1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 12”

قیمت تیرآهن 12

قیمت تیرآهن 12 (تحویل کارخانه، تحویل بنگاه اصفهان و تحویل بنگاه تهران) به صورت آنلاین

سایت آهن بانک قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 12 را به صورت آنلاین در سایت قرار می دهد بنابراین اگر قصد خرید تیرآهن 12دارید می توانید به سایت ما مراجعه کنید .قیمت تیرآهن 12 بر اساس محل های تحویل کارخانه ، بنگاه اصفهان ، بنگاه تهران متفاوت است و معمولا  تیرآهن 12 ذوب آهن با محل تحویل کارخانه نسبت به بنگاه اصفهان و بنگاه تهران ارزان تر است .

کارخانجات تولید کننده تیرآهن 12 درایران

در حال حاضر کارخانه ذوب آهن اصفهان تنها تولید کننده تیرآهن 12 در ایران می باشد . در سایت آهن بانک می توانید قیمت تیرآهن 12 ذوب آهن با محل تحویل کارخانه ، بنگاه اصفهان ، بنگاه تهران را به صورت روزانه مشاهده کنید .

برای استعلام قیمت تیرآهن 14 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

در حال حاضر می توان گفت بهترین نوع تیر موجود در بازار تیرآهن ذوب آهن اصفهان می باشد که در نوع استاندارد موجود بوده و وزن آن مطابق جدول اشتال می باشد و علت گران بودن قیمت آن نیز همین نکته است. تیرهای وارداتی کشور ترکیه و کره از نظر وزنی تقریبا مشابه تولیدات ذوب آهن اصفهان بوده ولی ارزان تر می باشند.

برای استعلام قیمت تیرآهن 16 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید و قیمت تیرآهن 12 درسایت آهن بانک

قیمت تیرآهن 12 برای تحویل در کارخانه به صورت کیلویی و بر اساس شاخه محاسبه می شود.با توجه به نوسانات قیمت نمی توان قیمت دقیق و ثابتی برای این کالا قرار داد ولی به صورت تلفنی می توانید قیمت ها را به روز دریافت کنید و اگر هرگونه سؤالی دارید از کارشناسان بپرسید تا شما را راهنمایی کنند .

برای استعلام قیمت تیرآهن 18 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

هنگام خرید تیرآهن 12 از سایت آهن بانک یا هرجای دیگر به راحتی می توانید برند حک شده بر روی آن را ببینید . بر روی بال های تیرآهن و با فاصله های دو متری مارکی تحت عنوان ESCO حک شده که این محصول را از محصول سایر کارخانجات متمایز می سازد. این کارخانه برای تولید محصولات خود از استاندارد IPE استفاده می کند که بر اساس آن محصولاتی با بال های نازک و یکنواخت تولید می گردد.

برای استعلام قیمت تیرآهن 20 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آگاهی از قیمت تیرآهن 12 وسفارش تیرآهن به صورت تلفنی

به دلیل نوسانات زیاد موجود در بازار برای اطلاع از قیمت تیرآهن 12 گرفتن تأیید الزامی می باشد. اگر مایلید به صورت تلفنی از قیمت تیرآهن 12 مطلع شوید یا بدون مراجعه حضوری تیرآهن 12 سفارش دهید کافی است با شماره تلفن :03132656534 تماس بگیرید . کارشناسان ما آماه پاسخ گویی به سؤالات شما هستند .

