ورق نورد و لوله اهواز

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق نورد و لوله اهواز : همان طور که می دانید ورق های سیاه،از مهم ترین و رق های فولادی هستند که در صنایع زیادی به کار می روند. در ایران،  مجموعه ها و کارخانه های متعددی مشغول تولید این نوع ورق هستند. کیفیت محصولات و رق سیاه ایرانی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و بر طبق استانداراهای بین المللی ساخته می شود. یکی از کارخانه هایی که ورق سیاه باکیفیت می سازد، کارخانه نورد و لوله اهواز است. در این جا به ورق سیاه نورد و لوله اهواز پرداخته شده است. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه نورد و لوله اهواز را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه نورد و لوله اهواز

شرکت نورد و لوله اهواز، یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه فولاد است. این شرکت در سال 1346 و به منظور تولید انواع ورق ها و لوله ها و دیگر محصولات تاسیس گردید و در حال حاضر هم یکی از بهترین ها می باشد. این شرکت محصولات خود را با بالاترین کیفیت ها و استانداردهای بین المللی به بازار عرضه می کند.

یکی از محصولات مهم این شرکت و کارخانه ،ورق سیاه است که بسیار مورد نیاز است. این ورق دارای کیفیت بسیار خوبی است و بر طبق استاندارهایی بین المللی ساخته می شود. این استانداردها شامل BS-1387, ASTMA120, JIS G 3442, DIN2441, DIN2440, DIN2458 هستند .

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه نورد و لوله اهواز

برای خرید این ورق از روش های زیر به راحتی می توان اقدام کرد:

خرید مستقیم از شرکت : یکی از روش ها این است که افراد از خود شرکت نورد و لوله اهواز دست به خرید بزنند. خریدهای عمده و بزرگ به راحتی می تواند از شرکت انجام شود و خوبی آن اینست که هزینه برای خریدار کمتر خواهد بود.

خرید از نمایندگی های فروش : یکی دیگر از روش های خرید این ورق ، خرید از نمایندگی های فروش این شرکت است. این نمایندگی ها به خوبی محصولات مورد نیاز را به شما خواهند فروخت.

خرید از سایت های معتبر : روش دیگر این است که شما از طریق سایت های معتبر دست به خرید بزنید . این سایت ها به خوبی هم قیمت انواع ورق های سیاه را تعیین می کنند و هم در زمان اندکی، محصولات ورق سیاه را به دست مشتری می رسانند.

خرید از واسطه ها : در بازارها همواره دلال ها و واسطه ها حضور دارند. در آخرین مرحله شما می توانید به راحتی از طریق این روش اقدام به خرید کنید.

برای استعلام قیمت ورق قطعات  با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه نورد و لوله اهواز

ورق سیاه توسط خود این شرکت، قیمت گذاری می شود و اعلام می شود. قیمت روز این ورق به نوع ورق سیاه، قیمت مواد اولیه و تقاضا و دیگر موارد بستگی دارد. با توجه به همه این موارد، شرکت قیمت روز را اعلام می کند و افراد می توانند این قیمت را روی سایت های مختلف و دیگر جاها ببینند.

این ورق در کنار کیفیت مناسب، قیمت های مناسبی هم دارند.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

استاندارد ورق سیاه نورد و لوله اهواز

این ورق، بر طبق استانداراهایی بین المللی ساخته شده است. این استانداردها باعث می شوند تا ورق های سیاه این شرکت دارای کیفیت خوب و مناسبی باشند.  ورق های سیاه این شرکت بر طبق استانداردهای   DIN2441, DIN2440, DIN2458 و DIN17100 ساخته می شوند.

رایج ترین ورق ها برای نورد و لوله اهواز مانند دیگر ورق های سیاه شامل ST37 و ST52 است. شما می توانید انواع این ورق های استاندارد را برای نیازهای خود خریداری کنید.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه نورد و لوله های اهواز

این ورق در صنایع و جاهای گوناگون کاربرد دارد. از جمله این موارد می توان  صنعت ماشین سازی، ماشین آلات سنگین، ساختمان، راه ، کشتی سازی و صنایع لوله و پرفیل اشاره کرد.

بدون ورق های سیاه، بسیاری از صنایع دچار مشکل می شوند. ورق های سیاه هم محکم هستند و هم انعطاف بسیار خوبی دارند و برای همین است که در جاهای زیادی کاربرد دارند. این ورق در بازار با نام های ورق های سیاه اهواز و ورق سیاه فولاد اهواز نیز شناخته می شوند.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه نورد و لوله اهواز

فروش این ورق پس از تعیین قیمت روز توسط شرکت از طریق روش های مطمئن صورت می پذیرد. یکی از روش های فروش، فروش در بورس کالاست. روش دیگر فروش این ورق به صورت مستقیم توسط خود این شرکت به مشتریان است. روش دیگری که ورق سیاه نورد اهواز به فروش می رسد از طریق نمایندگی های فروش و نیز سایت های معتبری است که وجود دارند. روش آخر هم فروش از طریق واسطه ها می باشد.

برای خرید این ورق همواره از روش های مطمئن اقدام کنید.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه نورد و لوله اهواز

این ورق در ابعاد  و انواع مختلفی وجود دارند. این ورق ها به دو شکل شیت و رول به بازار عرضه می شوند. ورق سیاه نورد و لوله اهواز در ضخامت های گوناگون و با گرید استاندارد ST37 وجود دارند که هر کدام برای مصارفی مفید و کارآمد هستند.

از میان این ورق ها می توان به ورق های سیاه 2 ، 2.5 ، 2.8 و 3 اشاره کرد . این اعداد ضخامت ورق ها را نشان می دهد.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های سیاه از مهم ترین ورق هایی هستند و کارایی فراوانی دارند. از این ورق ها در جاهای بسیاری مانند سازه های فلزی، ماشین سازی، پروفیل ، ماشین آلات سنگین و موارد دیگر استفاده می شود. شرکت نورد و لوله اهواز با بیش از 54 سال تجربه، از جمله شرکت هایی است که در ایران و بر طبق استانداردهای بین المللی مشغول تولید این ورق است.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز این ورق توسط خود شرکت تعیین می شود. برای خرید این ورق می توان به صورت مستقیم از خود شرکت یا به صورت غیر مستقیم از نمایندگی های فروش، سایت های معتبر فروش محصولات فولادی و واسطه ها استفاده کرد. ورق های سیاه نورد و لوله اهواز در ضخامت هاو ابعاد مختلف به بازار عرضه می شوند.

برای استعلام قیمتورق خرم آباد  با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست