1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 30”

قیمت تیرآهن 30

کارخانجات تولیدکننده تیرآهن 30 در ایران و قیمت تیرآهن 30 :تیراهن یکی از مهم ترین پایه های ساختنی ساختمان می باشند. امروزه هم با وجود رشد جمعیت خانه های زیادی ساخته می شود و تیرآهن یکی از رکن های اصلی برای ساخت و ساز می باشد.

البته که برای ساخت و ساز باید از کالایی با کیفیت استفاده کرد تا ایمنی به خوبی رعایت شود؛ تیرآهن هم باید از بهترین نوعش انتخاب شود،

بنابراین آهن بانک یکی از بهترین ها می باشد شما می توانید به خوبی با مراجعه به آهن بانک یکی از بهترین کیفیت های تیرآهن 30 را تهیه کنید. با اهن بانک همراه باشید.

1_ ذوب آهن اصفهان

کارخانه ی ذوب اصفهاندارای محبوبیت و معروفیت زیاد است که همگان این کارخانه را به خوبی می شناسند.

همانطور که می دانید کارخانه ی ذوب اصفهان در مقطع فولادی فعالیت دارد، همچنین به علت کیفیت بالای تولید در این زمینه بسیار قابل تایید می باشد.

این کارخانه تیرآهن توانسته خود را به عنوان اولین تولید کننده فولاد ساختمانی ایران و بزرگ ‌ترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه معرفی کند و لقب مادر صنعت فولاد ایران را از آن خویش سازد.

این کارخانه ی برزرگ توانسته همیشه گام های بلندی در این عرصه های تولید فولاد بگذارد و بزرگترین عرضه کننده ی محصولات فولادی در ایران و در خارج از ایران باشد. در واقع این کارخانه از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان در ایران است.

این کارخانه بزرگترین تولید کننده فولاد صنعتی، ساختمانی و ریل در ایران است. محصولات این کارخانه شامل:

1_تیرآهن IPE در اندازه های 120 تا 300 میلیمتر که به اصطلاح به آن تیرآهن 12 تا 32 گفته می شود.

2_تیراهن IPN با استاندارد DIN 1025-1

3_تیرآهن H یا همان تیرآهن هاش خصوصا در سایز متداول 160 میلیمتر که به تیرآهن 16 معروف است.

4_انواع میلگرد آجدار و میلگرد ساده در سایز های مختلف

5_نبشی های بال مساوی با سایزهای 80،90 و100 میلمتر

6_انواع ناودانی در سایزهای 140 تا 160 میلیمتر

7_انواع ریل فولادی در استاندارد U33 و UIC60

8_تیرآهن های تولید در کارخانه ذوب آهن اصفهان در سایزهای 12 تا 32 تولید می شوند.

با آهن بانک همراه باشید.

2_فولاد خوزستان

فولاد خوزستان

یکی از کارخانه های محبوب که قطب صنعتی ایران محسوب می شود از بهترین و بزرگترین کارخانه ها می باشد فولاد خوزستان است که رتبه ی دوم را از آن خودش می کند به علت بزرگ بودن و امکانات قوی داشتن بسیار کاربرد های زیاد و قابلیت های بالایی در زمینه ی تولید فولاد دارد.

که در واقع فولاد خوزستان بزرگترین تولید کننده فولاد خام در کشور است. این شرکت 8.3 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر اهواز، مرکز استان خوزستان واقع شده است.

این مجموعه در سال 68 افتتاح شد و اولین مجموعه ای است که مجهز به کوره احیا مستقیم برای بازسازی سنگ آهن و کوره قوس الکتریکی برای ذوب است.

