1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 14”

قیمت تیرآهن 14

قیمت تیرآهن 14 (تحویل کارخانه، تحویل بنگاه اصفهان و تحویل بنگاه تهران) به صورت آنلاین

در سایت آهن بانک می توانید قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 14 را ببینید . علاوه بر قیمت کلیه اطلاعاتی که هنگام خرید تیرآهن 14 لازم است بدانید را در این سایت می توانید مشاهده کنید .همان طور که در این صفحه مشاهده می کنید قیمت تیرآهن 14 اهواز ، فایکو ، یزد ، تهران و ذوب آهن اصفهان به صورت لحظه ای قرار داده شده است .

کارخانه های تأمین کننده تیرآهن 14 در ایران

در ایران به دلیل وجود منابع فلزی زیاد از جمله سنگ آهن کارخانجات بسیاری وجود دارند که در زمینه تولید تیرآهن فعالیت می کنند . از جمله این کارخانه ها می توان به فایکو ، اهواز ، یزد ، ذوب آهن اشاره کرد . این کارخانه ها از تأمین کنندگان اصلی تیرآهن 14 آهن بانک هستند .

برای استعلام قیمت تیرآهن 12 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

علاوه بر این کارخانه ها ، از کارخانه های دیگری که تولید کننده تیرآهن 14 هستند می توان به : کارخانه فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب ، پروفیل صنعت ماهان ، مجتمع جهان فولاد غرب کرمانشاه و فولاد خوزستان اشاره کرد . برای سفارش و خرید تیرآهن 14 حتما قیمت تیرآهن 14 را با دقت در این کارخانه ها مقایسه کنید .

برای استعلام قیمت تیرآهن 16 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

 کاربرد و ویژگی های تیرآهن ۱۴

وزن هر شاخه تیرآهن 14 ، 12 متری با چگالی 7.86 ، 155 کیلوگرم است . تیرآهن 14 در ایران با معمولا با استاندارد IPE  ساخته می شود .  تیرآهن 14 به شکل  I ،  قطر و ضخامت ثابتی دارد . در تیرآهن های با استاندارد  IPE هرچه ارتفاع مقطع تیرآهن افزایش یابد ، مقاومت آن در برابر بار نیز افزایش می یابد بنابراین تیرآهن 14 مقاومت بالاتری نسبت به تیرآهن 12 دارد . طول شاخه های تیرآهن 14 ،6 الی 12 متر می باشد .

برای استعلام قیمت تیرآهن 18 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

تیرآهن 14 در ایران مرسوم ترین نوع تیرآهن است و بیشترین استفاده را دارد . تیرآهن 14 معمولا در ساختمان به صورت ستون ، خرپا ، نعل ، تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری استفاده می شود .از تیرآهن 14 هم چنین می توان برای پل های لانه زنبوری و در بناهای سنگین استفاده کرد .

برای استعلام قیمت تیرآهن 20 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

روال سفارش تیرآهن 14 در آهن بانک به صورت تلفنی

جهت سفارش تلفنی تیرآهن 14 در سایت آهن بانک می توانید با شماره تلفن : 03132656534 تماس حاصل فرمایید .کارشناسان این مجموعه در روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 الی 5 بعد از ظهر پاسخ گوی تمامی سؤالات شما هستند .اگر قصد خرید تیرآهن 14 دارید حتما ابتدا با کارشناسان ما تصمیم بگیرید تا از قیمت دقیق مطلع شوید سپس سفارش خود را ثبت کنید تا از خرید خود اطمینان کامل داشته باشید .

برای استعلام قیمت تیرآهن 22 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان در طی یک سال گذشته

قیمت تیرآهن 14 در سال 1398 مانند دیگر سایزهای تیرآهن دستخوش تغییرات بسیاری بود، در تصویر زیر روند تغییرات قیمت این محصول را می توانید ملاحضه کنید.

برای استعلام قیمت تیرآهن 24 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن 14

قیمتی که در نمودار فوق برای تیرآهن 14 ملاحضه می کنید بر اساس واحد کیلوگرم می باشد و محل تحویل درب کارخانه است.

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان بر اساس هر شاخه است.نمودار قیمت در بازه ی زمانی یک ماهه  گذشته نشان می دهد که روند تغییر قیمت نزولی بوده و بازار چند روزی است که رو به ثبات میل کرده و از قیمت لحظه ای خبری نیست.