قیمت تیرآهن 12 چگونه محاسبه می شود؟

در حال حاضر، کارخانه ذوب آهن اصفهان تنها 12 تولید کننده تیرآهن در ایران است. در وب سایت آهن بانک، می توانید قیمت روزانه 12 حامل ذوب آهن را با محل تحویل کارخانه، شرکت اصفهان، شرکت تهران مشاهده کنید. بهترین نوع تیرآهن موجود در بازار تیرآهن ذوب آهن اصفهان است که استاندارد است و وزن آن برابر با میز پایدار است و همین امر دلیل گرانی آن است. تیرهای وارداتی از ترکیه و کره تقریباً یکسان هستند، فولاد از اصفهان ارزان تر است. میله 12 متری 12 متر طول و استاندارد ipe دارد. از این تیر به عنوان پوشش سقف نیز استفاده می شود. وزن این میله متناسب با اندازه آن متفاوت است. استاندارد ipe این تیر دارای استاندارد IPE است و وزن آن بسته به ابعاد مختلف متفاوت است. وزن این میله در بعد 20 269 کیلوگرم است. تیرآهن نوع 12 مانند سایر تیرهای فولادی است. طول یک شاخه از تیر 12  متر است. وزن تیر 12 کیلوگرم است ، شاخه استاندارد 12 متر است. ضخامت فلنج این تیر مانند 12 تیر دیگر تنظیم شده است. پرتو Beam 12 یا IPE یکی از مهمترین پروفیل های ساختمانی به شکل: نعل اسب ، تیرآهن ، خرپا ، ستون و لانه زنبوری است. یکی از مزایای استفاده از تیر 12 در ساخت قابل درک است. نصب سریع ، توانایی اتصال چندین قسمت ، امکان توسعه پس از اتمام ساختار نیز ذکر شده است. علاوه بر این، از معایب استفاده از تیرها در ساخت و ساز ضعیف شدن تیر در دماهای بالا، احتمال خوردگی و تمایل به افتادگی است. اگرچه تیرها به عنوان محصول فولادی در صنعت ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، اما آشنایی با انواع تیرها و محاسبه وزن هر نوع در زمان خرید بسیار ضروری به نظر می رسد. تیرها یکی از مهمترین پروفیل ها هستند. اینها ساختمانهایی هستند که در ابعاد 6 تا 14 متر ساخته می شوند و از انواع IPE ، INP و IPB هستند. در هر کشور نوار تولید با توجه به استانداردهای تولید آن کشور به بازار عرضه می شود. شناخته شده ترین استاندارد برای تولید تیرآهن استاندارد اروپا است؛ در ایران تولید تیرچه بر اساس استانداردهای اروپایی انجام می شود. پرتو IPE یا پرتو I محبوب ترین نوع تیرآهن در ایران است و ضخامت آن کمتر و عرض فلنج آن از نوع تیر معمولی بیشتر است. این نوع تیرآهن در ایران و اروپا ساخته می شود و شکل آن مانند I است و ضخامت بال های آن قابل تغییر نیست. برای نشان دادن این نوع نمایه در نقشه ها، از مخفف به همراه اندازه ارتفاع استفاده می شود IPE20 به عنوان مثال، یک پروفیل I شکل با ارتفاع 20 سانتی متر است. تیر 12 یکی از متداول ترین بخشهای ساختمانی است که طبق استاندارد IPE ساخته شده و معمولاً عملکرد بسیار خوبی در ساخت سقف و ستون دارد. استاندارد IPE استاندارد مورد استفاده در اروپا و آلمان است. ناگفته نماند که این محصول دارای علامت 21 است. این مقاطع که همگی 12 متر برش خورده و به بازار عرضه می شوند، به طور معمول 125 کیلوگرم وزن دارند. بنابراین هنگام تأیید از متخصص فروش، محصول را هنگام تحویل بررسی کنید. ابعاد این محصول شامل طول و ارتفاع است. به طور استاندارد در ارتفاعات بین 80 تا 600 میلی متر تولید می شود. بعلاوه طول این مقاطع 12 متر در نظر گرفته شده است. نگاهی به این محصول بیندازید. این بخشها باید از کل طول خود دارای ابعاد یکسانی باشند، زیرا طبق استاندارد IPE تولید شده اند.

برای محاسبه وزن تیرآهن نوع 20 IPE به طول 12 متر از فرمول زیر استفاده می شود:

  • وزن تیرآهن IPE = [12] (m) × ( ۲۲٫۴۰ ) = وزن مخصوص IPE20 از جدول اشتال (kg/m) = 268.80

همچنین برای محاسبه تیرآهن IPE18 به طول 6 متر از فرمول زیر استفاده می شود:

  • وزن تیرآهن IPE = [6] (m) × [ (۱۸٫۸) = وزن مخصوص IPE18 از جدول اشتال (kg/m) = 112.8 kg
تمام مواد گفته شده برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آهن 12 بود که می توانید برای خرید آن از آهن بانک اقدامات لازم را انجام دهید و جنسی مرغوب با قیمتی مناسب دریافت کنید.

فروش تیر آهن 12 در آهن بانک

آهن بانک برآن شدتا با ارائه ی خدماتی در زمینه ی تیرآهن بهترین ها را به شما عزیزان به فروش برساند. آهن بانک در بسیاری از ساخت و ساز ها دست داشته است، و جالب اینجاست با ارائه ی خدمات خوب و بالا به شما مهربانان قیمت بسیار مناسبی را هم ارائه میکند. بسیاری از افراد فقط با اسم در کردن به دیگران ضرر می رسانند، اما برای جلوگیری از این ضرر ها شما عزیزان می توانید تیرآهن 12 را از آهن بانک خریداری فرمایید.