پس از اتمام مرحله چهارم توسعه، این مجموعه باید به ظرفیت 2.5 میلیون تن در سال دست یابد اگرچه فولاد خوزستان یکی از تولید کنندگان تیرآهن در ایران نیست،

اما تولید میله های فولادی به عنوان ماده اولیه تولید تیرآهن یکی از موارد مهم در چرخه تولید تیرآهن است،

بنابراین فولاد خوزستان به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده بازار عمل می کند. از تولیدات این کارخانه می‌توان موارد زیر را نام برد:

1_شمش بلوم و اسلب از طریق احیایی مستقیم

2_تولید  مقاطع فولادی نظیر تیرآهن 14 اهواز و تیرآهن 16 اهواز

با آهن بانک همراه باشید

3_ مجتمع جهان فولاد غرب

کرمانشاه هم به نوبه ی خودش پرچمدار صنعت فولاد برای ما می تواند باشد در واقع این شرکت در سال 2005 در نزدیکی کرمانشاه افتتاح شد و از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرد.

از مزایای این شرکت مجهز بودن به دستگاه نورد گرم با جدیدترین فناوری روز دنیا و همچنین توانایی تولید تیرآهن و سایر فولادها است.

تولید تیرآهن در این کارخانه توانست مجوز استاندارد ملی ایران را بدست آورد. شرکت مجتمع جهان فولاد غرب به جدیدترین آسیاب نورد گرم جهان مجهز است و توانایی تولید تیرآهن و پروفیل های فولادی دیگر مانند زاویه و پست با ظرفیت 300000 تن در سال در بازار فولاد ایران را دارد،

دنیای وسترن استیل همیشه بوده است به عنوان یک مارک معتبر شناخته می شود. این مجموع، دارای ظرفیت 300 هزار تن در سال می‌باشد.

محصولات این کارخانه تولید تیرآهن در ایران شامل موارد زیر می‌باشد:

انواع نبشی و ناودانی

تیرآهن

میلگرد

تیرآهن نیم پهن I شکل IPE، در سایز 80 تا 200 میلمتر و طول استاندارد 8 تا 18 متر که برای پروژه های عمرانی، کارگاه های آهنگری  و… کاربرد دارد.

تیرآهن عریض I (IPB)، تیرآهن های عریض IPB در سایز 100 تا 1000 میلیمتر که در سد سازی، پل سازی، صنعت ساختمان سازی  و … کاربرد دارد. با آهن بانک همراه باشید.

4_ آریان فولاد

آریان فولاد یکی دیگر از شرکت های خوب که به چرخه ی اقتصاد کمک می کند و همچنین با ارائه ی خدمات در زمینه ی وفلاد می تواند خودکفایی و شکوه و عزت ایران را نشان دهد.این شرکت در بوئین زهرا قرار دارد،

که در سال 1385 تاسیس شده است و این شرکت علاوه برتولید میله گرد و نبشی و ناودانی در زمینه ی تولید تیر آهن هم فعالیت دارد.

در این شرکت تیرآهن های 16، 18، 20، 24، 30 تولید می شوند. همانطور که دیدید تیرآهن 30 هم جز تیرآهن هایی است که در این شرکت تولید می شود و به بهره برداری هم می رسد.

5_کارخانه فولاد البرز فایکو

یکی دیگر از قطب های صنعتی ایران بزرگ کارخانه فولاد البرز است که با خدمات بالایی که در زمینه های فولاد و آهن ارائه می دهد توانسته است اسم خود را در لیست بهترین ها قرار دهد در نتیجه می توان به این کارخانه هم به چشم یک قطب صنعتی نگاه کرد.

با آهن بانک همراه باشید برای آشنایی بیشتر با این کارخانه ی تولید کننده ی میله گرد.

فولاد البرز ایرانی با مارک Faiko نیز یکی از مهم ترین کارخانه های تولید میلگرد در ایران است که این مجموعه در کل ظرفیت 1.5 کیلوگرم در سال را دارد و به همراه ذوب آهن تنها تولید کننده تیرهای فلنج پهن در ایران است.

