1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 16”

قیمت تیرآهن 16

قیمت تیرآهن 16(تحویل کارخانه، تحویل بنگاه اصفهان و تحویل بنگاه تهران) به صورت آنلاین

اگر مایلید از قیمت تیرآهن 16 مطلع شوید می توانید با کارشناسان آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات  تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیق تری درباره قیمت روز تیرآهن بدست آورید.

از آنجایی که در ایران و در این وضعیت اقتصادی هر روز قیمت های انواع کالا ها تغییر می کند نمی توان قیمت قطعی برای تیرآهن در نظر گرفت برای همین در این سایت می توانید از جدول قیمت های تیرآهن 16 که به صورت لحظه ای با کاهش و افزایش قیمت تغییر می کند کمک بگیرید.

تیرآهن 16 فایکو

تیرآهن ۱۶ فایکو

برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ بروز رسانی قیمت: 1399/10/29
برند: فایکو
طول شاخه: 12 متری
واحد: شاخه
سایز: 16
وزن تقریبی: 140
محل تحویل: کارخانه

آشنایی با کارخانجات تولید کننده تیرآهن 16

از کارخانه های تولید کننده تیرآهن 16 در ایران می توان به ذوب آهن ، یزد ، فایکو ، اهواز اشاره کرد .از دیگر کارخانه های تولید کننده تیرآهن 16 می توان به نورد آریان فولاد ، مجتمع فولاد صنعت بناب ، شاهین بناب ، تبریز ، ظفر بناب ، صنعت ماهان ،کوثر اهواز  اشاره کرد .بهترین کیفیت تیرآهن ۱۶ توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود.

بیشترین کاربرد تیرآهن 16

طول هر شاخه از تیرآهن 16 دوازده متر می باشد و وزن آن درکارخانه ذوب آهن  190کیلوگرم است . تیرآهن 16 دارای استاندارد  IPE می باشد . در استاندارد IPE عرض بال تیرآهن 16 ، 82 و ضخامت جان آن 5 است . ضخامت بال تیرآهن 16 برابر با 7.4 است . وزن شاخه 1 متری تیرآهن 16 ، 15.8 کیلوگرم است . تعداد شاخه در هر بسته تیرآهن 16 ، سی عدد است .تیرآهن های ۱۶ در کارخانه ها ساخته و به وسیله ی پیمانکاران تحویل گرفته می شود به همین دلیل یک محصول از پیش ساخته محسوب می شوند.

کاربرد تیرآهن 16 در پوشش سقف، پل لانه زنبوری برای طبقه های زیرین است .برای ساخت آسمان خراش ها و ساختمان های غول پیکر می توان از تیرآهن ۱۶ بهره برد.به دلیل پیشرفته بودن این تیرآهن ها نسبت به سایر عناصر ساختمانی و راحتی کار با آنها ، سرعت پیشروی در پروژه را افزایش می دهند.با استفاده از این تیرآهن ها می توان چندین قطعه را به هم متصل کرد.

خرید تیرآهن 16 به صورت تلفنی

اگر هرگونه سوالی دارید یا قصد دارید به صورت تلفنی تیرآهن خود را سفارش دهید می توانید با شماره تلفن 03132656534 تماس گرفته و از قیمت دقیق تیرآهن 16 اطمینان حاصل کنید . به دلیل نوسانات موجود در بازار قیمت ها هرلحظه در حال تغییرند بنابراین باید از روند موجود در بازار آگاهی داشته باشید .

قیمت تیرآهن 16

تیرآهن 16 یکی از مهمترین عناصر در ساختمان سازی بوده و از استاندارد ipe بهره می برد.از این تیرآهن در سازه ها و ساختمان ها به عنوان پل های لانه زنبوری استفاده می شود.طول این تیرآهن 12 متر بوده و وزن آن 190 کیلوگرم می باشد.

تیرآهن های لانه زنبوری

همانطور که در بالا اشاره شد از تیرآهن 16 به عنوان پل های لانه زنبوری استفاده می شود به همین دلیل در این بخش به تشریح تیرآهن لانه زنبوری خواهیم پرداخت.
به دلیل این که این تیرها بعد از فرآیند بریدن و جوش دادن پروفیل شکل می گیرند به آنها تیرآهن های لانه زنبوری می گویند.در این تیر ها حفره هایی وجود دارد که پس از متصل کردن تعداد زیادی از این تیرها به شکل لانه ی زنبور در می آیند.تیرآهن لانه زنبوری نسبت به تیرآهن 16 مقاومت خمشی بیشتری داشته و از طرف دیگر قیمت آن نسبت به قیمت تیرآهن 16 ارزان تر است .

ویژگی های تیرآهن 16

فهرست