1. آهن بانک
  2. محصولات برچسب خورده “قیمت تیرآهن 14”

قیمت تیرآهن 14

قیمت تیرآهن 14 (کارخانه اهواز ، تهران ، فایکو ، یزد ، ذوب آهن اصفهان) به صورت آنلاین

در سایت آهن بانک می توانید قیمت روز تیرآهن از جمله تیرآهن 14 را ببینید . علاوه بر قیمت کلیه اطلاعاتی که هنگام خرید تیرآهن 14 لازم است بدانید را در این سایت می توانید مشاهده کنید .همان طور که در این صفحه مشاهده می کنید قیمت تیرآهن 14 اهواز ، فایکو ، یزد ، تهران و ذوب آهن اصفهان به صورت لحظه ای قرار داده شده است .

تیرآهن 14 فایکو

تیر آهن۱۴فایکو

برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ بروز رسانی قیمت: 13:00 1398/12/11
برند: فایکو
طول شاخه: 14 متری
واحد: شاخه
سایز: 12
وزن تقریبی: 140
محل تحویل: کارخانه

کارخانجات تولید کننده تیرآهن 14 در ایران

در ایران به دلیل وجود منابع فلزی زیاد از جمله سنگ آهن کارخانجات بسیاری وجود دارند که در زمینه تولید تیرآهن فعالیت می کنند . از جمله این کارخانه ها می توان به فایکو ، اهواز ، یزد ، ذوب آهن اشاره کرد . این کارخانه ها از تأمین کنندگان اصلی تیرآهن 14 آهن بانک هستند .

علاوه بر این کارخانه ها ، از کارخانه های دیگری که تولید کننده تیرآهن 14 هستند می توان به : کارخانه فولاد ناب تبریز ، مجتمع تولیدی فولاد صنعت بناب ، پروفیل صنعت ماهان ، مجتمع جهان فولاد غرب کرمانشاه و فولاد خوزستان اشاره کرد . برای سفارش و خرید تیرآهن 14 حتما قیمت تیرآهن 14 را با دقت در این کارخانه ها مقایسه کنید .

 مشخصات و مصارف تیرآهن ۱۴

وزن هر شاخه تیرآهن 14 ، 12 متری با چگالی 7.86 ، 155 کیلوگرم است . تیرآهن 14 در ایران با معمولا با استاندارد IPE  ساخته می شود .  تیرآهن 14 به شکل  I ،  قطر و ضخامت ثابتی دارد . در تیرآهن های با استاندارد  IPE هرچه ارتفاع مقطع تیرآهن افزایش یابد ، مقاومت آن در برابر بار نیز افزایش می یابد بنابراین تیرآهن 14 مقاومت بالاتری نسبت به تیرآهن 12 دارد . طول شاخه های تیرآهن 14 ،6 الی 12 متر می باشد .

تیرآهن 14 در ایران مرسوم ترین نوع تیرآهن است و بیشترین استفاده را دارد . تیرآهن 14 معمولا در ساختمان به صورت ستون ، خرپا ، نعل ، تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری استفاده می شود .از تیرآهن 14 هم چنین می توان برای پل های لانه زنبوری و در بناهای سنگین استفاده کرد .

سفارش تیرآهن 14 به صورت تلفنی

جهت سفارش تلفنی تیرآهن 14 در سایت آهن بانک می توانید با شماره تلفن : 03132656534 تماس حاصل فرمایید .کارشناسان این مجموعه در روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 الی 5 بعد از ظهر پاسخ گوی تمامی سؤالات شما هستند .اگر قصد خرید تیرآهن 14 دارید حتما ابتدا با کارشناسان ما تصمیم بگیرید تا از قیمت دقیق مطلع شوید سپس سفارش خود را ثبت کنید تا از خرید خود اطمینان کامل داشته باشید .

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان در طی یک سال گذشته

قیمت تیرآهن 14 در سال 1398 مانند دیگر سایزهای تیرآهن دستخوش تغییرات بسیاری بود، در تصویر زیر روند تغییرات قیمت این محصول را می توانید ملاحضه کنید.

قیمت تیرآهن 14

قیمتی که در نمودار فوق برای تیرآهن 14 ملاحضه می کنید بر اساس واحد کیلوگرم می باشد و محل تحویل درب کارخانه است.

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان بر اساس هر شاخه است.نمودار قیمت در بازه ی زمانی یک ماهه  گذشته نشان می دهد که روند تغییر قیمت نزولی بوده و بازار چند روزی است که رو به ثبات میل کرده و از قیمت لحظه ای خبری نیست.

فهرست