برای استعلام قیمت تیرآهن 27 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

معرفی معایب تیرآهن 14

قیمت تیر آهن 14

.ضعیف شدن در دما های بالا: یکی از نقاط ضعف سازه های فلزی این است که در زمان افزایش دما مقاومت آنها کاهش می یابد.به طوری که اگر دمای تیرآهن های سازه ای از 500 به 600 افزایش یابد خطر تخریب سازه را تهدید خواهد کرد. 2.تخریب ساختار تیرآهن در برابر عوامل خارجی: با تغییر آب و هوا و نیز تغییر رطوبت ساختار تیرآهن ها ممکن است تغییر کند و حتی ممکن است ابعاد آنها دست خوش تغییر شود.برای جلوگیری از این اتفاقات باید هزینه هایی صرف محافظت و نگهداری ساختمان شود. برای استعلام قیمت تیرآهن 30 با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید. 3.تمایل تیرآهن ها به کمانش: کمانش واکنشی است که از سوی عناصر تحت فشار بروز داده می شود که در آن دگرگونی شکل جانبی ناگهانی در عناصر ساختمان رخ می دهد.تیرآهن 14 نیز مانند درگر تیرآهن ها تمایل به کمانش دارد. 4.پیوند نامناسب قطعات: اتصال استاندارد قطعات فلزی مانند تیرآهن ها با پرچ و پیچ انجام می شود.اما در ایران این پیوند و اتصال با جوش انجام شده و به دلیل عدم مهارت و نظارت کافی توسط جوشکاران و مهندسان با مشکلاتی در آینده روبرو می شوند.

معرفی برترین تولید کننده ی تیرآهن 14

برترین تولید کننده تیرآهن 14

شرکت ذوب آهن اصفهان در سال 97 در صدر لیست برترین تولید کنندگان داخلی تیرآهن قرار گرفت.در این کارخانه دو نوع تیرآهن چهارده تولید می شود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. 1.تیرآهن بال باریک شیبدار IPN (شاخه ی 12 متری با وزن 171.6 کیلوگرمی) تیرآهن بال باریک شیبدار که در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان تولید می شود نشان استاندارد ملی ایران به شماره 3277 را دارد.در جدول زیر مشخصات این تیرآهن آورده شده است. مشخصات تیرآهن بال باریک شیبدار تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان 2.تیرآهن بال پهن موازی H (شاخه  12 متری با وزن 404.4 کیلوگرم) این تیرآهن ها گرم نوردیده هستند و در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان بر مبنای استاندارد ها ISIRI 14484 تولید می شوند. تیرآهن 14 ذوب آهن

قیمت تیرآهن 14 چگونه محاسبه می شود؟

تیرآهن 14 درواقع، تیرهای تقویت کننده از جمله پروفیل های فولادی هستند که به طور گسترده در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. اگر به یک ساختمان دو طبقه نگاه کنید، علاوه بر مصالحی مانند آجر، بتن و بلوک، قسمت عمده ای از وزن آن مربوط به آهن است. و تیرهای روی آنها استفاده شده است. به همین دلیل ، محاسبه وزن تیرآهن ها برای طراحی و اجرای نقشه ساخت بسیار مهم است. اگرچه تیرآهن ها به عنوان محصول فولادی در صنعت ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، اما آشنایی با انواع تیرها و محاسبه وزن هر نوع در زمان خرید بسیار ضروری به نظر می رسد. تیرها یکی از مهمترین پروفیل ها هستند. اینها ساختمانهایی هستند که در ابعاد 6 تا 14 متر ساخته می شوند و از انواع IPE، INP و IPB هستند. در هر کشور نوار تولید با توجه به استانداردهای تولید آن کشور به بازار عرضه می شود. شناخته شده ترین استاندارد برای تولید تیرآهن استاندارد اروپا است؛ در ایران تولید تیرچه بر اساس استانداردهای اروپایی انجام می شود. تیرآهن14 همچنین یکی از پرکاربردترین حامل ها در بین تولیدکنندگان داخلی است. قیمت تیرآهن 14 و قیمت تیرآهن 12 کیلویی از اندازه های برتر هستند. لازم به ذکر است که قیمت میله بسته به اندازه آن متفاوت است. آنها در اندازه های مختلف تیرهای 14 و تیرها 16 پرفروش ترین هستند. این نوع تیرها به دو صورت شاخه و کیلوگرم به بازار عرضه می شوند. تیرآهن 14معمولی دارای ارتفاع 80 تا 600 میلی متر هستند و در ستون ها ، خرپاها ، آستانه های درب ، تیرهای عرشه سقف و پله های سلول استفاده می شوند. شرکت های حمل و نقل در کشورهای اروپایی و ایران بیشتر از نوع IPE هستند. طبق این استاندارد، خط 14 به طور معمول در کشورهای اروپایی ، به ویژه ایران تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. ریل 14 در اندازه های 6 تا 12 متر تولید می شود و در ساختمان ها به صورت ستون ، خرپا ، نعل اسب ، تیرچه سقف ، سقف های لانه زنبوری و پل مورد استفاده قرار می گیرد. حامل های مختلف با نمادهایی مانند I یا H و ... نشان داده می شوند. مهم است که بدانید تیر دارای سه قسمت اصلی است: دو بال عمود بر قسمت مرکزی تیرآهن، اندازه و ارتفاع بال ، ضخامت و عمر بال و طول تیر متغیرهایی هستند که تنوع را به این محصول اضافه می کنند. بنابراین ، تیرهای معمولی با I ، پرتوهای آنها با H ، پرتوهای سبک با IPBA یا HEA و پرتوهای سنگین با IPBV یا HEB علامت گذاری می شوند. هنگام خرید و فروش میله ، وزن آنها محاسبه می شود. اگر محصول مطابق با استانداردهای فعلی تولید شود ، وزن آن از وزن و جدول فولاد نیز مشخص است. اما معمولاً به دلایل مختلف ، از جمله: عدم رعایت ، وزن محصول بعضی اوقات دقیقاً یکسان است. هیچ جدول وزنی وجود ندارد. با این وجود ، فلزات چگالی متفاوتی دارند و وزن آنها باید با توجه به اندازه و ضخامت محصولات محاسبه شود. از فرمول های خاصی برای محاسبه وزن تیرآهن استفاده می شود، اما در بازار این مقیاس انجام می شود.

