درباره آهن بانک

مجموعه آهن بانک با راه اندازی سایت اینترنتی پا به دنیای مجازی گذاشت تا در کنار دیگر مجموعه های حال حاضر شروع به فعالیت کنیم تا بتوانیم خدمات متمایز و جدید تری به فعالان و مشتریان گرامی عرضه کنیم و همچنین بتوانیم رضایت مشتریان که به سایت ما مراجعه می کنند را جلب کرده و توانسته باشیم در جهت کمک به فعالان این صنعت قدمی برداشته باشیم

سوابق آهن بانک که قبلا به صورت سنتی در صنف آهن و فولاد فعالیت داشته ودارای مجوز از اصناف می باشداقدام به روز کردن این مجموعه کرده است .

مجموعه آهن بانک مرکز فروش آهن آنلاین به منظور نیاز به پاسخ به نیاز بازار آهن کشور و با حضور شرکت های تامین کننده عمده آهن با دیدگاهی کلان و متفاوت پا به عرضه فولاد کشور گذاشته است.مجموعه آهن بانک با اتکا به امکانات و تجربیاتی که در طول این چند سال به دست آورده است، در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز خود اقدام به فروش آهن آنلاین نموده است.

آهن بانک با عرضه مستقیم محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، هاش سبک و سنگین، انواع ورق های فولادی، انواع پروفیل، نبشی و ناودانی و … فعالیت خود را گسترش داده است.

فعالیت های آهن بانک

روال سفارش و ارسال بار توسط آهن بانک

تماس تلفنی
در خواست خرید
پیش فاکتور
تعین مدت خرید
ارسال بار

مجموعه آهن بانک مرکز فروش اصفهان آهن فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرده است و طی این مدت تجربه ای با ارزشی در زمینه تولید و توزیع در صنایع فولاد کشور داشته اند. مجموعه آهن بانک نیز به منظور ارائه خدمات گسترده و بهتر نسبت به ایجاد فروشگاه اینترنتی اقدام کرده است. آهن بانک با بهره گیری از افراد متخصص به دنبال آن است تا با جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز در ارائه خدماتی برتر، شرایط مناسبی برای خریدی آسان را فراهم کند.

از جمله خدمات بی نظیر سایت آهن بانک می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • ارسال محصولات خریداری شده از آهن بانک با کمترین زمان ممکن، ارائه قیمت های به روز، مشاوره کارشناسان فروش برای انتخاب هر چه بهتر نیاز ها،
  • ارائه اخبار بازار آهن
  • ارایه اخرین اخبار و رویدادهای بازار آهن کشور
  • تحلیل بازار آهن و فولاد توسط کارشناسان مجرب و ارایه آن به مشتریان گرامی
  •  نمایش همزمان معاملات بورس فلزات

آهن اصفهاناهداف آهن بانک

مجموعه ای مدیریتی آهن بانک فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید لوله و پروفیل آغاز نموده و طی این مدت تجارب ارزنده ای در زمینه تامین، تولید و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کار آمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی گردیده است.

آهن بانک مرکز فروش آهن اصفهان به بهرگیری از نیرو های متخصص بر آن است که با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارایه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما فراهم نماییم.
ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان بر پایه اصول مشتری مداری احساس رضایتمندی را به شما عرضه نماییم.

۰
سال سابقه در صنعت آهن آلات کشور

قیمت بروز آهن آلات

شما می توانید در مجموعه آهن بانک ( Ahanbank.com ) به صورت روزانه و لحظه ای قیمت دقیق انواع آهن آلات از جمله قیمت روز تیرآهن و قیمت روز ورق آهن را ملاحضه کنید.

فروش مدت دار آهن

علی رغم قیمت های لحظه ای و نوسانات قیمت در بازار آهن، مجموعه آهن بانک برای مشتریان خود خدمات “فروش اعتباری آهن”را فراهم آورده تا بتوانند آهن را به صورت اعتباری و مدت دار نیز سفارش دهند.

ارسال انواع آهن آلات به سراسر کشور

تحویل آهن مورد نیاز شما در هر نقطه از کشور، در کمترین زمان، جهت اطلاع از قیمت باربری آهن می توانید به صفحه هزینه های بابری آهن مراجعه کنید.
فهرست