نکاتی در جهت قیمت روز تیرآهن

آهن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع آن دارای مشخصات و استانداردهای مختلفی است. بنابراین آهن بانک برآن شد تا با ارائه یخدماتی به شما عززیزان بهترین ها را نصیبتان سازد. از انواع آهن را می توان به یک طبقه بندی کلی از ورقهای آهن، میله های تقویت کننده و تیرها تقسیم کرد. ورقهای آهن به ورقهای سیاه ، ورقهای گالوانیزه ، ورقهای رنگی ، ورقهای اسیدشویی ، ورقهای روغنی و ... تقسیم می شوند. تمامی موارد گفته شده در قیمت آهن 12 تاثیر گذار است. در نتیجه، قیمت برگها با یکدیگر متفاوت است. بسته به قطر مقطع و نوع عاج موجود، میله های تقویت کننده نیز انواع مختلفی دارند. در حوزه حمل و نقل ، استانداردهای مختلف و اشکال مختلف طراحی منجر به تولید مدل های مختلف شده است. این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال، در ساخت و ساز ، تیر مورد استفاده از نظر اندازه، استاندارد و غیره مورد توجه قرار می گیرد. در طراحی ساختمان مشخص شده است. البته برای رسیدن به استانداردها و انجام کار صحیح باید دقیقاً همان محصول مشخص شود این مورد در مورد سایر محصولات آهنی از جمله فولاد تقویت کننده نیز صدق می کند. همچنین باید بتوانید تعداد شاخه های مورد نیاز را دقیق محاسبه کنید. برای استعلام قیمت تیرآهن 22 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات فنی تیرآهن 12

تیرآهن 12 طولی به اندازه ی 12 متر دارد و از استاندارد ipe برخوردار است.از این تیرآهن به عنوان پوشش در سقف ها نیز استفاده می شود.وزن این تیرآهن با توجه به سایز های مختلف متفاوت است که در جدول زیر وزن هر شاخه ی آن با توجه به استاندارد ipe آورده شده است.

برای استعلام قیمت تیرآهن 24 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات و مصارف تیرآهن 12

این تیرآهن از استاندارد IPE برخوردار است و وزن آن نسبت به سایز های مختلف فرق دارد . وزن این تیرآهن در سایز 20 ، 269 کیلوگرم است .جنس تیرآهن 12 مانند سایر تیرآهن هااز فولاداست .طول یک شاخه تیرآهن 12 برابر با 12 متر می باشد .وزن تیرآهن 12 ، استاندارد شاخه 12 متری 125 کیلوگرم است .ضخامت بال این تیرآهن مانند سایر تیرآهن های 12 ثابت است .

برای استعلام قیمت تیرآهن 27 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

تیرآهن 12 یا همان تیرآهن IPE، از جمله مهم ترین پروفیل های ساختمانی است که به شکل های : نعل، تیر، خرپا، ستون و پل های زنبوری مورد استفاده قرار می گیرد.از مزایای استفاده از تیرآهن 12 در ساختمان سازی می توان به اجرا و نصب سریع ، امکان اتصال چندین قطعه ، امکان توسعه پس از اتمام سازه اشاره کرد هم چنین از معایب استفاده از تیرآهن در ساختمان سازی می توان به تضعیف تیر در دمای بالا ، احتمال خوردگی ، تمایل به کمانش اشاره کرد .

مشخصات فنی تیرآهن 12

 روش های برش تیرآهن 12

روش های برش تیرآهن 12

برای برش تیرآهن ها از قیچی های متراژ استفاده می شود که به دو روش زیر انجام می شود:

  • روش نخست برش به سبک کوپال است که در آن به وسیله ی یک دستگاه بزرگ که مجهز به سیستم برش گیوتین است انجام می شود و دستگاه به اندازه های دلخواه تیرآهن را برش می زند.
  • روش دوم به سبک برنول است که در آن با لوله ی بنول تیرآهن برش داده می شود.در این روش شعله ی بنفش حاصل از گاز استیلن و اکسیژن قابل مشاهده است.برای استعلام قیمت تیرآهن 30 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مزیت های استفاده از تیرآهن

  • امکان اینکه که اگر پس از تمام شدن ساخت بنا تصمیم بر توسعه آن بود این امر صورت گیرد
  • متصل کردن چند قطعه را به هم میسر می سازد
  • به صورت پیش ساخته از کارخانه قابل دریافت اند
  • تسریع در زمان ساخت پروژه
  • در ساختمان ها و مکان های مرتفع کاربرد زیادی دارد
فهرست
استعلام قیمت از کارشناسان
ارسال از طریق واتساپ
استعلام قیمت