فروش تیرآهن 14 در آهن بانک

شما برای خرید تیر آهن 14 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و جهت دریافت تیرآهن 14 اقدام فرمایید. آهن بانک بهترین خدمات را در زمینه ی خرید تیرآهن با شما بزرگواران ارائه میکند، و با دادن اطلاعات بسیار درست و به جا می توانید بهترین خرید را انجام دهید. بسیاری از افراد برای فروش تیرآهن، بیشتر برایشان پول مهم است و با هزاران دوز و کلک سعی میکنند پول بیشتری را کاسب شوند! اما آهن بانک تاکنون بسیار فعالیت های بزرگی را در زمینه ی فروش تیرآهن 14 داشته است که این فعالیت ها در واقع در کارنامه ی سابقه ی طولانی مدت آهن بانک ثبت می شود. برای خرید آهن 14 می توانید به آهن بانک مراجعه کنید و کالایی با قیمت مناسب و بسیار مرغوب داشته باشید.

نکاتی جهت قیمت روز تیرآهن 14

تیر آهن14 در ساختمان استفاده می شود.( تیر آهن 14 در سه وزن 120 کیلوگرم (سبک) ، 130 کیلوگرم متوسط و( 140 کیلوگرم (سنگین ساخته می شود. تیر 14 نسبت به سایر مارک های سنگین ذوب می شود بنابراین دارای مقاومت بالاتر و قیمت بالاتری است. وزن کم پرتو باعث صرفه اقتصادی آن می شود. لازم به ذکر است که قیمت میله در اندازه های مختلف متفاوت است و محبوب ترین میله ها در اندازه های 14 و 16 هستند.

جمع بندی

آهن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع آن دارای مشخصات و استانداردهای مختلفی است. بنابراین آهن بانک برآن شد تا با ارائه ی خدماتی به شما عزیزان بهترین ها را نصیبتان سازد. همچنین ، هش های سبک و سنگین از نظر ضخامت متفاوت هستند و این اختلاف ضخامت باعث تفاوت در وزن شاخه ای به همان اندازه از این دو محصول می شود. هنگام خرید تیر یا هش، متناسب با کاربردی که می خواهید کالای مناسب را انتخاب کنید محصولات دیگری نیز وجود دارند که به دلیل اهمیت جزئی در بازار ایران از جمله هاش فوق العاده سنگین و تیر INP ذکر نشده اند.

نتیجه گیری

تمامی موارد گفته شده بر قیمت تیر آهن 14 موثر است. قیمت آهن ها هر روز متفاوت است و انواع مختلفی با وزن های مختلف در بازار وجود دارد، بنابراین تفاوت در قیمت وجود دارد و برای خرید بهتر است که به طور مداوم قیمت روز را دنبال کنیدو میتوانید برای خرید به آهن بانک مراجعه کنید. برای خرید این محصول تحقیق کنید. آهن بانک باارائه ی خدمات نوین در زمینه ی تیرآهن می تواند منبع مناسبی برای خرید تیرآهن مورد نظر شما باشد. قیمت آهن همیشه در حال تغییر است و تیرآهن 14 به علت کاربرد فراوان همیشه بالا رفتن قیمت را در آن میبینیم. در نتیجه برای خریدی امن و مطمئن پیشنهاد ما به شما آهن بانک است تا بتوانید بهترین خدمات را در خرید کالایی بسیار مرغوب داشته باشید.
فهرست
استعلام قیمت از کارشناسان
ارسال از طریق واتساپ
استعلام قیمت