ورق یزد

عنوان محصول ابعاد ضخامت حالت محل تحویل تاریخ بروزسانی قیمت اطلاعات بیشتر

ورق یزد : ورق های سیاه در صنعت کشور از اهمیت زیادی برخوردار هستندو از آنها برای موارد متعددی استفاده می شود. در کشور ما ، ورق های متنوعی توسط کارخانه ها و شرکت های مختلف ساخته می شود. یکی از این ورق ها، ورق یزد است که کیفیت مناسبی دارد و می تواند به خوبی جوابگوی نیازهای مختلف باشد. می توانید لیست قیمت روز ورق سیاه یزد را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد مبارکه با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات ورق سیاه یزد

این ورق یکی از ورق های شناخته شده در کشور است که دارای مشخصات زیر است :

کیفیت  مناسب : این ورق ها طبق استاندارهایی مشخص ساخته می شوند و در نتیجه دارای کیفیت خوبی هستند. از همین رو می توان با خیالی آسوده از ورق سیاه یزد استفاده کرد.

تنوع  ورق : ورق های سیاه یزد در اندازه ها و ضخامت های مختلف و هم چنین گریدهای مختلف درصد کربن ساخته می شوند و به بازار ارائه می شوند. این ورق ها با تنوعی که دارند در  صنایع مختلف به خوبی به کار می روند.

برای استعلام قیمت تیر آهن یزد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید ورق سیاه یزد

برای خرید ورق سیاه یزد مانند همه دیگر ورق ها در کشور شما می توانید از روش های مختلفی دست به خرید بزنید.

در روش اول شما می توانید به صورت مستقیم از خود کارخانه خرید کنید. خرید از کارخانه این مزیت را دارد که شما هزینه کمتری برای خرید ورق های سیاه بپردازید.

روش دوم این است که شما از نمایندگی های فروش این ورق خریداری کنید. نمایندگی های فروش هم قیمت را به شما می گویند و هم شما می توانید به راحتی از آنها خرید کنید.

روش سوم این است که از سایت های معتبر،  ورق سیاه مورد نظر خود را خریداری کنید. امروزه سایت های متعددی وجود دارند که در زمینه فروش محصولات فولادی فعالیت دارند. شما می توانید به راحتی از طریق این سایت ها، هم قیمت انواع ورق ها را مشاهده کنید وهم دست به خرید بزنید.

روش چهارم برای خرید و رق سیاه یزد این است که شما از طریق واسطه ها و دلال ها اقدام کنید. دلال ها و واسطه ها در هر بازاری هستند و می توانند نیاز شما به ورق سیاه را تامین کنند. البته بهتر است این گزینه در مرحله آخر قرار داشته باشد.

برای استعلام قیمت تیرآهن اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز ورق سیاه یزد

قیمت روز ورق سیاه یزد توسط کارخانه سازنده این ورق سیاه مشخص می گردد و هر روز تازه می شود. قیمت روز یک ورق سیاه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

یکی از این عوامل قیمت مواد اولیه است. هر چقدر قیمت مواد اولیه بالاتر باشد مطمئنا قیمت محصول نهایی هم بالاتر خواهد بود. قیمت مواد اولیه به قیمت دلار، میزان واردات و دیگر چیزها بستگی دارد

از دیگر عوامل موثر روی قیمت روز ورق سیاه یزد، میزان تقاضا برای آن است.هم چنین نوع ورق سیاه در قیمت گذاری مهم است. هر چقدر  که  ضخامت یک ورق سیاه بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. قیمت های به روز شده را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید و از آنها آگاه شودی.

برای استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاربرد ورق سیاه یزد

ورق سیاه یزد در جاها و صنایع زیادی کاربرد دارد. در زیر به برخی این موارد اشاره شده است :

ساختمان سازی : ورق سیاه دارای انواع مختلفی است. برخی از آنها نرم تر و برخی سخت تر هستند. از این ورق ها به خوبی می توان برای ساخت سازه های فلزی استفاده کرد. این ورق ها در صنعت ساختمان سازی بسیار پرکاربرد هستند.

انتقال نفت و گاز: نفت و گاز از ضروریات یک کشور هستندو انتقال آنها اهمیت فراوانی دارد. ورق سیاه یزد به دلیل کیفیت مناسب می تواند به خوبی در این صنعت به کار رود.

صنعت ماشین سازی : از دیگر صنایعی که ورق سیاه یزد می تواند در آن کاربرد داشته باشید، صنعت خودروسازی است. این ورق در جاهای زیادی در این صنعت کاربرد دارد.

صنعت کشتی سازی : کشتی سازی یکی  دیگر از صنایعی است که به خوبی در آن از ورق سیاه استفاده می شود.

تانکر سازی :  از دیگر مواردی که از ورق سیاه استفاده می شود برای ساخت تانکر است. شما می توانید به خوبی از ورق های سیاه برای ساخت تانکر استفاده کنید.

ماشین آلات سنگین : ورق های سیاه یزد برای ساخت ماشین آلات سنگین نیز کاربرد زیادی دارند.

به طور کلی ورق های سیاه که ورق سیاه یزد یکی از آنهاست در جاهای زیادی کاربرد دارد. موراد بالا فقط بخش هایی از آن بود.

برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فروش ورق سیاه یزد

فروش ورق سیاه یزد از طریق روش های زیر انجام می شود :

از طریق خود کارخانه و به صورت مستقیم : خود کارخانه به صورت مستقیم به مشتریان خود ورق سیاه می فروشد.

از طریق نمایندگی های فروش: یکی دیگر از روش های فروش ورق های سیاه یزد،  فروش از طریق نمایندگی های فروش است.

از طریق سایت های معتبر فروش : ورق سیاه یزد به خوبی در سایت های معتبر به فروش می رسد. شما می توانید انواع ورق سیاه یزد را در سایت های معتبر مشاهده کنید و قیمت آنها را نیز ببینید.

برای استعلام قیمت ورق اکسین با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انواع ورق سیاه یزد

ورق سیاه یزد در انواع مختلفی وجود دارد. اگر بخواهیم بر حسب میزان کربن آنها را دسته بندی کنیم از S33 تا S52 را شامل می شود. هم چنین این ورق در ضخامت های مختلف به بازار عرضه می شود و ابعاد مختلفی دارد. هر کدام از این ورق های سیاه قیمت خودشان را دارند و در جای مناسب خودشان به کار می روند.

برای استعلام قیمت ورق خرم آباد با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ورق های سیاه امروزه در کشور توسط شرکت ها و کارخانه های متعددی تولید و به بازار عرضه می شوند. ورق سیاه یزد یکی از این ورق هاست که کیفیت خوبی دارد و در صنایع مختلف کشور به کار می رود. برای خرید ورق سیاه یزد می توان هم به صورت مستقیم از شرکت اقدام کرد هم از نمایندگی های فروش خرید کرد یا این که از طریق سایت های معتبر یا واسطه ها در بازار اقدام به خرید کرد.

برای استعلام قیمت ورق سبا با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

ورق سیاه یزد در ضخامت ها و ابعاد مختلف به بازار عرضه می شوند و قیمت آنها به صورت روزانه توسط خود کارخانه تولید کننده بروز می شود. شما می توانید قیمت ها را از طریق سایت ها ببینید.

برای استعلام قیمت ورق فولاد گیلان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق قطعات با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق کاویان با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت ورق نورد و لوله اهواز با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

فهرست