میلگرد صنعتی و ساختمانی

فایکو دارای واحد های کنترل کیفیت در بخش های تولید ی باشد. این شرکت از لحاظ ترکیبات مکانیکی، شیمیایی تولیدات خود را مورد بررسی قرار می دهد و تیر های IPN و همچنینIPE در سایز های 14، 16 و 20 تولید می کند.

فایکو در استان مازندران و در جاده ساری مشهد قرار دارد و با داشتن دو خط تولید، بهترین میلگرد ایران به علاوه‌ی محصولات فولادی زیر را تولید می‌کند.

1_میلگرد صنعتی و ساختمانی با قطر 8 الی 32 میلیمتر

2_تیرآهن با استاندارد (IPE ) در سایزهای ۱۴ تا ۲۴

3_تیرآهن با استاندارد (IPN)

4_ناودانی با استاندارد UPE و UPN

5_نبشی بال مساوی و بال نامساوی

6_ فولاد ناب تبریز

تبریز هم یکی از شهر هایی است که به قطب صنعتی ایران تبدیل شده است و با ارائه ی خدمات بسیار بالا در زمینه ی فولاد بسیار مهم می باشد.ل

طفا توجه داشته باشید که فولاد خالص تبریز و مجتمع نورد آذربایجان برای مدتی ادغام شده اند و کلیه فروش ها توسط فولاد خالص تبریز انجام می شود.

این ادغام از سال 1998 آغاز شد و کلیه فعالیت های مالی و فروش از ابتدای سال 1999 به فولاد خالص تبریز سپرده شده است.

این شرکت با تولید انواع زاویه، ستون و تیرآهن مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی توانسته است سهم مناسبی از بازار را در بین مصرف کنندگان و مشتریان سراسر کشور بدست آورد.

پروژه ساخت این واحد تولیدی از اوایل سال 2004 آغاز شد، که منجر به اولین تولید آزمایشی یک سال بعد، در سال 2005 شد.

کارخانه فولاد خالص تبریز در 35 کیلومتری غرب تبریز و در زمینی به مساحت 170000 متر مربع واقع شده است،500 متر مربع فضای داخلی دارد.

7_ فولادی صنعت بناب

در گذشته این مجموعه زیر مجموعه مجتمع گستران فولاد تبریز بود. توسعه خدمات سرمایه گذاری در پارس کیمیا از گسترش فولاد تبریز جدا شد.

بازرگانی آیرمارت با بیش از 35 سال تجربه در بازار فولاد ایران، همکاری طولانی مدتی با کلیه این کارخانه ها و شرکت ها برای تأمین نیازهای فولادهای خرد و ماکرو داخلی و همچنین صادرات محصولات خود دارد.

خرید و قیمت تیرآهن30 در سایت آهن بانک

تیرآهن به عنوان یکی از اساسی ترین محصولات ساختمانی است، در واقع همانطور که می دانید این تیرآهن ها بخش های مهم ساختمان ها را سرپا نگه می دارند به بیان دیگر بدون وجود آن هیچ پروژه ای نمی تواند به پایان برسد.

تیرها انواع مختلفی دارند و می توان از آنها در موارد مختلفی استفاده کرد.تیر شامل دو قسمت جان و فلنج می باشد.

بخش اصلی و میانی تیرآهن است به‌عنوان «جان تیرآهن» است، درحالی‌که به لبه‌ها و کناره‌های این محصول «بال تیرآهن» گفته می‌شود .

این محصول به دو شکل شاخه و کیلوگرم تولید می شود و متداول ترین انواع آن تیرهای 14 ، 16 و 18 است.

قیمت تیرآهن30

شاید بخواهید اطلاعاتی دربارهی فرایند تولید تیرآه ها بدانید؛ فرایند تولید تیرها شامل چندین مرحله نورد است.

نورد فرآیندی است که طی آن فلز به دمای نرم شدن خود می رسد.

