1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 18”

قیمت تیرآهن 18

قیمت تیرآهن 18 ساخت کارخانجات ذوب آهن، تهران ، اهواز ، فایکو ،یزد با محل تحویل متفاوت

قیمت تیرآهن 18 بر اساس شاخه است . قبل از خرید تیرآهن لازم است حتما از قیمت دقیق آن اطلاع داشته باشید زیرا با توجه به نوسانات موجود در بازار نمی توان قیمت ثابتی برای آن مشخص کرد بنابراین قبل از خرید برای گرفتن تأیید و مطلع شدن از قیمت روز تیرآهن با ما همراه باشید .

تیرآهن 18 فایکو

تیرآهن ۱۸ فایکو

برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ بروز رسانی قیمت: 13:00 1398/12/11
برند: فایکو
طول شاخه: 12 متری
واحد: شاخه
سایز: 18
وزن تقریبی: 210
محل تحویل: کارخانه

کارخانجات تولید کننده تیرآهن 18 در ایران

قیمت تیرآهن 18 بر اساس کارخانه تولید کننده و محل تحویل متفاوت می باشد .  با توجه به ظرفیت های بالفعل و بالقوه کشور ما در زمینه ی تولید و ساخت تیر آهن چندین استان از جمله خوزستان و اصفهان در زمینه تولید تیرآهن 18 فعالیت دارند.کارخانه هایی که در این استان ها واقع شده اند به روش عرضه ی مستقیم انجام می شود.البته تعدادی نیز دارای نمایندگی فروش مستقیم اند.در ادامه آدرس برخی از مهمترین کارخانه های مرتبط با صنعت فولاد و تولید تیرآهن 18را بیان می کنیم :

  •     کارخانه ی ذوب آهن اصفهان
  •     مجتمع شاهین بناب
  •     مجتمع فولاد یزد
  •     کارخانه ی نورد کوثر که در اهواز واقع شده است.
  •     مجتمع آریان فولاد که در منطقه ی اشتهارد کرج واقع شده است.
  • فایکو

تیرآهن 18 یا همان تیر آهن ipe نیم پهن در کشورمان با کوشش های فراوان کارخانه های تولید کننده ،ایجاد و توزیع می شوند.همانطور که بر همگان واضح و مبرهن است یکی از بهترین استان های کشور و شاید حتی برترین استان کشور در صنعت فولاد و تیرآهن ذوب آهن اصفهان می باشد که در کارخانه ی ذوب آهن اکثر این محصولات تولید می شود.

تنوع تیر آهن در کشورمان آنقدر هم زیاد نیست.البته کارخانه های زیادی برای تولید تیر آهن وجود دارد مانند فولاد یزد و کاشان که آنها هم از تکنولوژی خوبی برخوردار اند.

در پایان باید گفت با توجه به پیشرفت علم در همه ی زمینه ها و همچنین غول پیکر شدن ساختمان ها به نظر می رسد باید تیرآهن های 18 جای خود را به تیر آهن های جدید بدهند.

مشخصات و مصارف  تیرآهن 18

هر شاخه تیرآهن 18 اصفهان که در کارخانه ذوب آهن تولید می شود به طول 12 متر و وزن 225 می باشد. وزن تیرآهن 18 استاندارد شاخه 12 متری 230 کیلوگرم است . عرض بال تیرآهن 18 91 و ضخامت جان آن 5.3 است . ضخامت بال تیرآهن 18 ، 8 و وزن شاخه 1 متری آن 18.8 کیلوگرم است . تعداد  شاخه در هر بسته تیرآهن 18 ، 24 عدد است .

تیرآهن 18 در گروه سایزهای پر مصرف است و کاربردهای گوناگونی دارد . تیرآهن 18 علاوه بر سازه های ساختمانی در برخی از پروژه های متفاوت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد . کاربرد اصلی تیرآهن در ساختمان های اسکلت فلزی می باشد که به عنوان ستون قرار می گیرد. مورد استفاده تیرآهن 18 در ستون ها، خرپا ها، نعل درگاه ها، بیم ها در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری می باشد , در کشور ما معمولا ستون ها را از تیر آهن های I دوبل یا با بال پهن های تکی استفاده می نمایند

سفارش تلفنی تیرآهن 18

قبل از خرید تیرآهن 18 لازم است تا حتما از قیمت دقیق آن مطلع شوید . بنابراین پس از بررسی مشخصات تیرآهن 18 ای که انتخاب کرده اید حتما با شماره تلفن :  03132656534 تماس بگیرید و قیمت دقیق تیرآهن 18 از کارخانه ها و محل های تحویل مختلف را بپرسید .

فهرست