1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 22”

قیمت تیرآهن 22

کارخانجات تولید کننده تیرآهن 22 در ایران …قیمت تیرآهن 22 : یکی از پروفیل های فولادی است که به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

خوشبختانه ایران از نظر تولید تیرآهن و کارخانه هایی مانند ذوب آهن اصفهان ، فولاد خوزستان ، آرین، فایکو، ناب تیریز و … به خودکفایی رسیده است.

سازندگان معروف تیرآهن در ایران هستند. تیرآهن در دو مقطع مختلف I  و H شکل تولید می شوند که به تیرهای باریک و پهن معروف هستند.

این دو پروفیل در ابعاد مختلفی تولید می شوند و از مقاومت و کاربردهای مختلفی برخوردار هستند. تیر آهن ها از لحاظ هندسی از دو عنصر افقی (بال) و عمودی چه تشکیل شده اند.

بدن تیرآهن می تواند بارهای برشی را تحمل کند و فلنج ها در برابر لحظه های خم شدن مقاوم هستند.

در ساخت سازه های فلزی، پل ها و پروژه های ساختمانی. امروز می خواهیم با کمک آهن بانک کمی اطلاعات درباره ی تیرآهن 22 کسب کنیم.

گفتیم برای خرید هرچیزی بهتر است تحقیق کنید و بهترین ها را از آن خود کنید در نتیجه با آهن بانک همراه باشید تا درباره ی چند کارخانه با هم صحبتی داشته باشیم.

1_ ذوب آهن اصفهان

کارخانه ی ذوب اصفهان را همه میشناسند به علت معروفیت و محبوبیتش. کارخانه ی ذوب اصفهان در مقطع فولادی فعالیت دارد،

همچنین به علت کیفیت بالای تولید در این زمینه بسیار قابل تایید می باشد این کارخانه تیرآهن توانسته خود را به عنوان اولین تولیدکننده فولاد ساختمانی ایران و بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات طویل در خاورمیانه معرفی کند و لقب مادر صنعت فولاد ایران را از آن خویش سازد.

این شرکت توانسته همیشه گام های بلندی در این عرصه بگذارد و بزرگترین عرضه کننده ی محصولات فولادی باشد.

از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان در ایران کارخانه ذوب آهن اصفهان است. این کارخانه بزرگترین تولید کننده فولاد صنعتی، ساختمانی و ریل در ایران است.

محصولات این کارخانه شامل

:

1_تیرآهن IPE در اندازه های 120 تا 300 میلیمتر که به اصطلاح به آن تیرآهن 12 تا 32 گفته می شود.

2_تیراهن IPN با استاندارد DIN 1025-1

3_تیرآهن H یا همان تیرآهن هاش خصوصا در سایز متداول 160 میلیمتر که به تیرآهن 16 معروف است.

4_انواع میلگرد آجدار و میلگرد ساده در سایز های مختلف

5_نبشی های بال مساوی با سایزهای 80،90 و100 میلمتر

6_انواع ناودانی در سایزهای 140 تا 160 میلیمتر

7_انواع ریل فولادی در استاندارد U33 و UIC60

8_تیرآهن های تولید در کارخانه ذوب آهن اصفهان در سایزهای 12 تا 32 تولید می شوند.

2_فولاد خوزستان

محصولات آهن بانک

آهن بانک بعد از ذوب آهن اصفهان به شما عزیزان فولاد خوزستان را توضیح می دهد. پس از ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان بزرگترین تولید کننده فولاد خام در کشور است.

این شرکت 8.3 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر اهواز، مرکز استان خوزستان واقع شده است. این مجموعه در سال 68 افتتاح شد و اولین مجموعه ای است که مجهز به کوره احیا مستقیم برای بازسازی سنگ آهن و کوره قوس الکتریکی برای ذوب است.

پس از اتمام مرحله چهارم توسعه، این مجموعه باید به ظرفیت 2.5 میلیون تن در سال دست یابد اگرچه فولاد خوزستان یکی از تولید کنندگان تیرآهن در ایران نیست،

اما تولید میله های فولادی به عنوان ماده اولیه تولید تیرآهن یکی از موارد مهم در چرخه تولید تیرآهن است، بنابراین فولاد خوزستان به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده بازار عمل می کند.

از تولیدات این کارخانه می‌توان موارد زیر را نام برد:

1_شمش بلوم و اسلب از طریق احیایی مستقیم

2_تولید  مقاطع فولادی نظیر تیرآهن 14 اهواز و تیرآهن 16 اهواز

3_ مجتمع جهان فولاد غرب

این شرکت در سال 2005 در نزدیکی کرمانشاه افتتاح شد و از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرد. از مزایای این شرکت مجهز بودن به دستگاه نورد گرم با جدیدترین فناوری روز دنیا و همچنین توانایی تولید تیرآهن و سایر فولادها است.

تولید تیرآهن در این کارخانه توانست مجوز استاندارد ملی ایران را بدست آورد. شرکت مجتمع جهان فولاد غرب به جدیدترین آسیاب نورد گرم جهان مجهز است و توانایی تولید تیرآهن و پروفیل های فولادی دیگر مانند زاویه و پست با ظرفیت 300000 تن در سال در بازار فولاد ایران را دارد،

دنیای وسترن استیل همیشه بوده است به عنوان یک مارک معتبر شناخته می شود. این مجموع، دارای ظرفیت 300 هزار تن در سال می‌باشد.

محصولات این کارخانه تولید تیرآهن در ایران شامل موارد زیر می‌باشد:

انواع نبشی و ناودانی

تیرآهن

میلگرد

تیرآهن نیم پهن I شکل IPE، در سایز 80 تا 200 میلمتر و طول استاندارد 8 تا 18 متر که برای پروژه های عمرانی، کارگاه های آهنگری  و… کاربرد دارد.

تیرآهن عریض I (IPB)، تیرآهن های عریض IPB در سایز 100 تا 1000 میلیمتر که در سد سازی، پل سازی، صنعت ساختمان سازی  و … کاربرد دارد. با آهن بانک همراه باشید.برای استعلام قیمت تیرآهن 24 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

4_ آریان فولاد

این شرکت در بوئین زهرا قرار دارد، که در سال 1385 تاسیس شده است و این شرکت علاوه برتولید میله گرد و نبشی و ناودانی در زمینه ی تولید تیر آهن هم فعالیت دارد. در این شرکت تیرآهن های 16، 18، 20، 22، 24و 27 تولید می شوند.

5_کارخانه فولاد البرز فایکو

فولاد البرز ایرانی با مارک Faiko نیز یکی از مهم ترین کارخانه های تولید میلگرد در ایران است که این مجموعه در کل ظرفیت 1.5 کیلوگرم در سال را دارد و به همراه ذوب آهن تنها تولید کننده تیرهای فلنج پهن در ایران است.

فایکو دارای واحد های کنترل کیفیت در بخش های تولید ی باشد. این شرکت از لحاظ ترکیبات مکانیکی، شیمیایی تولیدات خود را مورد بررسی قرار می دهد و تیر های IPN و همچنینIPE در سایز های 14، 16 و 20 تولید می کند.

فایکو در استان مازندران و در جاده ساری مشهد قرار دارد و با داشتن دو خط تولید،

بهترین میلگرد ایران به علاوه‌ی محصولات فولادی زیر را تولید می‌کند:

1_میلگرد صنعتی و ساختمانی با قطر 8 الی 32 میلیمتر

2_تیرآهن با استاندارد (IPE ) در سایزهای ۱۴ تا ۲۴

3_تیرآهن با استاندارد (IPN)

4_ناودانی با استاندارد UPE و UPN

5_نبشی بال مساوی و بال نامساوی

6_ فولاد ناب تبریز

لطفا توجه داشته باشید که فولاد خالص تبریز و مجتمع نورد آذربایجان برای مدتی ادغام شده اند و کلیه فروش ها توسط فولاد خالص تبریز انجام می شود.

