1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 20”

قیمت تیرآهن 20

قیمت تیرآهن 20 چگونه محاسبه می شود : امروز با کمک آهن بانک می خواهیم درباره ی تیرآهن 20 بیشتر اطلاعات کسب کنیم.

تیر آهن 20 بیشترین سازهای مورد استفاده در این بخش فولادی هستند. تیرآهن20 درواقع یکی از مهمترین پروفیل های ساخت فولاد هستند و عملکرد اصلی آنها مقاومت در برابر بارهای ناشی از نیروهای برشی و لنگرهای خمشی است.

اگر قصد خرید تیرآهن 20 دارید آهن بانک فروشنده تیرآهن 20 کارخانه های ذوب آهن اصفهان ، فایکو ، اهواز ، یزد می باشد از دیگر کارخانه  های معروف تولید تیرآهن می توان به؛

نورد آریان فولاد ، فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب(شاهین بناب)، جهان فولاد غرب(کرمانشاه) و فولاد خوزستان اشاره کرد .

وزن تیر 20 در فاصله استاندارد 12 متر 270 کیلوگرم است. تیر استاندارد IPE 20 دارای مقطع 28.5 سانتی متری و فاصله دو بال آن 159 میلی متر است.

از اصلی ترین مصالح ساختمانی به تیر آهن ها و پروفیل ها می توان اشاره کرد. تیر آهن 20 که یکی از انواع تیر آهن های است که دارای استاندارد IPE است و نیز به صورت شاخه ای قیمت گذاری می شوند.

قیمت تیرآهن 20 چگونه محاسبه می شود

وزن هر متر از تیرآهن 20 به اندازه 22.4 کیلوگرم است. طول هر شاخه از 20 تیر دوازده متر است. تیرآهن 20 به عنوان یک محصول فولادی است که با فرآیند نورد گرم تولید می شود و یکی از اساسی ترین بلوک های ساختاری مشخصات است در حال ساخت در طبقات پایین و به عنوان تیر آهن از آن برای پوشاندن سقف ها ، پل های لانه زنبوری و سازه های سنگین استفاده می شود.

از تیرآهن 20 می توان در طول تقریبا 100 متر استفاده کرد. از آنجا که سطح مقطع تیرآهن 20 زیاد است از آنها می توان به صورت تکیه گاه یا حتی تکیه گاه عمودی استفاده کرد و این تیر برای گزینه های پشتیبانی گزینه ای عالی است زیرا بار کمتری نسبت به انواع دیگر تیر ها دارد.

شاید نیاز باشد در رابطه با محاسبه ی قیمت وزن تیرآهن 20 اطلاعاتی را کسب کنید که آهن بانک شما را راهنمایی می کند با ما همراه باشید.

تیرآهن 20

تیرآهن 20 ذوب آهن اصفهان در شاخه های 12 متری با وزن 269 گیلو گرم در بسته های 18 تایی در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان تولید می شود.

از تیرآهن 20 در ساختمان ها و سازه ها برای تحمل بار تنشی و خمشی استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر با آهن بانک همراه باشید

1_تیراهن اروپایی و تیراهن ایرانی (IPE)تیر آهن هایی هستند که در کشور ایران و اکثر کشور های قاره اروپایی تولید شده و به شکل حرف I در حروف الفبا انگلیسی می باشد.

مشخص ترین ویژگی این مدل تیر آهن این می باشد که اگر از هر دو سر تیرآهن به آن نگاه کنید، ضخامت بال‌های ابتدا و انتهای آن کاملاً یکنواخت می‌ باشد.

اغلب نقشه ساختمان هایی که به وسیله ی مهندسان ایرانی حاضر در کشورمان تهیه می‌ شود بر اساس این نوع استاندارد بوده و این نوع تیرآهن در میان مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

2_تیراهن چینی و تیراهن روسی (INP) تیر آهن هایی هستند که در کشور روسیه و چین تولید شده و به شکل حرف I در حروف الفبا انگلیسی می باشد و ضخامت بال آن با بیشتر شدن فاصله از جان تیرآهن کمتر می شود.

خرید تیرآهن 20

تیرآهن هایی که مطابق این استاندارد تولید می‌شوند غالبا در کشور چین و روسیه می‌باشند. مشخص ترین ویژگی آن  ضخامت کم بال‌ها در سر تیرآهن و ضخامت بیشتر آن در انتها می‌ باشد،

اگر که از سر تیر آهن به آن نگاه کنید، شیب ملایمی را در ضخامت بال‌ها مشاهده خواهید کرد.