برای تولید تیرآهن، میله های فولادی با مقطع مشخص و طول مشخص ابتدا در کوره های نورد گرم ریخته می شوند و پس از رسیدن به دمای مطلوب، از یک مجموعه غلتک قاب های نورد اولیه عبور می کنند. این باعث کاهش سطح مقطع شمش می شود.

و طول آن را افزایش می دهد سپس در مرحله بعدی توسط پایه های نورد متوسط ​​و شدید به تیرهایی تبدیل می شوند و در اندازه های مختلف برش می خورند .

برای خرید تیرآهن می توانید به یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید تیرآهن مراجعه کنید و آن هم آهن بانک می باشد.

خرید تیرآهن

در زمینه ی قیمت باید بگوییم که تیرآهن به صورت را کیلویی می فروشند در واقع هر تیر آهن وزنی دارند که مطابق همان قیمت تایین می شود.

البته در بازار نوسان هایی وجود دارد که شرایط را برای بیان قیمت سخت می کند و ما نمی توانیم قیمت دقیقی از آن ارائه کنیم بهتر است به صورت مستقیم با آهن باتک تماس حاصل فرمایید تا قیمت تیر آهن را بیابید.

لازم به ذکر چند مثال از کشور های دیگر بزنیم مانند کشور هایی مانند چین و روسیه که بی تاثر هم نمی باشد و تاثیرات مستقیمی بر بازار آهن می گذارد همین باعث نوسانات می شود، تمامی این موارد را در نظر داشته باشید.

خرید آهن بانک

همچنین لازم به ذکر است آهن بانک توانسته است تا کنون با تجربیات زیاد خود در زمینه ی ارائه ی خدمات در زمینه ی توزیع فولاد تا کنون کمک های زیادی را به افراد مختلف ارزانی دارد، و همچنین با فروش رساندن آهن های با کیفیت توانسته است جلوی ضرر ها را بگیرید،

تا افراد مختلف با کم تجربگی تیرآهن های بی کیفیت را خریداری نکنند و ضرر زیادی را متقبل نشوند، آهن بانک بهترین ها را برای شما می خواهد برای روزی بهتر و زندگی زیباتر زیرا آهن بانک با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید.

مشخصات فنی تیرآهن 30

برای فهم بهتر مطلب آهن بانک اذعان دارد ابتدا برای شما فرایند تولید تیرآهن را توضیح دهد، رایج ترین نوع فرایند برای تیرآهن ها نورد گرم است.

محصولاتی مانند بولوم و شمش و یا اسلب را وقتی داخل کوره نهادند، دمای آن را افزایش می دهند و بعد با استفاده از غلتک های نورد، علمیات نورد گرم را پیاده سازی می کنند.

که بعد از اینکه این مرحله را پشت سر گذاشتند با استفاده از عملیات خنک کاری محصول را خنک می کنند که ورق های تولیدی مونتاژ به واحد جوشکاری و مونتاژ برده می شود و بعاد از جوشکاری ومونتاژ و…

محصولات آماده عرضه شدن می باشد. اما مشخصات فنی تیرآهن؛

اولین نکته مهم این است که اکثر کارخانه ها حامل هایی را با دو نوع استاندارد تولید و فروش می کنند:

استاندارد کشور های اروپایی و ایران، استاندارد IPE است. از ویژگیهای مهم این نوع تیرها یکنواختی ضخامت بالها از ابتدا تا انتها است.

این نوع تیر در کشور توسط مهندسین عمران استفاده می شود و بسیار محبوب است. دومین استانداردی که کارخانه ها معمولاً برای تولید تیرآهن استفاده می کنند استاندارد INP است. این استاندارد در چین و روسیه رعایت می شود.

با این نوع استاندارد، برخلاف استاندارد قبلی، ضخامت بال ها از ابتدا تا انتها یکسان نیست. به این ترتیب ضخامت برای شروع نازک است و در پایان افزایش می یابد.

