1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 20”

قیمت تیرآهن 20

قیمت لحظه ای تیر آهن 20 در سایت آهن بانک

قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 20 را می توانید به صورت لحظه ای در سایت آهن بانک مشاهده کنید . قیمت تیرآهن 20 در آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات مناسب و قابل رقابت با تمام تأمین کنندگان آهن آلات است .قیمت این تیرآهن بر اساس شاخه است زیرا واحد فروش تیرآهن 20 شاخه است .تیرآهن 20 ذوب آهن دارای استاندارد IPE می باشد.

تیرآهن 20 ذوب آهن

تیرآهن ۲۰ ذوب آهن

برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ بروز رسانی قیمت: 1399/10/29
برند: ذوب آهن
طول شاخه: 12 متری
واحد: کیلوگرم
سایز: 20
وزن تقریبی: 275
محل تحویل: کارخانه

برترین کارخانه های تولید کننده تیرآهن 20

کارخانه های متعددی در ایران وجود دارند که اقدام به تولید تیرآهن 20 می کنند . اگر قصد خرید تیرآهن 20 دارید آهن بانک فروشنده تیرآهن 20 کارخانه های ذوب آهن اصفهان ، فایکو ، اهواز ، یزد می باشد .از دیگر کارخانه  های معروف تولید تیرآهن می توان به : نورد آریان فولاد ، فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب(شاهین بناب) ، جهان فولاد غرب(کرمانشاه) و فولاد خوزستان اشاره کرد .

مشخصات فنی و کاربرد تیرآهن 20

 وزن تیرآهن 20 در استاندارد شاخه 12 متری 270 کیلوگرم است . تیرآهن 20 با استاندارد IPE دارای سطح مقطع 28.5 سانتی متر مربع است و فاصله بین دو بال آن نیز 159 میلی متر می باشد  . وزن هر متر از تیرآهن 20 برابر 22.4 کیلوگرم می باشد.طول هر شاخه از تیرآهن 20 برابر با دوازده متر می باشد..تیرآهن 20 محصولی فولادی است که به وسیله ی فرآیند نورد گرم تولید می شود و یکی از اساسی ترین پروفیل ساختمانی است که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در طبقات زیرین و بعنوان تیر در پوشش سقف ها، پل های لانه زنبوری و سازه های سنگین استفاده می شود.از تیرآهن 20 می توان در طول هایی نزدیک به 100 متر استفاده کرد.از آن جایی که سطح مقطع تیرآهن 20 زیاد می باشد می توان از آنها به شکل ستون و یا حتی تکیه گاه عمودی بهره برد. این تیرآهن با توجه به اینکه تنش کمتری نسبت به انواع دیگر تیرآهن متحمل می شود گزینه ی خوبی برای ستون ها می باشد.

سفارش تلفنی تیرآهن 20 در سایت آهن بانک

قیمت تیرآهن 20 همیشه در حال تغییر بوده است به گونه ای که در یک پروژه ی بزرگ امکان دارد تیرآهن های مورد نیاز خود را با چند قیمت متفاوت خریداری کنید.به همین دلیل وجود یک منبع قابل اعتماد و به روز در حوزه ی آهن آلات از نیاز های مهم دنیای صنعت در این عصر محسوب می شود.

قبل از خرید تیرآهن 20 لازم است تا حتما از قیمت دقیق آن مطلع شوید . بنابراین پس از بررسی مشخصات تیرآهن20  حتما با شماره تلفن :  03132656534 تماس بگیرید و قیمت دقیق آن را از کارخانه ها و محل های تحویل مختلف را بپرسید .

 تیرآهن 20 ذوب آهن اصفهان در شاخه های 12 متری با وزن 269 گیلو گرم در بسته های 18 تایی در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان تولید می شود.از تیرآهن 20 در ساختمان ها و سازه ها برای تحمل بار تنشی و خمشی استفاده می شود.قیمت این پروفیل ها با توجه به کاربرد آنها متفاوت می باشد.

قیمت تیرآهن 20

به طور کلی فرقی بین نوع رفتار تیرآهن های بزرگ و ساختمانی وجود ندارد.هر دو این تیرآهن ها در برابر فشار های بیرونی مقاوم اند.تیرآهن هایی که سایز کوچکتر هستند توسط تیرآهنهای اصلی محافظت می شوند.
تیرآهن 20 بر حسب عملکرد به سه  دسته ی زیر تقسیم می شود:

  • تیرآهن اصلی:این نوع از تیرآهن ها در سازه ها و ساختمان ها به ستون ها متصل می شوند.در واقع عملکرد آنها به اینگونه است که فشاری که روی تیرآهن های فرعی می باشد را به سمت ستون ها منتقل می کنند.
  • تیرآهن فرعی:یک تیرآهن افقی است که متصل به تیرآهن های اصلی می باشد.عملکرد این تیرآهن ها به گونه ای است که فشار به تیرآهن های اصلی منتقل می کنند.البته نباید اتصال آنها طوری باشد که به صورت مستقیم به ستون ها متصل شده باشند.
  • تیرآهن کلاف:این تیرآهن به دو تیر عرضی که معمولا در سقف وجود دارند متصل شده اند.وظیفه ی این تیرآهن منتقل کردن فشار از تیر آه عرضی به ستون ها است.باید توجه داشت که از این تیرآهن به صورت عمومی در سقف استفاده نمی شود.

ویژگی های تیرآهن 20

ویزگی های تیرآهن 20 ذوب آهن

  • این تیرآهن نسبت به تیرآهن های نوع I سنگین تر بوده و بال های آن دارای ضخامت بیشتری می باشند.
  • جان این تیرآهن ها استحکام بسیار زیادی دارد و در مقابل نیروهای برشی و خمشی مقاوم است.
  • پهنای بال در مقایسه با ارتفاع تیر برابر می باشد.

 

فهرست