این ادغام از سال 1998 آغاز شد و کلیه فعالیت های مالی و فروش از ابتدای سال 1999 به فولاد خالص تبریز سپرده شده است.

این شرکت با تولید انواع زاویه، ستون و تیرآهن مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی توانسته است سهم مناسبی از بازار را در بین مصرف کنندگان و مشتریان سراسر کشور بدست آورد. پروژه ساخت این واحد تولیدی از اوایل سال 2004 آغاز شد،

که منجر به اولین تولید آزمایشی یک سال بعد، در سال 2005 شد. کارخانه فولاد خالص تبریز در 35 کیلومتری غرب تبریز و در زمینی به مساحت 170000 متر مربع واقع شده است،500 متر مربع فضای داخلی دارد.

7_ فولادی صنعت بناب

در گذشته این مجموعه زیر مجموعه مجتمع گستران فولاد تبریز بود. توسعه خدمات سرمایه گذاری در پارس کیمیا از گسترش فولاد تبریز جدا شد.

بازرگانی آیرمارت با بیش از 35 سال تجربه در بازار فولاد ایران، همکاری طولانی مدتی با کلیه این کارخانه ها و شرکت ها برای تأمین نیازهای فولادهای خرد و ماکرو داخلی و همچنین صادرات محصولات خود دارد.

خرید و قیمت تیرآهن22 در سایت آهن بانک

در رابطه با تیرآهن 22 شاید اطلاعاتی را بخواهید که آهن بانک در ادامه خدمتتان عرض می کند. این تیرآهن نسبت به تیرآهن های نوع I سنگین تر بوده و بال های آن دارای ضخامت بیشتری می باشند.

جان این تیرآهن ها استحکام بسیار زیادی دارد و در مقابل نیروهای برشی و خمشی مقاوم است. پهنای بال در مقایسه با ارتفاع تیر برابر می باشد.

شما برای خرید تیر آهن 22 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و جهت دریافت تیرآهن22 اقدام فرمایید. آهن بانک بهترین خدمات را در زمینه ی خرید تیرآهن با شما بزرگواران ارائه میکند، و با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید.

بسیاری از افراد برای فروش تیرآهن، بیشتر برایشان پول مهم است و با هزاران دوز و کلک سعی می کنند پول بیشتری را کاسب شوند!

اما آهن بانک تاکنون بسیار فعالیت های بزرگی را در زمینه ی فروش تیرآهن 22داشته است که این فعالیت ها در واقع در کارنامه ی سابقه ی طولانی مدت آهن بانک ثبت می شود.

برای خرید آهن 22می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و کالایی با قیمت مناسب و بسیار مرغوب داشته باشید.

قیمت تیرآهن22

مجموعه ی آهن بانک افتخار دارد تاکنکون در زمینه فروش آهن بیشترین خدمات را به مشتریان خود بدهد،

یک مرکز فروش آهن آلات، با راه اندازی وب سایتی وارد دنیای مجازی شد تا بتواند در کنار سایر مجموعه های موجود برای ارائه خدمات متنوع و جدیدتر و همچنین جلب رضایت مشتری از فعالان و مشتریان گرانقدر خود فعالیت کند.

کسانی که از سایت ما بازدید کردند و توانستند قدمی برای کمک به فعالان این صنعت بردارند، متشکریم امیدواریم آهن بانک بتواند نیاز های شما را برطرف سازد است.

برندهای کرمانشاه، ذوب آهن، فایکو، آرین، یزد و بناب از مهمترین کارخانه‌های تولید کننده تیرآهن به شمار می‌آیند. امکاناتی که آهن‌آنلاین در خرید تیرآهن در اختیار شما قرار می‌دهد عبارتند از:

1_ارائه سرتیفیکیت و برگه استاندارد اجباری تمامی برندهای داخلی برای پیمانکاران و صادرکنندگان گرامی.

