می توانند این نیاز را تامین کنند اما باید دقت داشته باشید که در هنگام خرید از آنها مواظبت بیشتری به خرج دهید.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه سبا

قیمت روز ورق سیاه توسط خود مجموعه فولاد سبا اعلام می شود و شما می توانید در ساعت 1 بعد از ظهر از قیمت اعلام شده آگاه شوید. قیمت روز ورق سیاه با توجه به عوامل گوناگون تعیین می شود. یکی از عوامل ،  تقاضایی است که برای هر نوع ورق وجود دارد. عامل دیگر که روی قیمت روز ورق سیاه تاثیر می گذارد قیمت مواد اولیه است و برای همین است که قیمت دلار روی آن تاثیر می گذارد. عامل دیگر هم مسلما ابعاد ورق سیاه است. هر چقدر که ضخامت یک ورق بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

دانستن قیمت روز این فایده را دارد که باعث می شود شما بتوانید هزینه خود را به خوبی مشخص کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

کاربرد ورق سیاه سبا

ورق سیاه سبا دارای کاربردهای زیادی است و در جاهای زیادی به کار می رود. از این ورق سیاه برای صنایع گوناگون استفاده می شود. شما می توانید از این ورق ها در صنایعی چون ساختمان، کشاورزی ، ماشین سازی، کشتی سازی، ماشین آلات سنگین و بسیاری از صنایع دیگر استفاده کنید. ورق سیاه دارای اهمیت زیادی در صنعت کشور است و برای همین است که کیفیت آن اهمیت زیادی دارد. یکی از خوبی های ورق سیاه سبا ، کیفیت مناسب آن است. این ورق در کشور دارای مشتریان زیادی است.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه سبا

فروش ورق سیاه سبا از روش های مختلفی انجام می شود که در زیر به آنها اشاره شده است:

فروش مستقیم : خود کارخانه و مجتمع فولاد سبا به صورت عمده به مشتریانش ، ورق سیاه می فروشد.

فروش از طریق نمایندگی ها : نمایندگی های فروش ورق سیاه سبا از دیگر روش های فروش این ورق است. شما می توانید با ثبت سفارش خود در این نمایندگی ها در عرض مدت کمی محصول خود را دریافت کنید.

فروش از سایت های معتبر : سایت های معتبر فروش محصولات فولادی می توانند به راحتی این ورق سیاه را به شما بفروشند. شما هم قیمت ها را در سایت ها مشاهده می کنید و هم در صورت تمایل خرید خود را انجام می دهید.

فروش از طریق واسطه ها : روش دیگری که ورق سیاه سبا از طریق آن به فروش می رسد ، فروش از طریق دلال ها و واسطه های موجود در بازار است.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه سبا

ورق های سیاه سبا را می توان بر حسب ضخامت و شکل آنها تقسیم بندی کرد. ورق سیاه سبا را می توان به انواع زیر تقسیم بندی کرد :

ورق 2 و 2.5 به صورت رول

ورق 4 و 5 و 6 به صورت رول

ورق 6 به صورت شیت

ورق 8 و 10 و 12 و 15 به صورت رول و شیت

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های فولاد سیاه به دلیل ویژگی هایی که دارند در جاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. این ورقه ها هم محکم هستند و عم انعظاف پذیری خوبی دارند در نتیجه در صنایع زیادی مانند خودروسازی، ماشین آلات، ساختمان، ساخت سیلوها و موارد زیاد دیگر کاربرد دارند.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

یکی از ورق های سیاه کشور که کیفیت بسیار خوبی نیز دارد، ورق سیاه سبا است که تولید مجتمع فولاد سبا می باشد. این مجتمع زیر مجموعه فولاد مبارکه می باشد و توانسته محصولات بسیار خوبی را به بازار عرضه کند. قیمت روز ورق سیاه سبا توسط خود کارخانه و بر حسب مولفه های آن تعیین می شود و شما می توانید هر روز از طریق سایت های معتبر از قیمت باخبر شوید.

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای خرید این ورق ها شما می توانید به صورت مستقیم از کارخانه خرید کنید یا این که خرید را از طریق نمایندگی های فروش این ورق سیاه صورت دهید. علاوه بر این دو روش، خرید از طریق سایت های اینترنتی معتبر و نیز واسطه ها نیز میسر است. ورق های سیاه سبا دارای ابعاد متنوعی هستند که می توانند به خوبی نیازهای مختلف را برطرف کنند.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست