1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 12”

قیمت تیرآهن 12

قیمت تیرآهن 12 (تحویل کارخانه، تحویل بنگاه اصفهان و تحویل بنگاه تهران) به صورت آنلاین

سایت آهن بانک قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 12 را به صورت آنلاین در سایت قرار می دهد بنابراین اگر قصد خرید تیرآهن 12دارید می توانید به سایت ما مراجعه کنید .قیمت تیرآهن 12 بر اساس محل های تحویل کارخانه ، بنگاه اصفهان ، بنگاه تهران متفاوت است و معمولا  تیرآهن 12 ذوب آهن با محل تحویل کارخانه نسبت به بنگاه اصفهان و بنگاه تهران ارزان تر است .

قیمت تیرآهن 12

تیرآهن ۱۲ ذوب آهن

برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ بروز رسانی قیمت: 1399/10/29
برند: ذوب آهن
طول شاخه: 12 متری
واحد: شاخه
سایز: 12
وزن تقریبی: 135
محل تحویل: کارخانه

کارخانجات تولید کننده تیرآهن 12 درایران

در حال حاضر کارخانه ذوب آهن اصفهان تنها تولید کننده تیرآهن 12 در ایران می باشد . در سایت آهن بانک می توانید قیمت تیرآهن 12 ذوب آهن با محل تحویل کارخانه ، بنگاه اصفهان ، بنگاه تهران را به صورت روزانه مشاهده کنید .

در حال حاضر می توان گفت بهترین نوع تیر موجود در بازار تیرآهن ذوب آهن اصفهان می باشد که در نوع استاندارد موجود بوده و وزن آن مطابق جدول اشتال می باشد و علت گران بودن قیمت آن نیز همین نکته است. تیرهای وارداتی کشور ترکیه و کره از نظر وزنی تقریبا مشابه تولیدات ذوب آهن اصفهان بوده ولی ارزان تر می باشند.

خرید و قیمت تیرآهن 12 درسایت آهن بانک

قیمت تیرآهن 12 برای تحویل در کارخانه به صورت کیلویی و بر اساس شاخه محاسبه می شود.با توجه به نوسانات قیمت نمی توان قیمت دقیق و ثابتی برای این کالا قرار داد ولی به صورت تلفنی می توانید قیمت ها را به روز دریافت کنید و اگر هرگونه سؤالی دارید از کارشناسان بپرسید تا شما را راهنمایی کنند .

هنگام خرید تیرآهن 12 از سایت آهن بانک یا هرجای دیگر به راحتی می توانید برند حک شده بر روی آن را ببینید . بر روی بال های تیرآهن و با فاصله های دو متری مارکی تحت عنوان ESCO حک شده که این محصول را از محصول سایر کارخانجات متمایز می سازد. این کارخانه برای تولید محصولات خود از استاندارد IPE استفاده می کند که بر اساس آن محصولاتی با بال های نازک و یکنواخت تولید می گردد.

آگاهی از قیمت تیرآهن 12 وسفارش تیرآهن به صورت تلفنی

به دلیل نوسانات زیاد موجود در بازار برای اطلاع از قیمت تیرآهن 12 گرفتن تأیید الزامی می باشد. اگر مایلید به صورت تلفنی از قیمت تیرآهن 12 مطلع شوید یا بدون مراجعه حضوری تیرآهن 12 سفارش دهید کافی است با شماره تلفن :03132656534 تماس بگیرید . کارشناسان ما آماه پاسخ گویی به سؤالات شما هستند .

مشخصات فنی تیرآهن 12

تیرآهن 12 طولی به اندازه ی 12 متر دارد و از استاندارد ipe برخوردار است.از این تیرآهن به عنوان پوشش در سقف ها نیز استفاده می شود.وزن این تیرآهن با توجه به سایز های مختلف متفاوت است که در جدول زیر وزن هر شاخه ی آن با توجه به استاندارد ipe آورده شده است.

مشخصات و مصارف تیرآهن 12

این تیرآهن از استاندارد IPE برخوردار است و وزن آن نسبت به سایز های مختلف فرق دارد . وزن این تیرآهن در سایز 20 ، 269 کیلوگرم است .جنس تیرآهن 12 مانند سایر تیرآهن هااز فولاداست .طول یک شاخه تیرآهن 12 برابر با 12 متر می باشد .وزن تیرآهن 12 ، استاندارد شاخه 12 متری 125 کیلوگرم است .ضخامت بال این تیرآهن مانند سایر تیرآهن های 12 ثابت است .

تیرآهن 12 یا همان تیرآهن IPE، از جمله مهم ترین پروفیل های ساختمانی است که به شکل های : نعل، تیر، خرپا، ستون و پل های زنبوری مورد استفاده قرار می گیرد.از مزایای استفاده از تیرآهن 12 در ساختمان سازی می توان به اجرا و نصب سریع ، امکان اتصال چندین قطعه ، امکان توسعه پس از اتمام سازه اشاره کرد هم چنین از معایب استفاده از تیرآهن در ساختمان سازی می توان به تضعیف تیر در دمای بالا ، احتمال خوردگی ، تمایل به کمانش اشاره کرد .

مشخصات فنی تیرآهن 12

 روش های برش تیرآهن 12

روش های برش تیرآهن 12

برای برش تیرآهن ها از قیچی های متراژ استفاده می شود که به دو روش زیر انجام می شود:

  • روش نخست برش به سبک کوپال است که در آن به وسیله ی یک دستگاه بزرگ که مجهز به سیستم برش گیوتین است انجام می شود و دستگاه به اندازه های دلخواه تیرآهن را برش می زند.
  • روش دوم به سبک برنول است که در آن با لوله ی بنول تیرآهن برش داده می شود.در این روش شعله ی بنفش حاصل از گاز استیلن و اکسیژن قابل مشاهده است.

مزیت های استفاده از تیرآهن

  • امکان اینکه که اگر پس از تمام شدن ساخت بنا تصمیم بر توسعه آن بود این امر صورت گیرد
  • متصل کردن چند قطعه را به هم میسر می سازد
  • به صورت پیش ساخته از کارخانه قابل دریافت اند
  • تسریع در زمان ساخت پروژه
  • در ساختمان ها و مکان های مرتفع کاربرد زیادی دارد
فهرست