تیرآهن 22

2_ارائه خدماتی دیگر مانند برش تیرآهن به طول دلخواه مشتری با هوا برش و CNC.
3_تولید تیرآهن زنبوری CPE

چین یکی از بزرگترین صادرکنندگان تیرآهن است که بر خرید و فروش تیرآهن در بازار تأثیر می گذارد. قیمت تیرها در صورت تقاضای زیاد افزایش می یابد اما تولیدکننده کم است. اگر متقاضیان زیادی وجود داشته باشد اما تعداد آنها زیاد نباشد،

قیمت میله ها پایین می آید. پس از تجزیه و تحلیل صنعت فولاد چین مشخص شد که گسترش دامنه تیرهای فولادی در این کشور منجر به افزایش قیمت سنگ آهن و در نتیجه افزایش قیمت شده است.

علاوه بر این، در میان این مطالعات، نتیجه گیری شد که استرالیا، به عنوان یک تامین کننده عمده سنگ آهن برای چین، یک مدل رگرسیون پویا در خط تولید خود ایجاد کرده است.

کارشناسان سرانجام به این نتیجه رسیدندکه تولید فولاد خام چین تأثیر مثبتی بر قیمت سنگ آهن وارداتی و سایر محصولات مانند تیرها خواهد داشت.

تمرکز بر صنعت فولاد چین به شاخص هایی برای تعیین سنگ آهن، تولید و صادرات آن و در نتیجه ساخت تیرهای فولادی.

روند سایر صنایع نیز می تواند بر قیمت تیرها تأثیر بگذارد. عامل دیگری که در قیمت حامل ها تأثیرگذار است هزینه حمل و نقل است،

روند تهیه تیرآهن 22

بنابراین قبل از خرید و فروش سخت افزار، اطمینان از شرایط حمل و نقل، خطر و مدیریت زمان در حین حمل و نقل ضروری است.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر قیمت آهن در ایران، میزان فروش در بورس و تعداد خریداران تأثیر می گذارد و تقاضای واقعی برای خرید باعث افزایش یا کاهش قیمت این فلز می شود.

علاوه بر این، با افزایش صادرات، مشکل کاهش سهام بازار و قیمت عمومی آهن همچنان ادامه خواهد داشت.

سیاست های دولت برای کاهش یا افزایش تولید در شرکت های بزرگ شمش آهن تأثیر عمده ای در این مشکل خواهد داشت.

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در قیمت آهن قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن است. وی قراضه و قیمت مواد اولیه اساسی مانند نیکل و کروم را ذکر کرد، بنابراین تغییر در قیمت هر یک از این مواد اولیه باعث تغییر در قیمت میلگرد می شود.برای استعلام قیمت تیرآهن 20 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مشخصات فنی تیرآهن 22

تیرآهن22 در واقع یک تیرآهن با اندازه 22 سانتی متر یا 220 میلی متر است. برای آشنایی با اندازه تیر آهن، اولین چیزی که باید بدانید این است که تیر چیست و با قسمتهای مختلف آن آشنا شوید.

با آهن بانک همراه باشید. سطح مقطع از دو قسمت اصلی وب و فلنج تشکیل شده است. شکل و اندازه هر یک از این دو قسمت نوع و استاندارد این قسمت را تعیین می کند.

فلنج تیر به دو قسمت مقطع عرضی اطلاق می شود که به موازات یکدیگر چیده شده و توسط یک تیر به هم متصل شده اند.

اندازه یک میله به طول میله آن اشاره دارد. اندازه میله های موجود در بازار معمولاً از 8 تا 60 است. حامل سایز 22، مانند سایزهای دیگر این بخش، در انواع مختلف و استاندارد تولید و به بازار عرضه می شود، برخی از این انواع را می توان در ایران ساخت و برخی دیگر از رده محصولات وارداتی است.

بر اساس شکل مقطع، سه استاندارد کلی برای ساخت حامل 22 مورد توجه قرار می گیرد. هرکدام از این استانداردها، بیانگر ابعاد و خواص مکانیکی مشخصی است. انواع استاندارد در تولید تیرآهن ۲۲ شامل IPE، IPB و INP می‌باشد.

تیر 22 یکی از اندازه های متداول این بخش نیست و کمتر از تیرهای 14 ، 16 و 18 استفاده می شود. با این وجود می توان گفت مقاومت بیشتری نسبت به این اندازه های معمول دارد و در مواردی مانند ساختمان های بلند و پل استفاده می شود ساخت و ساز.

اولین نکته مهم این است که اکثر کارخانه ها حامل هایی را با دو نوع استاندارد تولید و فروش می کنند:

استاندارد اول ، به دنبال کشورهای اروپایی و ایران ، استاندارد IPE است. ویژگی مهم این نوع تیرها یکنواختی ضخامت فلنج ها از ابتدا تا انتها است.

این نوع تیر در کشور ما توسط مهندسین عمران استفاده می شود و بسیار محبوب است. دومین استانداردی که کارخانه ها معمولاً با این تیر تولید می کنند استاندارد INP است. این استاندارد در چین و روسیه رعایت می شود،

با این نوع استاندارد، بر خلاف استاندارد قبلی، ضخامت بال ها از ابتدا تا انتها یکسان نیست. به این ترتیب ضخامت برای شروع نازک است و در پایان افزایش می یابد. یکی از مهمترین خواص پرتو آلیاژ بکار رفته در آن است.

در واقع از آلیاژهای مختلفی در ساخت تیر استفاده می شود که در قیمت تیر تأثیر دارد.

عناصر آلیاژی استفاده شده در حامل آهن، کربن و کروم است سایر عناصر از آنجا که در ساخت حامل ها از مولیبدن، نیکل و تیتانیوم نیز استفاده می شود ، مقدار هر یک از این عناصر طبق استاندارد به حامل اضافه می شود.

کربن

محتوای کربن در تیرآهن بسیار مهم است، این عنصر بر سایش، سختی، کشش و مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون تأثیر می گذارد. طبق استاندارد، حتی هنگام جوشکاری تیرها، معمولاً از کربن کمتری در ساختار استفاده می شود.

کروم

اثر کروم بر روی فولاد ضد زنگ حامل تأثیر می گذارد. در واقع، کروم با ایجاد یک لایه اکسید محافظ بر روی سطح، باعث مقاومت پرتوی در برابر اکسیداسیون می شود.

کروم به دلیل مقاومت در برابر اکسیداسیون و سختی زیاد در بین عناصر آلیاژ بسیار محبوب است. هنگامی که در ساخت تیرها از کروم استفاده می شود،

به آن محصول نهایی تیرهای ضد زنگ نیز می گویند و طبق استاندارد تا 27٪ کروم در ساخت تیرها استفاده می شود.

منگنز

منگنز یکی از مواد تشکیل دهنده آستنیت است، اغلب به عنوان جایگزین نیکل در تولید حامل ها استفاده می شود. دلیل اصلی افزودن منگنز افزایش سختی، مقاومت و بهبود خصوصیات مکانیکی تیرها است.

تیتانیوم

از تیتانیوم برای تثبیت میزان کاربید در تیر استفاده می شود. هنگام جوشکاری تیر، تیتانیوم به عنوان یک عنصر آلیاژی برای ترکیب با کربن و تشکیل کاربید تیتانیوم و جلوگیری از خوردگی در هنگام جوشکاری استفاده می شود. افزودن تیتانیوم 0.25-0.6٪ باعث می شود تیر مانند کروم مقاوم در برابر خوردگی باشد.

نیکل

نیکل به دلیل خاصیت ضد خوردگی و مقاوم در برابر خوردگی مهمترین گروه در ساختار حامل است. این عناصر همراه با کروم در برابر حرارت و خوردگی مقاوم هستند.

افزودن بیش از 80٪ نیکل به تکیه گاه ها منجر به تشکیل فولادهای ضد زنگ می شود.

مس

از مس به دلیل خاصیت خاص و مقاومت در برابر آب دریا و اسید سولفوریک در تیرها استفاده می شود؛ به طور کلی در ساخت تجهیزات کشتی مانند اسکله یا کشتی های غول پیکر از مس در تیرهای استفاده می شود.

فسفر و گوگرد

افزودن فسفر با گوگرد اغلب برای بهبود روند کار تیرآهن استفاده می شود. به طور معمول، فسفر و گوگرد با هم به ساختار تیر اضافه می شوند و درصد آنها بسیار کم است زیرا هر یک به تنهایی به ساختار آسیب می رساند و مقاومت آن در برابر خوردگی را کاهش می دهد. در واقع، این دو عنصر در ساختار تیرآهن مکمل یکدیگر هستند.

مشخصات و مصارف تیرآهن 22

آنها از جمله حامل هایی هستند که استفاده نسبتاً خوبی در بازار ساخت و ساز و آهن دارند. خرید و فروش حامل های 22 توپی با تناژ بالا، با توجه به استانداردهای ایرانی و اروپایی خود، حامل های 22 توپی نامیده می شوند،

به آنها حامل های IPE 22 می گویند. با آهن بانک همراه باشید. در ساخت یک ساختمان فلزی از 22 تیر استفاده می شود.برای استعلام قیمت تیرآهن 27 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات موجود در بازار آهن، خرید یک میله به 22 بار نیاز دارد تا قیمت روز 22 بار را بدست آورید 22 تیر یک شاخه است.

کاربرد اصلی تیرها در سازه های اسکلت فلزی است که به عنوان تکیه گاه استفاده می شود. در ستونها، خرپاها، پریزهای در، تیرهای عرشه سقف و پل های لانه زنبوری استفاده می شود.

در کشور ما ستون ها به طور کلی از تیرآهن های دوتایی I یا با بال های ساده ساخته می شوند. از تیر می توان به عنوان یکی از عناصر اصلی مورد استفاده در سازمان های ساختمانی نام برد. در اصل ، تیر را قسمتی می نامند که بارهای مختلف را در سراسر سازه نگه دارد.

کاربرد اصلی تیرها سازه هایی با ساختارهای فلزی است که به عنوان ستون عمل می کنند. تیرهای معمولی در ارتفاع 80 تا 600 میلی متر ارائه می شوند و در ستون ها، خرپاها، پایه درها، تیرهای سقف استفاده می شوند.

انواع مختلف تیرآهن های H

تیرآهن H سه نوع مختلف دارد: سبک(HEA) ، تیرآهن سنگین (HEB) ، تیرآهن فوق العاده سنگین (HEM).

هر شرکت حامل استانداردهای خاص خود را دارد که معروف ترین آن استاندارد اروپایی است و حامل های ایرانی با همان استاندارد ساخته می شوند.

رعایت استانداردها تأثیر عمده ای بر کیفیت محصول و وزن نهایی دارد. تیرهای H طبق سه استاندارد St37 ، St44 ، St52 تولید می شوند. فقط استاندارد St37 در ایران استفاده می شود.

تیرآهن H در ساختمانهای ضد زلزله: پرتو H به دلیل سطح مقطع زیاد می تواند بارهای کمتری را منتقل کند و این عدم انتقال نیرو باعث خنثی شدن نیروهای موجود در سازه از جمله نیروی برشی می شود و این محصول را به یک کاربرد مفید تبدیل می کند.

در ساختمانهای ضد زلزله به عنوان یکی از مصالح ساختمانی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. . با آهن بانک همراه باشید.