علاوه بر دو استاندارد ذکر شده ، استاندارد دیگری به نام استاندارد IPB برای تیرها وجود دارد. طول این نوع تیرها که به تیرهای H معروف هستند،

دارای طول فلنج بیشتری نسبت به تیرهای IPE هستند. در مشخصات تیر، ارتفاع فلنج با h عرض فلنج با حرف b ، ضخامت بال با حرف ts و ضخامت فلنج با حرف tg نشان داده می شود.

تیرآهن‌های نیم پهن یا (IPE)تیرآهن های نیم پهن یا IPE در واقع بیشترین استفاده از آن را درکشورهای اروپایی و ایران می توانیم ببنیم.

اکثر نقشه هایی که مهندسان برای ساختمان ها طراحی می کنند براساس استفاده از این بلوک ساختمانی است.

بنابراین، این نوع تیرها کاربرد و استفاده ی بالایی برای مصرف کنندگان دارند. تفاوت قطعات  در ضخامت کلی آنها و متداول ترین آن در باله های آن می باشد.

توجه داشته باشید که نوع نیمه عرض آن (IPE) مشخص شده و از کشور ما به مقدار زیاد تولید می شود. قیمت تیرآهن 30

اندازه هایی از 8 تا 16 متر طول و 80 تا 600 میلی متر ضخامت خریداری کنید، عرض آن معمولاً حدود 46 تا 210 سانتی متر است. با آهن بانک همراه باشید.

تیرآهن‌های اروپایی یا (INP)

تیرآهن های اروپایی یا INPاین محصول عمدتا در روسیه و چین ساخته می شود و همچنین در صورت لزوم به ایران صادر می شود و البته در برخی از بازارها نیز به فروش می رسد.

یکی از ویژگی هایی که می تواند این نوع قطعات را برجسته کند این است که  اگر از بالا به آنها نگاه کنید،

آنها نازک شروع می شوند و کم کم ضخیم تر می شوند، که در باله های آنها مشخص می شود. مدل این نوع تیرآهن ها به این صورت می باشد. قیمت تیرآهن 30

این نوع قسمت ساختمانی در ایران نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی از ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد،

این قسمت کاربردی بیشتر از آلمان ، روسیه، لهستان ، چین ، اسپانیا و کره وارد می شود، آنها به بازار ایران تبدیل می شوند.

این قطعه در ایران به تیرآهن معمولی معروف با نماد (INP) معروف است و بسیاری از مهندسان از این نوع قطعات برای طراحی و توسعه ساختمان ها استفاده می کنند.

پس این قطعات هم در جایگاه خود بسیار قابل استفاده و کاربردی و مهم می باشند. این قطعه عمدتا در ساخت ستون ها و خرپاها استفاده می شود.

از این قطعه در اندازه گیری های 8 تا 16 متری، با ارتفاع 80 تا 600 میلی متر و سهام 42 تا 215 میلی متر استفاده می شود. با آهن بانک همراه باشید. قیمت تیرآهن 30

تیرآهن‌های بال‌پهن یا هاش (IPB)

بهتر است با نوع آهن ها آشنا شویم هر کدام این ها ویژگی هایی از نظر ظاهری و یا کاربردی دارند، در واقع تیرآهن های بال پهن یا هاش IPB نسبت به دو نوع قبلی سبک تر است و اندازه بال آن برابر با ارتفاع آن است.

این نوع از سازه های سازه ایی، مانند دو نوع قبلی، به عنوان تکیه گاه در تیرها و خرپاها استفاده می شود و نتایج خوبی را در بهره وری ها نشان داده است.

اگر روی چنین قطعه ای علامت (IPBL) وجود دارد، باید بدانید که این یک قطعه سبک است و اگر روی آن نماد (IPBV) حک شده باشد،

به این معنی است که یک قطعه سنگین است. این قطعه به معنای سختی است و لبه وسیع آن نیز به این نوع بلوک ساختمان گفته می شود زیرا شباهت زیادی به حرف (H) دارد. با آهن بانک همراه باشید. قیمت تیرآهن 30

تیرآهن‌های لانه‌زنبوری یا (CNP)

تیرآهن لانه زنبوری دارای معایبی است که افراد ترجیح می دهند از آن کمتر استفاده کنند. این قطعه مانند سایر قطعات توسط کارخانجات ساخته نمی شود بلکه با دست یا با ماشین های معمولی برش می خورد.

