تیرآهن ۲۲

عنوان محصول قیمت طول وزن تقریبی محل تحویل واحد تاریخ بروزسانی اطلاعات بیشتر

یکی از خدمات قابل ارائه در رابطه با تیرآهن 22 ، شبکه کردن آن و تولید تیرآهن لانه زنبوری است . تیرآهن لانه زنبوری یا CPE ، در مواردی که به تیرآهن با وزن سبک ‌تر و مقاومت بالا نیاز است ، مورد استفاده قرار می ‌گیرد. انعطاف پذیری بسیار بالای این مدل از مقاطع فولادی، موجب تسریع و تسهیل انجام پروژه های مختلف، اعم از ساختمانی، مسکونی و صنعتی شده است.

تیرآهن ۲۲ کاربردهای فراوانی را داراست. این محصول در استانداردها و سایزهای مختلفی در بازار عرضه شده و می ‌توان با توجه به نوع نیاز مصرفی از آن بهره‌ مند شد. از جمله مشخصه های حائز اهمیت تیرآهن ۲۲، سایز ۲۲ سانتی متری آن است.

2_ارائه خدماتی دیگر مانند برش تیرآهن به طول دلخواه مشتری با هوا برش و CNC.
3_تولید تیرآهن زنبوری CPE

کاربرد تیرآهن 22:

تیرآهن ۲۲ در دسته سایزهای متداول این مقطع نیست و نسبت به سایزهایی چون تیرآهن ۱۴، ۱۶ و ۱۸، کاربرد کمتری دارد. اما می‌توان گفت که استحکام بیشتری از این سایزهای متداول داشته و در مواردی از قبیل ساختمان‌های بلند و پل‌ سازی کاربرد دارد.

خرید و فروش و قیمت تیرآهن 22:

چین یکی از بزرگترین صادرکنندگان تیرآهن است که بر خرید و فروش تیرآهن در بازار تأثیر می گذارد. قیمت تیرها در صورت تقاضای زیاد افزایش می یابد اما تولیدکننده کم است. اگر متقاضیان زیادی وجود داشته باشد اما تعداد آنها زیاد نباشد،قیمت میله ها پایین می آید. پس از تجزیه و تحلیل صنعت فولاد چین مشخص شد که گسترش دامنه تیرهای فولادی در این کشور منجر به افزایش قیمت سنگ آهن و در نتیجه افزایش قیمت شده است.

علاوه بر این، در میان این مطالعات، نتیجه گیری شد که استرالیا، به عنوان یک تامین کننده عمده سنگ آهن برای چین، یک مدل رگرسیون پویا در خط تولید خود ایجاد کرده است.

کارشناسان سرانجام به این نتیجه رسیدندکه تولید فولاد خام چین تأثیر مثبتی بر قیمت سنگ آهن وارداتی و سایر محصولات مانند تیرها خواهد داشت.

تمرکز بر صنعت فولاد چین به شاخص هایی برای تعیین سنگ آهن، تولید و صادرات آن و در نتیجه ساخت تیرهای فولادی.

روند سایر صنایع نیز می تواند بر قیمت تیرها تأثیر بگذارد. عامل دیگری که در قیمت حامل ها تأثیرگذار است هزینه حمل و نقل است،

فهرست