تیرهای آن در بلند مرتبه سازی (برج سازی): این نوع تیرچه به دلیل مقاومت زیاد در اندازه های طولانی مانند 100 متر قابل ساخت و استفاده است.برای استعلام قیمت تیرآهن 18 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

تیرآهن پالایشگاه:

از این محصول به عنوان گیره تیر آهن در پالایشگاه استفاده می شود، بنابراین از لوله پشتیبانی شده از تیر استفاده می شود.

تیرچه آستانه درب:

آستانه درب یک تیرآهن یکنواخت ساخته شده از آهن ، چوب ، آجر یا بتن است که در بالای درب قرار می گیرد، توسط دیواره های جانبی پشتیبانی می شود و برای ساخت دیوارهای بالاتر از سطح زمین استفاده می شود،

بالای پنجره ها یا قاب درها، بنابراین باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد، بنابراین بهترین ماده برای ساخت این سازه، تیرچه است که به صورت دو پروفیل تیرچه متصل به کمربند ایجاد می شود

تیرآهن در خرپا:

تحمل وزن سقف ها در ساختمان به عهده ستون هاست؛ هرجا که بخواهند ستونها را حذف کنند از خرپا به جای ستون استفاده میکنند. اکثرا در نیم رخ های خرپاها از تیرآهن به صورت تک یا دوبل استفاده میشود.

تیرآهن در پل ها:

سازه اصلی پل ها ، چه در روبنا و چه در زیربنا، از تیرهای فولادی و بتونی تشکیل شده است که باعث مقاومت و دوام بیشتر پل می شود.

قیمت تیرآهن 22 چگونه محاسبه می شود

امروز با کمک آهن بانک می خواهیم درباره ی تیرآهن 22 بیشتر اطلاعات کسب کنیم. تیر آهن 22 بیشترین سازهای مورد استفاده در این بخش فولادی هستند.برای استعلام قیمت تیرآهن 16 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

تیرآهن22 درواقع یکی از مهمترین پروفیل های ساخت فولاد هستند و عملکرد اصلی آنها مقاومت در برابر بارهای ناشی از نیروهای برشی و لنگرهای خمشی است.

اگر قصد خرید تیرآهن 22 دارید آهن بانک فروشنده تیرآهن 22 کارخانه های ذوب آهن اصفهان ، فایکو ، اهواز ، یزد می باشد از دیگر کارخانه  های معروف تولید تیرآهن می توان به؛

نورد آریان فولاد ، فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب(شاهین بناب)، جهان فولاد غرب(کرمانشاه) و فولاد خوزستان اشاره کرد .

امروزه با وجود تحریم ها و نوسانات قیمت تیرآهن هم مانند اجناس دیگر بالا و پایین می رود، بنابراین برای بدست آوردن قیمت اصلی بهتر است با کارشناس تماس حاصل فرمایید از روش های زیادی می توان قیمت را بدست آورد.

مثلا با اجرای یک سری فرمول ها می توان دریافت که وزن آهن مورد نظر چقدر است و بعد از به دست آوردن وزرن آهن را ضرب در قیمت کیلویی آهن می کنیم.

معمولا وزن هر شاخه تیرآهن با توجه به استاندارد جهانی دین محاسبه میشود و برای مثال این مقدار برای تیرآهن سایز 10 در شاخه 12 متری 72 کیلوگرم و برای همین شاخه در سایز16, 190 کیلوگرم است.