3_تیراهن بال پهن یا تیراهن عریض (IPB) این مدل تیرآهن به مانند حرف H انگلیسی می باشد ویژگی بارز این تیرآهن‌ های عریض تر این می باشد که در آنها طول بال‌ها نسبت به تیرآهن‌های IPE بیشتر شده است.

حرف  L نشان سبک بودن و حرف V نشان سنگین بودن این نوع تیرآهن می‌باشد. برای مثال IPBV معرف تیرآهن های عریض و سنگین و IPBL معرف تیرآهن های عریض سبک می‌باشد.

فروش تیر آهن 20 در آهن بانک

در رابطه با تیر آهن 20 شاید اطلاعاتی را بخواهید که آهن بانک در ادامه خدمتتان عرض می کند. این تیرآهن نسبت به تیرآهن های نوع I سنگین تر بوده و بال های آن دارای ضخامت بیشتری می باشند.

جان این تیرآهن ها استحکام بسیار زیادی دارد و در مقابل نیروهای برشی و خمشی مقاوم است. پهنای بال در مقایسه با ارتفاع تیر برابر می باشد.

شما برای خرید تیر آهن 20 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و جهت دریافت تیر آهن20 اقدام فرمایید.

آهن بانک بهترین خدمات را در زمینه ی خرید تیرآهن با شما بزرگواران ارائه میکند، و با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید.

بسیاری از افراد برای فروش تیرآهن، بیشتر برایشان پول مهم است و با هزاران دوز و کلک سعی می کنند پول بیشتری را کاسب شوند!

جمع بندی قیمت تیرآهن 20

اما آهن بانک تاکنون بسیار فعالیت های بزرگی را در زمینه ی فروش تیرآهن20داشته است که این فعالیت ها در واقع در کارنامه ی سابقه ی طولانی مدت آهن بانک ثبت می شود.

برای خرید آهن 20 و قیمت تیرآهن 20 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و کالایی با قیمت مناسب و بسیار مرغوب داشته باشید.

مجموعه ی آهن بانک افتخار دارد تاکنکون در زمینه فروش آهن بیشترین خدمات را به مشتریان خود بدهد،یک مرکز فروش آهن آلات، با راه اندازی وب سایتی وارد دنیای مجازی شد تا بتواند در کنار سایر مجموعه های موجود برای ارائه خدمات متنوع و جدیدتر و همچنین جلب رضایت مشتری از فعالان و مشتریان گرانقدر خود فعالیت کند.

کسانی که از سایت ما بازدید کردند و توانستند قدمی برای کمک به فعالان این صنعت بردارند، متشکریم امیدواریم آهن بانک بتواند نیاز های شما را برطرف سازد است.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن

تمامی ویژگی های مثبت در تیر آهن ها از قبیل جنس و اندازه و… باعث می شود که در قیمت تیرآهن تاثیر گذار باشد بنابراین اگر تغییراتی در تیرآهن ها از نظر قیمت دیدید تعجب نکنید زیرا این این شرایط را هم باید در نظر بگیرید البته بحث کلاهبرداری ها هم جدا است.

در هر صورت برای قیمت تیرآهن 20  هر چیزی بدون تحقیق معنا ندارد باید تحقیق کنید و بهترین ها را برای خود داشته باشید. البته که آهن بانک مرام و معرفتش در این زمینه ها اثبات شده است زیرا از هرکسی بپرسید حتما آهن بانک را به شما توصیه می کند.

قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 20 را می توانید به صورت لحظه ای در سایت آهن بانک مشاهده کنید . قیمت تیرآهن 20 در آهن بانک مرکز خرید و فروش آهن آلات مناسب و قابل رقابت با تمام تأمین کنندگان آهن آلات است .قیمت این تیرآهن بر اساس شاخه است زیرا واحد فروش تیرآهن 20 شاخه است .تیرآهن 20 ذوب آهن دارای استاندارد IPE می باشد.

برترین کارخانه های تولید کننده تیرآهن 20

کارخانه های متعددی در ایران وجود دارند که اقدام به تولید تیرآهن 20 می کنند . اگر قصد خرید تیرآهن 20 دارید آهن بانک فروشنده تیرآهن 20 کارخانه های ذوب آهن اصفهان ، فایکو ، اهواز ، یزد می باشد .از دیگر کارخانه  های معروف تولید تیرآهن می توان به : نورد آریان فولاد ، فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب(شاهین بناب) ، جهان فولاد غرب(کرمانشاه) و فولاد خوزستان اشاره کرد .