پس نکته ی جالبی می توانند داشته باشند به نسبت دیگر تیرآهن ها با استفاده از دستگاه در این ساختار برشهای ذوزنقه ای شکل دارند که استحکام آن را بسیار کاهش می دهد.

مقاومت این نوع قطعات بسیار کمتر از تیرهای دیگر است، اما می توان از آنها برای اتصال قطعات دیگر استفاده کرد. قیمت تیرآهن 30

تیرآهن‌های لانه‌زنبوری

شما می توانید این قسمت را با یک نماد (CNP) تشخیص دهید. هنگام خرید این بلوک ساختمانی حتما به طول و اندازه آن توجه کنید.

طول این قطعه معمولاً 12 تا 18 متر است، ارتفاع آن 80 تا 600 متر است و عرض آن به مشخصات مورد استفاده بستگی دارد.

اگر نماد (CNP18) را روی این قطعه مشاهده کنید، می توانید عادی یا گسترده باشند. میله 18 و ارتفاع این قطعه تقریبا 30 سانتی متر است.با آهن بانک همراه باشید.

مشخصات و مصارف تیرآهن30

تیرآهن در صفحات کفی ستونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردی است. صفحات کفی ستونی، صفحات فولادی با ضخامت های مختلف هستند که در آهن سوراخ ها دریل کاری می شوند یا همچنین با مشعل پیچ ها برشکاری می شوند،

سوراخ ها باید بزرگ تر از پیچ باشد تا تنظیمات جانبی ستون بتواند به راحتی با کفی مچ بشود. کاربرد تیرآهن در ستون:

تیرآهن با باله های پهن که تقریبا مربع شکل می باشند به راحتی می توان برای ستون استفاده کرد. تیر های اصلی یک سازه فولادی هستند که از ستون به ستون دیگر با پلت های اتصال به یکدیگر وصل می شوند.تیرک های میانی، کاربرد تیرآهن در تیرک ها بسیار مهم و کاربردی است.

اتصالات تیرآهن

تیرک از شاه تیر ها و ستون ها هستند، که معمولا به ستون ها وصل می شوند، اتصالات تیرآهن در یک ستون مشابه اتصالات شاه تیر به ستون می باشد.

تیرک به اندازه ی شاه تیر ها مهم نمی باشند، ساده ترین روش برای تیرک این است که آن را بین باله های بالا و پایین بر روی محور شاه تیر قرار می گیرد.

تراس یا خرپا:

تیر های تراس شبیه تیر های خرپا می باشند چرا که هر دو هدفی شبیه به یکدیگر را برای کار دارند، این تیرها بسیار سنگین می باشند؛

و شکل آن ها شبیه T می باشد. تیر های کرومیت، خرپاها می توانند با سقف کاملا سازگار باشند.

قیمت تیرآهن30 چگونه محاسبه می شود

برای بدست آوردن قیمت قطعا باید وزن تیرآهن را مورد بررسی قرار دهید.

فرمول تیرآهنIPE

تیرآهن IPE شکل H انگلیسی می باشد اما اگر بال ها باریک باشند شکل آن ها l می باشد که این نوع تیرآهن ها به تیرآهن IPE،INP می باشد.

فرمول محاسبه وزن تیرآهن IPE:

طول تیراهن به متر* وزن یک متر(جدول اشتال)= وزن تیرآهن IPE

فرمول تیرآهن دوبل

از تیرآهن ها می توان به عنوان ستون هم استفاده کرد، تیرآهن Hیکی از بهترین نوع تیرآهن است که باعنوان تیرآهن دوبل گفته می شود.

فرمول محاسبه تیرآهن دوبل:(طول تیرآهن 2 * IPB)* وزن یک متر(جدول اشتال)= وزن نهایی تیرآهن دوبل.

فرمول محاسبه ی تیرآهن لانه زنبوری:

در سالن ها سقف، پل ها و.. که عرض ساختمان بیش از 8 متر باشد باید ارتفاع جان تیرآهن و پهنای آن افزایش یابد که همین امر باعث افزایش وزن خام محصول می شود،

که برای اینکه مشکلی بروز ندهد حفره های هندسی را داخل جان تیرآهن برای سبک سازی انجام می دهد.

فرمول:

طول تیرلانه زنبوری به متر * وزن یک متر(جدول اشتال)= وزن نهایی تیر لانه زنبوری

وزن تیرآهن 30 استاندارد شاخه 12 متری999 کیلوگرم می باشد که البته برای به دست آوردن قیمت باید وضعیت نوسانات بازار را هم در نظر بگیرید.

که در واقع امروزه با وجود تحریم ها و نوسانات قیمت تیرآهن هم مانند اجناس دیگر بالا و پایین می رود، بنابراین برای بدست آوردن قیمت اصلی بهتر است با کارشناس تماس حاصل فرمایید.

تیرآهن 30، در وزن سنگین سبک 999کیلوگرم  و در وزن سنگین 1404کیلوگرم است،

بر اساس استاندارد IPE یک پرتوی استاندارد I است و طبق استاندارد اروپا تولید می شود و مهمترین ویژگی این نوع تیرها محافظت یکنواخت بالها از ابتدا تا انتها است. قیمت تیرآهن 30

فروش تیرآهن 30 در آهن بانک

تیرهای IPE 30  از جمله تیرهایی است که در بازار ساخت و ساز بسیار مورد استقبال برای ساختن ساهتمان ها قرار گرفته است.

تیرآهن 30 با موتناژ بالا در خرید همراه است که بهترین کیفیت در ساختمان سازی را ارائه کنید. تیرآهن 30بر اساس استانداردهای IPE ایران و اروپا، ساخته شده اند .

آهن بانک توانسته در زمینه یتوزیع آهن آلات همیشه موفق عمل کند بهترین مشاوره را جهت خرید کالا به شما ارزانی می دارد،

آهن بانک با ارائه ی خدمات برای مشتریان خود و همچنین با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید. قیمت تیرآهن 30

خرید آهن 30

آهن بانک تاکنون بسیار فعالیت های بزرگی را در زمینه ی فروش تیرآهن30 داشته است که این فعالیت ها در واقع در کارنامه ی سابقه ی طولانی مدت آهن بانک ثبت می شود.

برای خرید آهن 30می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و کالایی با قیمت مناسب و بسیار مرغوب داشته باشید.

مجموعه ی آهن بانک افتخار دارد تاکنون در زمینه فروش آهن بیشترین خدمات را به مشتریان خود بدهد، آهن بانک توانسته است با سال ها تلاش به موفقت برسد.

آهن بانک با وجدان کاری بالا برای ارائه ی خدمات به تمامی افراد و اقشار جامعه توانسته است خودش را ثابت کند. قیمت تیرآهن 30

تمامی این ها نشان دهنده ی وجدان کاری و مسئولیت پذیری یک فروشنده است که حتی روش های بسیار مناسبی برای خرید به تمامی افراد ارائه می دهد.