به طور کلی هرمتر تیرآهن یا هر پروفیل فلزی دیگری در جدول  اشتال وزن مخصوص به خود را داراست که برای به دست آوردن وزن پروفیل نهایی باید از فرمول زیر استفاده کرد.برای استعلام قیمت تیرآهن 14 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

وزن پروفیل (کیلوگرم) =

تعداد * طول مورد استفاده (متر) * وزن مخصوص در جدول اشتال (کیلوگرم/متر)

22 تیرآهن فولادی آرین ، 12 متر ، 315 کیلوگرم ، بر اساس استاندارد IPE. IPE یک پرتوی استاندارد I است و طبق استاندارد اروپا تولید می شود و مهمترین ویژگی این نوع تیرها محافظت یکنواخت بالها از ابتدا تا انتها است. محبوب تر است کاربرد: در ستون ها ، خرپاها ، تیرها ، کفش های درب و غیره

فروش تیرآهن 22 در آهن بانک

این تیرآهن نسبت به تیرآهن های نوع I سنگین تر بوده و بال های آن دارای ضخامت بیشتری می باشند.

جان این تیرآهن ها استحکام بسیار زیادی دارد و در مقابل نیروهای برشی و خمشی مقاوم است. پهنای بال در مقایسه با ارتفاع تیر برابر می باشد.

شما برای خرید تیر آهن 22 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و جهت دریافت تیرآهن22 اقدام فرمایید.برای استعلام قیمت تیرآهن 12 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آهن بانک بهترین خدمات را در زمینه ی خرید تیرآهن با شما بزرگواران ارائه میکند، و با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید.

بسیاری از افراد برای فروش تیرآهن، بیشتر برایشان پول مهم است و با هزاران دوز و کلک سعی می کنند پول بیشتری را کاسب شوند!

اما آهن بانک تاکنون بسیار فعالیت های بزرگی را در زمینه ی فروش تیرآهن22داشته است که این فعالیت ها در واقع در کارنامه ی سابقه ی طولانی مدت آهن بانک ثبت می شود.

برای خرید آهن 22می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و کالایی با قیمت مناسب و بسیار مرغوب داشته باشید.

مجموعه ی آهن بانک افتخار دارد تاکنکون در زمینه فروش آهن بیشترین خدمات را به مشتریان خود بدهد،

یک مرکز فروش آهن آلات، با راه اندازی وب سایتی وارد دنیای مجازی شد تا بتواند در کنار سایر مجموعه های موجود برای ارائه خدمات متنوع و جدیدتر و همچنین جلب رضایت مشتری از فعالان و مشتریان گرانقدر خود فعالیت کند.

کسانی که از سایت ما بازدید کردند و توانستند قدمی برای کمک به فعالان این صنعت بردارند، متشکریم امیدواریم آهن بانک بتواند نیاز های شما را برطرف سازد استبرای استعلام قیمت تیرآهن 30 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن 22

قیمت آهن و قیمت آن تحت تأثیر همان عواملی است که بر قیمت آهن تأثیر می گذارد و سوخت و انرژی و تورم جهانی از دیگر عوامل هستند.

تمامی این ویژگی ها در تیر آهن ها از قبیل جنس و اندازه و… باعث می شود که در قیمت تیرآهن تاثیر گذار باشد بنابراین اگر تغییراتی در تیرآهن ها از نظر قیمت دیدید تعجب نکنید زیرا این این شرایط را هم باید در نظر بگیرید البته بحث کلاهبرداری ها هم جدا است.

در هر صورت برای خرید هر چیزی بدون تحقیق معنا ندارد باید تحقیق کنید و بهترین ها را برای خود داشته باشید.

البته که آهن بانک مرام و معرفتش در این زمینه ها اثبات شده است زیرا از هرکسی بپرسید حتما آهن بانک را به شما توصیه می کند.

قیمت تیرآهن 22 هر روز در سایت آهن بانک آپدیت می شود . برای آگاهی از قیمت تیرآهن مانند تیرآهن 22 با کارشناسان آهن بانک همراه باشید . تیرآهن 22 به عنوان اساسی ترین پروفیل ساختمانی است که  در ساختمان به صورت ستون ، خرپا ، نعل ، تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری استفاده می شود

فهرست
استعلام قیمت از کارشناسان
ارسال از طریق واتساپ
استعلام قیمت