برای استعلام قیمت تیرآهن 12 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات فنی و کاربرد تیرآهن 20

 وزن تیرآهن 20 در استاندارد شاخه 12 متری 270 کیلوگرم است . تیرآهن 20 با استاندارد IPE دارای سطح مقطع 28.5 سانتی متر مربع است و فاصله بین دو بال آن نیز 159 میلی متر می باشد  . وزن هر متر از تیرآهن 20 برابر 22.4 کیلوگرم می باشد.طول هر شاخه از تیرآهن 20 برابر با دوازده متر می باشد..تیرآهن 20 محصولی فولادی است که به وسیله ی فرآیند نورد گرم تولید می شود و یکی از اساسی ترین پروفیل ساختمانی است که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای استعلام قیمت تیرآهن 14 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

در طبقات زیرین و بعنوان تیر در پوشش سقف ها، پل های لانه زنبوری و سازه های سنگین استفاده می شود.از تیرآهن 20 می توان در طول هایی نزدیک به 100 متر استفاده کرد.از آن جایی که سطح مقطع تیرآهن 20 زیاد می باشد می توان از آنها به شکل ستون و یا حتی تکیه گاه عمودی بهره برد. این تیرآهن با توجه به اینکه تنش کمتری نسبت به انواع دیگر تیرآهن متحمل می شود گزینه ی خوبی برای ستون ها می باشد.

برای استعلام قیمت تیرآهن 16 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

سفارش تلفنی تیرآهن 20 در سایت آهن بانک

قیمت تیرآهن 20 همیشه در حال تغییر بوده است به گونه ای که در یک پروژه ی بزرگ امکان دارد تیرآهن های مورد نیاز خود را با چند قیمت متفاوت خریداری کنید.به همین دلیل وجود یک منبع قابل اعتماد و به روز در حوزه ی آهن آلات از نیاز های مهم دنیای صنعت در این عصر محسوب می شود.

برای استعلام قیمت تیرآهن 18 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قبل از خرید تیرآهن 20 لازم است تا حتما از قیمت دقیق آن مطلع شوید . بنابراین پس از بررسی مشخصات تیرآهن20  حتما با شماره تلفن :  03132656534 تماس بگیرید و قیمت دقیق آن را از کارخانه ها و محل های تحویل مختلف را بپرسید .

برای استعلام قیمت تیرآهن 20 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید. تیرآهن 20 ذوب آهن اصفهان در شاخه های 12 متری با وزن 269 گیلو گرم در بسته های 18 تایی در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان تولید می شود.از تیرآهن 20 در ساختمان ها و سازه ها برای تحمل بار تنشی و خمشی استفاده می شود.قیمت این پروفیل ها با توجه به کاربرد آنها متفاوت می باشد. برای استعلام قیمت تیرآهن 22 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید. قیمت تیرآهن 20 به طور کلی فرقی بین نوع رفتار تیرآهن های بزرگ و ساختمانی وجود ندارد.هر دو این تیرآهن ها در برابر فشار های بیرونی مقاوم اند.تیرآهن هایی که سایز کوچکتر هستند توسط تیرآهنهای اصلی محافظت می شوند. برای استعلام قیمت تیرآهن 24 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید. تیرآهن 20 بر حسب عملکرد به سه  دسته ی زیر تقسیم می شود:
  • تیرآهن اصلی:این نوع از تیرآهن ها در سازه ها و ساختمان ها به ستون ها متصل می شوند.در واقع عملکرد آنها به اینگونه است که فشاری که روی تیرآهن های فرعی می باشد را به سمت ستون ها منتقل می کنند.
  • تیرآهن فرعی:یک تیرآهن افقی است که متصل به تیرآهن های اصلی می باشد.عملکرد این تیرآهن ها به گونه ای است که فشار به تیرآهن های اصلی منتقل می کنند.البته نباید اتصال آنها طوری باشد که به صورت مستقیم به ستون ها متصل شده باشند.برای استعلام قیمت تیرآهن 27 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.
  • تیرآهن کلاف:این تیرآهن به دو تیر عرضی که معمولا در سقف وجود دارند متصل شده اند.وظیفه ی این تیرآهن منتقل کردن فشار از تیر آه عرضی به ستون ها است.باید توجه داشت که از این تیرآهن به صورت عمومی در سقف استفاده نمی شود.برای استعلام قیمت تیرآهن 30 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

ویژگی های تیرآهن 20

ویزگی های تیرآهن 20 ذوب آهن

  • این تیرآهن نسبت به تیرآهن های نوع I سنگین تر بوده و بال های آن دارای ضخامت بیشتری می باشند.
  • جان این تیرآهن ها استحکام بسیار زیادی دارد و در مقابل نیروهای برشی و خمشی مقاوم است.
  • پهنای بال در مقایسه با ارتفاع تیر برابر می باشد.
فهرست
استعلام قیمت از کارشناسان
ارسال از طریق واتساپ
استعلام قیمت