برای استعلام قیمت تیرآهن 30 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

خرید آهن آلات

خرید کالا از آهن بانک بسیار ارزان است؛ زیرا به نسبت دیگرفروشنده ها بسیار با قیمتی مناسب آهن خود را به فروش می رساند،

مسئله ی بعدی قطعا کیفیت در کار آهن بانک می باشد، آهن هایی که در آهن بانک عرضه می گردد دارای کیفیت بسیار خوبی است،

بنابراین شخصی که این آهن ها را می خرد کاملا خیالش جمع خواهد بود زیرا می توان کاملا از روی سابقه ی کاری آهن بانک این اطمینان را حاصل کرد که همه چیز در این فروشگاه به خوبی به فروش می رسد. قیمت تیرآهن 30

برای استعلام قیمت تیرآهن 27 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت روز تیرآهن 30

برای خریدی بی دردسر و با کیفیت می توانیم به جایی مراجعه کنیم که بهترین خدمات را در آن زمینه ارائه می دهد آهن بانک یکی از بهترین جاهایی برای خرید تیرآهن برای ما می باشد.

هم از نظر کیفیت و هم از نطر قیمت بسیار مناسب ما خواهد بود. با آهن بانک همراه باشید برای خرید بهترین ها.

برای استعلام قیمت تیرآهن 24 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن 30

در تفاوت تیرآهن و هاش می توان گفت: شکل کلی این دو بخش یکسان است. برای نوع آهن معمولی، اندازه فلنج در بیشتر اندازه ها نصف عمر بخش است.

آرایش هاش دارای بالهای وسیع تری نسبت به یک میله سنتی است. همچنین، هاش های سبک و سنگین از نظر ضخامت متفاوت هستند و این اختلاف ضخامت باعث تفاوت وزن شاخه ای به همان اندازه از این دو محصول می شود

هنگام خرید تیر یا هاش، محصول مورد نظر نظر خود را در آهن بانک انتخاب کنید.

برای استعلام قیمت تیرآهن 22 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری 1

البته استانداردهای دیگری نیز در مورد این محصولات وجود دارد که به دلیل اهمیت جزئی در بازار ایران از آنها نام برده نمی شود. خرید رفتار در این استاندارد در مقیاس بسیار کمی انجام می شود.

وزن پروفیل به ابعاد و ضخامت آن بستگی دارد و هر شاخه از محصول را تعیین می کند.

وزن استاندارد این پروفیل ها با توجه به جدول وزنی که مطابق استاندارد تهیه شده محاسبه می شود. برای خرید پروفیل های فولادی دیگر؛

توجه به مارک سازنده بسیار مهم است. این تیرها در کارخانه های مختلف کشور ساخته می شوند. اصفهان، فیکو ، بناب تبریز ، آرین فولاد ، جهان و ماهان مشهورترین تولیدکنندگان تیرآهن در کشور هستند.

برای استعلام قیمت تیرآهن 18 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری 2

یک مسئله ی دیگری که باید آن را بیان داشت مسئله ی قیمت است که قیمت آهن تحت تأثیر همان عواملی است.

برای استعلام قیمت تیرآهن 16 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

همانند سوخت و انرژی و تورم جهانی از دیگر عوامل هستند چین یکی از بزرگترین صادرکنندگان تیرآهن است که بر خرید و فروش تیرآهن در بازار تأثیر می گذارد.

برای استعلام قیمت تیرآهن 20 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت تیرها در صورت تقاضای زیاد افزایش می یابد اما تولیدکننده کم است. اگر متقاضیان زیادی وجود داشته باشد اما تعداد آنها زیاد نباشد،

برای استعلام قیمت تیرآهن 14 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت آهن ها پایین می آید. پس از تجزیه و تحلیل صنعت فولاد چین مشخص شد که گسترش دامنه تیرهای فولادی در این کشور منجر به افزایش قیمت سنگ آهن و در نتیجه افزایش قیمت شده است.

برای استعلام قیمت تیرآهن 12 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای تیرآهن های مختلف از جمله تیرآهن 30 را می توانید در سایت آهن بانک مشاهده کنید . تیرآهن 30 در ساختمان سازی کاربرد نسبتا خوبی دارد و فروش آن به صورت شاخه ای است .

فهرست
استعلام قیمت از کارشناسان
ارسال از طریق واتساپ
استعلام قیمت